Zbiórka Po latach zawiedliśmy zwierzęta - miniaturka zdjęcia

Po latach zawiedliśmy zwierzęta Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Po latach zawiedliśmy zwierzęta - zdjęcie główne

Po latach zawiedliśmy zwierzęta

96 505 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 337 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Od 2011 roku na dużą skalę pomagamy zwierzętom, psom, koniom, krowom.

Pod naszą opieką znajduje się 106 zwierząt. 

W wyniku wojny i inflacji z każdym miesiącem zadłużenie fundacji się zwiększa.

Aktualnie nasze nieopłacone zobowiązania sięgają 79 tys zł. Są to zobowiązania na opłacenie, których nie mamy pieniędzy. 

Zwierzęta mają zapewnione jedzenie ale z powodu zadłużenia w gabinetach weterynaryjnych na ponad 60 tys zł nie mają zapewnionej ciągłości leczenia.

COVID, wojna a później ogromna inflacja  i każdy dzień jest strachem i koszmarem, bo co będzie jak jakiś podopieczny zachoruje? Skąd mamy wziąć na leczenie go?

Sytuacja narastała od wielu miesięcy i nie wiedzieliśmy jak jej sprostać. 


Dotkliwie poznaliśmy, czym jest prawdziwe cierpienie, skowyt bólu i strach. To my bez ustanku udowadniamy zwierzętom, że można zaufać człowiekowi, to my, cierpliwie połykając łzy, opatrujemy ich rany i to na nas spoczywa obowiązek pokrycia kosztów utrzymania ponad setki zwierząt pod naszą opieką.    

A teraz stoimy nad przepaścią. I nie wiemy co zrobić, jak wyjaśnić to wszystko im - naszym psom, koniom, krowom i innym zwierzętom.

Jak można odwrócić się od przyjaciela? Ale co jeśli nie masz jak temu przyjacielowi pomóc? Jeśli nie jesteś już w stanie, nie masz za co go nakarmić, ogrzać, podać leku? Jeśli jedyne co masz, to puste słowa i obietnice, które kiedyś złożyłeś, a których nie jesteś w stanie dochować?

Nie każdą walkę jak widać możemy wygrać. Stoimy pod ścianą, zmęczeni, zawstydzeni i załamani, bo pieniądze, chociaż szczęścia nie dają, to jednak karmią i pokrywają nasze potężne faktury. W wielu miejscach jesteśmy pozadłużani, bo kiedy zwierzę cierpi, to najpierw działamy, a potem zastanawiamy się jak pokryć koszty. Ale znów długi przykryją nas.  Jesteśmy wykończeni! 

Nie chcemy doprowadzić do bankructwa i zamknięcia Fundacji i wierzymy, że dzięki Tobie może być dobrze. Razem może nam się udać, tylko proszę - nie zostawiaj nas bez pomocy. Nawet najmniejszy przelew, każda złotówka, stałe zlecenie pomoże nam się podźwignąć i zrobić jeszcze tak wiele dobrego dla zwierząt!

Sami już nie damy rady ani jednego dnia dłużej. 

Zebrana kwota ma nam pomóc przetrwać do lipca do 1%


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sylwia z Kostkiem - awatar

  Sylwia z Kostkiem

  01.06.2023
  01.06.2023

  Urodzinowo pozdrawiamy z DE i trzymamy kciuki i łapy za Polanę. 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2023
  31.05.2023

  Drobna pomoc leci ❤️

 • Julia - awatar

  Julia

  26.05.2023
  26.05.2023

  Dorzucam cegiełkę, trzymajcie się! Trzymam kciuki💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2023
  24.05.2023

  Powodzenia,nie poddawajcie się. To co robicie dla zwierząt jest wielkie i wspaniałe. Jesteście ekipą o pięknych sercach i ogromnej wrażliwości. Mam nadzieję, że wszystko uda się i wyjdziecie na prostą. Z całego serca tego Wam życzę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2023
  24.05.2023

  Nasi mali i duzi czworonożni bracia potrzebują waszej obecności

96 505 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 337 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 2 337

Dawid - awatar
Dawid
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
NORMAN_MORDO - awatar
NORMAN_MORDO
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta Andrzejewska - awatar
Marta Andrzejewska
20
Bogdan Rodzik - awatar
Bogdan Rodzik
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij