Zbiórka Dom dla Dzieci w Przeworsku - zdjęcie główne

Dom dla Dzieci w Przeworsku

560 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Targi Przeworsk - awatar

Targi Przeworsk

Organizator zbiórki

Dom Dla Dzieci w Przeworsku to kolejna placówka Fundacji Wzrastanie. Na ten moment pod opieką Wolontariuszy jest kilkunastu podopiecznych.

Opiekunom – Wolontariuszom najbardziej zależy na tym, aby stworzyć dzieciom przyjazny dom. Niestety, na ten moment Dom Dla Dzieci mieści się w stary oddziale szpitalnym, co dalekie jest od rodzinnej atmosfery.

Jakie są priorytety? Na pewno remont korytarzy i wyposażenie kuchni m.in. w drugą zamrażarkę, aby spełniać wymogi higieniczne czy profesjonalną szafę kuchenną.

Wspólnie sprawmy, aby ten rok skończył się dla nich pięknie! W końcu wystarczy tak niewiele, aby życie stało się prostsze. Dla Ciebie to kilka groszy – dla Domu Dla Dzieci w Przeworsku wydatek przekraczający ich możliwości.

 Liczymy na Twoje wsparcie!

Aktualności


 • Targi Przeworsk - awatar

  Targi Przeworsk

  19.12.18
  19.12.18

  Już 27 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury organizujemy przedstawienie charytatywne "Dostrzec Anioła", którego celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz Domu dla Dzieci w Przeworsku.

  Zdjęcie aktualności 23 199

560 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Targi Przeworsk - awatar

Targi Przeworsk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Barbara Bereska - awatar
Barbara Bereska
50
Elzbieta Hnatkowska - awatar
Elzbieta Hnatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Agnieszka Krauz-Horodecka - awatar
Agnieszka Krauz-Horodecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karola - awatar
Karola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij