Zbiórka Profilaktyka Lei - zdjęcie główne

Profilaktyka Lei

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Potrzebuję iść do kliniki. Na parę dni, może tydzień. Nie lubię ruszać się po za moje mieszkanko, ale jak trzeba to trzeba ! 

Z racji tego, iż jestem nie do końca sprawnym kociakiem i nie potrafię się wypróżniać, to raz na jakiś czas potrzebuję badań -  konkretnych, całościowych, że tak powiem - przeglądu :) Z tego powodu zamieszkam w klinice, u mojej kochanej cioci doktor Sylwii, gdzie będę pod jej czujnym okiem sobie mieszkać. Może nawet pozwoli pochodzić mi bez pampersa :) Mama nie pozwala. 

Ostatnio nawet dobrze mi idzie załatwianie codziennych potrzeb. To wszystko dzięki specjalistycznej karmie oraz lekach. Oczywiście nic nie wypada samo, sama też nie wycisnę, ale  coraz rzadziej matka sięga po lewatywy, raczej wyciskamy wszystko mechanicznie. Jednak problem siku nie zniknął. Sikam tylko wtedy, gdy się mocniej naciśnie, dlatego też trzeba koniecznie sprawdzić mój pęcherz i nerki. Skontrolujemy wątrobę. Poprzednie wyniki były bardzo podwyższone. Warto to sprawdzić. No i jeszcze oczywiście jelita. Z wiadomych względów :) 

Nie rosnę. Pewnie przez te problemy, albo może taka moja natura :) Mam już prawie 2 lata a wyglądam jak pół roczny kociak :) 

Tydzień moich "wakacji" u cioci, badania , codzienne zabiegi . Za wszystko się płaci :) Bracia Mniejsi dostaną fakturkę za ten mój wyjazd :) takie mini sanatorium :) Bardzo liczę na waszą pomoc :) I za każdą, nawet najmniejszą jestem okropnie wdzięczna. 


Wasza Lea.

Matka i Bracia Mniejsi :) 


Komentarze


 • Beata Sobota - awatar

  Beata Sobota

  28.06.2019
  28.06.2019

  Nie mogłam patrzeć, że Leusiu ciągle nie miała 100%😘. Zdrówka kochany Koteczku🐱❤️!

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   29.06.2019
   29.06.2019

   Pani Beato jeszcze raz dziękujemy ❤ jest Pani niesanowita 😍

 • Joanna Chmielewska - awatar

  Joanna Chmielewska

  18.06.2019
  18.06.2019

  Kochanie, mam nadzieję, że zdrówko Ci będzie dopisywało przez dłuuugie lata <3

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   18.06.2019
   18.06.2019

   My też mamy taką nadzieję :) Dziękujemy! <3

 • Beata Sobota - awatar

  Beata Sobota

  17.06.2019
  17.06.2019

  Z pozdrowionkami dla kochanej Leusi 🐱😘!

  • Dla Braci Mniejszych - awatar

   Dla Braci Mniejszych - Organizator zbiórki

   17.06.2019
   17.06.2019

   Pani Beato w imieniu Leusi bardzo dziękujemy <3 Jesteśmy wdzięczni za pomoc :) Zapraszamy na funpage Lei na facebooku i zachęcamy do śledzenia jej losów :)

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
265
Joanna Chmielewska - awatar
Joanna Chmielewska
25
Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
300
Nicole Mima - awatar
Nicole Mima
50
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Rembek - awatar
Renata Rembek
20
Darek - awatar
Darek
20
Zbigniew Kresek - awatar
Zbigniew Kresek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij