Zbiórka PomocNaGranicy - zdjęcie główne

PomocNaGranicy

6 070 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja im. Księdza Aleksandra Fedorowicza "Przyjaciele Alego" zbiera pieniądze na "podręczne pakiety pomocowe" - małe plecaki, a w nich ogrzewacz do rąk, batony energetyczne, koc termiczny i woda - dla migrantów na granicy polsko-białoruskiej.

Wszystkie środki przekazujemy Caritas Diecezji Drohiczyńskiej (CDD), która działa w pasie przygranicznym i jest najbliżej Osób potrzebujących pomocy. CDD udziela pomocy rzeczowej poprzez parafie, ośrodki dla cudzoziemców oraz służby, działające wzdłuż granicy z Białorusią.

Każdy może włączyć się w pomoc Bliźniemu. Liczymy na Waszą hojność. Prosimy, pomóż nam pomagać!

Więcej o naszej fundacji na www.przyjacielealego.pl i na naszym fanpage'u FB.

---------------------

English version

Priest Aleksander Fedorowicz Foundation "Friends of Ali" raises money for so called Help Packs - small backpacks with energy bars, hand warmer, thermal blanket and water - for migrants at the Polish-Belorusian border.

All the money collected will be passed to Caritas of Drohiczynska Diocese (CDD) which provides help on the border. They are the closest to migrants in need. CDD distributes material assistance through parishes, centers for foreigners and services operating along the border with Belarus.

Everyone can join us in helping the Migrants. We count on you and highly appreciate your generosity. Please help us to let us help the Migrants.

More info about us at www.przyjacielealego.pl and our FB fanpage.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 070 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bogomil Marn - awatar
Bogomil Marn
100
Beata Konaszewska -Lis - awatar
Beata Konaszewska -Lis
300
Michal H - awatar
Michal H
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Beata Czaplejewicz - awatar
Beata Czaplejewicz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij