Zbiórka Proteza nogi dla Mariusza - zdjęcie główne

Proteza nogi dla Mariusza

160 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Tomasz Kosiński - awatar

Tomasz Kosiński

Organizator zbiórki

-- POLISH ---

Dla Pana Mariusza Karczewskiego którego spotkałem w Kauflandzie w Gdyni na ulicy Morskiej i zdecydowałem się pomóc. Pan Mariusz musis uzbierać wkład własny na protezę nogi, z tego co mi przekazał musi uzbierać 1100 PLN do poniedziałku 10 kwietnia 2017 (dotacja z Pefron). Pan Mariusz stracił nogę w wypadku.

Jeżeli nie uda się uzbierać wymaganej kwoty do Poniedziałku to całość uzbieranych środków bedzie przekazana Panu Mariuszowi po zakończeniu zbiórki.

Dla zainteresowanych pomocą bezpośrednią mogę zorganizować kontakt do Pana Mariusza.

Pieniądze zbieram również na zrzutce -> https://zrzutka.pl/nfz3eb

Obydwie kwoty zbiórki będą przkazane Panu Mariuszowi.

--- ENGLISH ---

Dear All, 

I met  Mr Mariusz Karczewski at Kaufland Store in Gdynia city, Morska street on weekend 1-2nd of April and I decided to help him organize necessary funds that he needs to participate himself in order to get a prothesis from foundation. He needs to put 1100LN (approx 250 EUR) himself as a participation to get the prothesis - he lost his leg in car accident. He told me that this sum of money needs to be delicered to the foundation till 10 April 2017 (Rest of funds come from PEFRON organisation), nevertheless if we fail to gather funds till that time all the money will be passed on to Mr. Mariusz. I'm arranging this funding here and also on site https://zrzutka.pl/nfz3eb, all funds from both sites will be transferred to Mr Mariusz.

Your help will be appreciated !

Aktualizacje


  • Tomasz Kosiński - awatar

    Tomasz Kosiński

    13.02.2019
    13.02.2019

    Kwota ~1500 PLN została przelana dla Pana Mariusza w Połowie 2017 roku z inicjatywy własnej organizatora tej zbiórki.

160 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Tomasz Kosiński - awatar

Tomasz Kosiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz Kosiński - awatar
Tomasz Kosiński
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij