Zbiórka Leczenie Prezesa - zdjęcie główne

Leczenie Prezesa

7 142 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób
Mateusz Janda - awatar

Mateusz Janda

Organizator zbiórki

Kochani !!!

Jak już wiecie, minionej nocy nasi inspektorzy interweniowali w sprawie psa skrajnie zaniedbanego i wycieńczonego, który został przewieziony do naszej siedziby, zabezpieczony weterynaryjnie oraz zaopiekowany przez wolontariuszy czuwających 24 h. Na obecną chwilę stan zwierzęcia jest zły, ale widzimy wielką wolę życia, pies się podniósł, pomalutku zbiera siły aby toczyć walkę o życie. Podjęliśmy bój o każdy kolejny dzień. Wiemy, że leczenie „Prezesa” (bo tak ma na imię) będzie żmudne i długofalowe, ale nie poddamy się i cierpliwie będziemy dążyć do celu, jakim jest życie i nowy dom dla psa.
Wiemy również, że Wasza pomoc i szlachetność jest nieoceniona, obserwując dary jakie przynosicie dla naszych podopiecznych w związku z akcją „Zima”, dlatego też prosimy o wsparcie psiny, która na obecną chwilę potrzebuje największej naszej pomocy. Bądźcie szczodrzy, wspomóżcie i tę akcję, a razem pokonamy zło wyrządzone tej bidzie. Każdy grosik, każda ofiarność zostanie przeznaczona na pełną diagnostykę i leczenie „Prezesa”, na powrót psa do zdrowia oraz, w późniejszym etapie, na zabezpieczenie przedadopcyjne.
Za wilkoduszność, hojność i wielką ofiarność z Waszej strony, z góry serdecznie dziękujemy.
Zespół Straży dla Zwierząt w Polsce.

Poniżej zamieszczamy opinię weterynaryjną
OPIS WYWIADU:
Przywieziony w nocy z interwencji.
Z wywiadu - pies zalegający.
Podano s.c. NaCl+Glukoza 1:2 250 ml
OPIS BADANIA
BADANIE Z DANIA: j.w.

Stan odżywienia: zły,
waga: 26 kg.,
stan utrzymania: bardzo zły,
błony śluzowe: ciemnoczerwone - badane w jamie ustnej,
wypełnienie kapilarne: > 2 sek,
stan uzębienia: zły, stan zapalny przyzębia, kamień nazębny,
małżowiny uszne, oba kanały słuchowe bardzo brudne i z woskowiną,
węzły chłonne: - węzeł chłonny żuchwowy powiększony
- węzeł chłonny podkolanowy b/z
temperatura ciała: 37,6 st. C
skóra: zaniedbana, włosy skołtunione
układ oddechowy: szmery nad-oskrzelowe
układ sercowo - naczyniowy:b/z
układ pokarmowy: jelita cienkie czcze, lekko zgazowane, bolesność okolicy wątroby,
układ moczowo - płciowy: nie kastrowany, powiększenie prostaty, ropne zapalenie napletka,
układ ruchu: kulawizna lkm., przerośnięte pazury.

Inne uwagi: Ogólne wycieńczenie. Ropne zapalenie spojówek obu oczu, ektropium prawej powieki dolnej, katarakta oka prawego.
Prawa małżowina z pozostałością zwłóknionego krwiaka. Na obu małżowinach zadrapania na stronie wewnętrznej.
Stan zapalny kanałów słuchowych.
Pies podnosi się, porusza z trudem.

Czyszczenie kanałów słuchowych i płukanie Otosol.
Kosmetyka powiek, płukanie NaCl 0,9%.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.02.2017
  17.02.2017

  Wracaj do zdrowia pieseczku biedny

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.10.2016
  18.10.2016

  Trzymaj się Prezes!

 • Dudi - awatar

  Dudi

  18.10.2016
  18.10.2016

  Powodzenia

 • Asia - awatar

  Asia

  18.10.2016
  18.10.2016

  Prezesku zdrowiej i żyj jeszcze długo.

 • Monika - awatar

  Monika

  17.10.2016
  17.10.2016

  Razem możemy więcej! Zdrówka dla psiaka ;*

7 142 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób
Mateusz Janda - awatar

Mateusz Janda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 228

Dla Prezesa - awatar
Dla Prezesa
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dla Prezesa <3 - awatar
Dla Prezesa <3
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Zdrowiej Prezesku - awatar
Zdrowiej Prezesku
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Halszka - awatar
Halszka
30
Beata Zarzycka - awatar
Beata Zarzycka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij