Premiera Jutro Będzie Futro!

939 zł  z 1 350 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Pokaz przedpremierowy

Kup bilet, przyjdź na pokaz przedpremierowy "Jutro będzie futro!" i obejrzyjmy go wspólnie! Na pokazie będą twórcy filmu i osoby, które w nim wystąpiły lub wsparły jego produkcję, stąd niewielka liczba dostępnych biletów. To niepowtarzalna okazja poznać osoby, które brały udział w projekcie!

Po pokazie będziecie sobie mogli zrobić zdjęcie na "ściance".

Gdzie i kiedy?

Warszawa, kino Praha, ul. Jagiellońska 26

20 stycznia 2016 r.

godz. 19:00

Kup bilet!

Organizujemy pokaz filmu w kinie Praha, żeby zapewnić Wam jak najlepsze warunki do oglądania - spory ekran, świetne nagłośnienie i nowoczesny wystrój.
To film, na który wielu z Was czekało cały rok!
Chcecie wesprzeć naszą działalność? Popieracie to, co robimy dla zwierząt? Przyjdźcie na pokaz! Zabierzcie rodzinę, znajomych... niech się dowiedzą, jak wygląda rzeczywistość - nie w dalekich Chinach czy Finlandii, tylko tu, u nas, w Polsce.

Zdjęcie opisu zbiórki Premiera Jutro Będzie Futro!

O filmie

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! zaprasza na pokaz premierowy filmu "Jutro będzie futro". Jest to pierwszy pełnometrażowy film dokumentalny o przemyśle futrzarskim w Polsce.

Prace nad filmem trwały rok i staraliśmy się, by był jak najbardziej rzetelny i dopracowany. Jest to pierwszy film o przemyśle futrzarskim w Polsce! Praca nad nim była czasochłonna (pochłonęła tysiące godzin pracy) i kosztowna, ale było warto. Wierzymy, że otworzy wielu osobom oczy. Wierzymy, że dzięki niemu coś się zmieni.

O czym jest ten film?

Przede wszystkim porusza problem ferm zwierząt futerkowych od każdej strony. Opowiada o życiu lisów w naturze i na fermie futrzarskiej. W filmie po raz pierwszy pokazane zostaną materiały z kilkudziesięciu polskich ferm zebrane przez działaczy śledczych Fundacji Viva! Wypowiedzą się w nim profesorowie, etiolodzy, projektanci i przedstawicie największych w Polsce organizacji zajmujących się prawami zwierząt.

W filmie wystąpią też znani aktorzy, dziennikarze i muzycy, m.in. Maja Ostaszewska, Szymon Hołownia, Drak z zespołu Hunter, Adam Wajrak i Dorota Sumińska. Zostanie poruszony wątek wpływu przemysłu futrzarskiego na środowisko i tego, jak wypada produkcja futer naturalnych w zestawieniu z produkcją futer sztucznych. W filmie wypowie się też rzecznik Najwyższej Izby Kontroli. Pokazane zostaną interwencje na fermach, pokazy mody i protesty mieszkańców w całej Polsce.

Do zobaczenia!

Zwierzęta głosu nie mają. To my musimy być ich głosem. Tym przesłaniem kierowaliśmy się tworząc film. Mamy nadzieję, że zobaczy go jak najwięcej osób... że jak najwięcej usłyszy głos zwierząt i powie "nie" przemysłowi futrzarskiemu.

Serdecznie Was zapraszamy na pokaz i prosimy o udostępnienie naszej prośby dalej.

Komentarze


 • Doti - awatar

  Doti

  16.01.2016
  16.01.2016

  popieram!

 • Paweł - awatar

  Paweł

  13.01.2016
  13.01.2016

  Należy zakazać hodowli zwierząt na futra !!! Z ludzi przecież skóry nie zdzieramy !!!

 • Basia - awatar

  Basia

  06.01.2016
  06.01.2016

  Bardzo sluszny cel, powodzenia!!

939 zł  z 1 350 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Wpłaty: 37

Alicja - awatar
Alicja
30
Adam - awatar
Adam
20
Agata - awatar
Agata
15
Agnieszka - awatar
Agnieszka
15
Aga - awatar
Aga
50
Doti - awatar
Doti
15
Aleksandra - awatar
Aleksandra
45
Katarzyna - awatar
Katarzyna
15
Ania - awatar
Ania
15
Patrycja - awatar
Patrycja
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij