Zbiórka Światło na Święta - zdjęcie główne

Światło na Święta

5 540 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób

Czy w Chacie świętą będą bez światła...? Musimy zapłacić 3000 zł plus 700 zł zaległości plus nowy rachunek za styczeń 600 zł plus 700 zł do odłożenia na luty, aby nam się nie nazbierało za dużo zaległości. Razem 5000 tysięcy złotych. To cena ciepłych Świąt, to cena światła dla zwierząt na Święta...

Parę dni temu nasz świąteczny nastrój prysł... oprócz ogromnej ilości wydatków, które mamy na co dzień, a które zimą się mnożą... bo trzeba było kupić opał, aby piec miał z czego wytwarzać ciepło, bo jest wiele zwierząt, które chorują w Chacie w ostatnim czasie i wydatków z tym związanych, bo jest kilka zwierząt, które przyjęliśmy w stanie ciężkim, którym inni odmówili pomocy... więc oprócz tych codziennych, dostaliśmy rachunek za prąd...

Wiedziałam, że będzie spory, bo w Chacie wszystko jest na prąd: ogrzewanie, woda, zamrażarki z mięsem... 

Prąd, to nie tylko ciepło w zimowe dni. Prąd, to również jedzenie, sprzątanie, pranie. Prąd, to dla naszych zwierząt życie. Przez wiele tygodni nie miałam czasu na robienie zbiórek, na publikowanie tego, co się w Chacie działo, byłam tu sama. Teraz jesteśmy w komplecie, ale żeby moc pracować pełną parą, potrzebny był czas na naukę, wdrażanie, więc znowu brakowało czasu na zbiorki i pisanie o naszej codziennej walce o lepsze jutro dla zwierząt w Chacie...

Bo w Chacie na pierwszym planie są zwierzęta, muszą otrzymać wszystko co najlepsze. Cała doba jest wypełniona troską o ich dobro, bo Chata jest dla nich, więc jedną z naszych największych bolączek jest permanentny brak czasu na inne zajęcia, w tym na dobry marketing.

Kochani, zwracam się do Was z prośbą, pomóżcie nam zapłacić za prąd, abyśmy mogli spędzić Święta w spokoju i cieple, aby nie zgasło w Chacie światło przy stole wigilijnym...


Aktualizacje


 • Fundacja Chata Zwierzaka - awatar

  Fundacja Chata Zwierzaka

  16.01.2019
  16.01.2019

  Kochani dzieki wam udalo nam sie oplacic prad ;) jak zwykle nie zawiedlisccie Chacinych :) serdecznie dziekujemy ;)

Komentarze


 • Kasia G - awatar

  Kasia G

  21.12.2018
  21.12.2018

  Wesolych Swiat dla calej Chaty! <3

 • Izabela Wiśniewski - awatar

  Izabela Wiśniewski

  21.12.2018
  21.12.2018

  🐶

 • Beata Nowicka - awatar

  Beata Nowicka

  20.12.2018
  20.12.2018

  Powodzenia!!!

 • Asia G. - awatar

  Asia G.

  20.12.2018
  20.12.2018

  Spokojnych świąt, chacine :)

5 540 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób

Wpłaty: 128

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata - awatar
Agata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Jakub Ciesielski - awatar
Jakub Ciesielski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Witas Karina - awatar
Witas Karina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij