Zbiórka Projekt Eko Transport - zdjęcie główne

Projekt Eko Transport

1 040 zł  z 870 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Mariusz Pietrzak - awatar

Mariusz Pietrzak

Organizator zbiórki

Cześć, realizujemy Projekt Eko Transport. Zbieramy fundusze na uruchomienie nowej linii autobusowej kursującej w weekendy, która poprawi dostępność do transportu publicznego w naszej okolicy. 

Pieniądze uzyskane ze zbiórki zostaną przekazane na cele promocyjne tj. plakaty, ulotki, materiały promocyjne. 


Twoja pomoc ma dla nas ogromne znaczenie. Każda wpłacona kwota, niezależnie od jej wielkości, przyczynia się do realizacji naszego projektu. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę wsparcia.


Mieszkańcy Bielska i okolic, w szczególności młodzież oraz emeryci, są świadomi naszych działań. Wielu z nich aktywnie wspiera naszą inicjatywę, ponieważ widzą w niej szansę na poprawę jakości ich życia.


Dzięki realizacji Projektu Eko Transport, nasi beneficjenci zyskają dostęp do nowej linii autobusowej kursującej w weekendy, co zaspokoi ich indywidualne potrzeby komunikacyjne, poprawi ich mobilność i dostępność do transportu publicznego. Dodatkowo, będą mieli możliwość korzystania z ekologiczniejszej alternatywy dla samochodów, co przyczyni się do ochrony środowiska. Wreszcie, będą mieli okazję uczestniczyć w inicjatywie, która ma na celu poprawę jakości ich życia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dowiesz się więcej. Kliknij tu, aby przejść na naszą stronę.

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w naszą inicjatywę. Razem możemy uczynić naszą społeczność lepszym miejscem do życia!

Aktualizacje


 • Mariusz Pietrzak - awatar

  Mariusz Pietrzak

  20.03.2024
  20.03.2024

  Hej,
  Dziękujemy za wpłaty !
  Dzięki wam udało nam się za kwotę 54zł zakupilić 100 szt. plakatów. Dzięki temu więcej osób będzie mogło się o nas dowiedzieć. Im więcej wpłacacie tym bardziej pomagacie w realizacji projektu.

  Załączamy zdjęcie rozwieszonych plakatów na terenie szkoły Elektryk Płock. Plakaty trafią również w inne miejsca jeszcze w tym tygodniu.
  Dowód zakupu oraz więcej zdjęć z rozwieszania plakatów znajdziecie na stronie internetowej: https://sites.google.com/view/projekt-eko-transport/wsparcie

  Zdjęcie aktualizacji 140 699

1 040 zł  z 870 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Mariusz Pietrzak - awatar

Mariusz Pietrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
20
Barbara Wagner - awatar
Barbara Wagner
20
Zbigniew Piekarski - awatar
Zbigniew Piekarski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
maniek - awatar
maniek
20
Zofia Chojnacka - awatar
Zofia Chojnacka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij