Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witam wszystkich wspierających, zacznę może ode mnie: nazywam się Kamil pochodzę z niewielkiej wsi na zachodzie małopolski, uczę się w technikum aktualnie mija 4rok. Od zawsze pasjonowałem się samochodami a od kąd ujrzałem pierwszy raz szybkich i wściekłych od razu wiedziałem że chce mieć własny samochód po tuningu, na widelec wpadła mazda 626 gf z 98 roku niestety jak sie okazało po zakupie do wymiany są całe tylnie kielichy amortyzatorów, koszta które musze dodatkowo przez to wydać znacznie przerosły moje oczekiwania.

Moim marzeniem jest zrobienie z tego samochodu, samochód moich marzeń, w planach mam wsadzić turbosprężarkę do 0.5 bara, przelot wydechowy oraz dolot powietrza, strasznie zależy mi na tym samochodzie ponieważ od zawsze marzyłem o własnym "projekcie". Pracuję jako dostawca pizzy oraz monter instalacji wod-kan ale niestety wszelkie inne wydatki nie pozwalają mi na wydanie wszystkiego na swój wymarzony samochód.
Co mógłbym więcej napisać, napewno to iż proszę każdą osobę, mającą w życiu jakieś marzenia i rozumiejącą mój problem o wpłatę symbolicznej kwoty, jak mi prababcia zawsze powtarzała : "grosz do grosza a będzie kokosza" to może i z Państwa pomocą uda mi się uzbierać na tą przysłowiową " kokoszę "
Za wszelkie wpłaty dziękuje, pamiętajcie
" DOBRO WRACA"
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas


Gdy świat się wali, dajemy nadzieję ❤️ Wspieramy chorych w pozyskaniu środków na leczenie, pomagamy zwierzętom i reagujemy natychmiast w pilnych sytuacjach kryzysowych 🚨
Jak odmienić los tysięcy potrzebujących za darmo?
✅ Wybierz Fundacja Pomagam.pl na liście OPP w rozliczeniu PIT.
✅ Wpisz nasz numer KRS 00 00 353 888 w deklaracji PIT.
Dla Ciebie to rubryka. Dla nich szansa, by przetrwać najgorsze.
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
