Zbiórka Prąd dla harbutowickich psów ! - zdjęcie główne

Prąd dla harbutowickich psów !

1 880 zł z 1 850 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Przytulisko w Harbutowicach

Przytulisko w Harbutowicach to miejsce bardzo szczególne, dom dla ponad 50, najczęściej starszych i schorowanych psów oraz dla dwójki starszych ludzi, którzy każdego dnia opiekują się mieszkańcami przytuliska. Codziennie trzeba psy nakarmić, podać leki, wyprowadzić na spacer, posprzątać, uprać i ugotować. To wszystko robią dwie osoby, z weekendową pomocą wolontariuszy. 

Dzięki ostatniej zbiórce na pomagam.pl udało się naprawić uszkodzony zimą komin i była nadzieja, że na spokojny czerwiec i spokojne lato. Niestety przyszedł rachunek za zimowe dogrzewanie elektrycznymi grzejnikami, co było konieczne przy uszkodzonym kominie :(

Na co potrzebne są pieniądze ?

Pieniądze są potrzebne na zapłacenie rachunku za prąd czyli za dogrzewanie przytuliskowego domu i jego mieszkańców zimą. Fundacyjne konto po akcji szczepienia psów świeci pustką a za zużyty prąd trzeba zapłacić.

Bardzo prosimy o pomoc !!!

Prosimy o pomoc w imieniu prowadzących Przytulisko w Harbutowicach - Pani Małgosi i Pana Jerzego , w imieniu psów którymi się opiekują -  Sonia, Rawa, Kora, Bej, Bielik, Aresik Dobosz, Leda, Czester, Grom, Awa, Axel i wiele innych liczy na Wasze wsparcie !!!

Komentarze


 • Agnieszka Kabiesz - awatar

  Agnieszka Kabiesz

  09.06.17
  09.06.17

  dla futrzakow i pomagajacych. Dzieki ze pomagacie :)

  • Przytulisko Harbutowice - awatar

   Przytulisko Harbutowice - Organizator zbiórki

   12.06.17
   12.06.17

   my dziękujemy za wsparcie <3

 • Hanja - awatar

  Hanja

  07.06.17
  07.06.17

  <3

  • Przytulisko Harbutowice - awatar

   Przytulisko Harbutowice - Organizator zbiórki

   12.06.17
   12.06.17

   Dziękujemy bardzo <3

1 880 zł z 1 850 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
725
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Ulam - awatar
Ulam
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anna Piotrowska - awatar
Anna Piotrowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota - awatar
Dorota
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij