Zbiórka Przyłbice 3D dla lekarzy - zdjęcie główne

Przyłbice 3D dla lekarzy

4 165 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Magda Turczyn - awatar

Magda Turczyn

Organizator zbiórki

COVID-19 stał się ostatnio najczęściej wymawianym słowem na całym świecie. Koronawirus w ciągu niecałych czterech miesięcy zawładną światem w każdej kategorii.

Jako członkowie Fundacji Odkrycie chcemy poczuć, że robimy coś dobrego. Chcemy, aby nasze działania nie opierały się jedynie na wspieraniu akcji #zostanwdomu, ale aby fizycznie wspomogły niedobory sprzętu w instytucjach, w których istnieje bezpośrednie zakażenie koronawirusem. W tym przedsięwzięciu potrzebujemy Państwa pomocy.

Jako Fundacja zajmujemy się promowaniem edukacji wśród dzieci i młodzieży. Jednym z naszych wiodących kierunków, w jakim się specjalizujemy jest druk 3D. Podjęliśmy działania mające na celu wydrukowanie przyłbic 3D, które z pewnością zwiększą ochronę osobistą osób zagrożonych zakażeniem. 

Nasza Fundacja przeznaczyła do tej pory 1400 zł z własnych środków na zakup podstawowych filamentów do druku. Każdego dnia drukujemy ok 50 szt przyłbic ochronnych dla lekarzy. Obecne możliwości pozwalają na wydrukowanie 340 sztuk przyłbic łącznie. Wiemy, że za kilka dni ta ilość możeby być jedynie kroplą w morzu potrzeb, dlatego z Państwa pomocą chcemy te możliwości znacznie zwiększyć. 

Działajmy razem, zadbajmy o osoby bezpośrednio narażone, miejmy wpływ na rozwój pandemii. Państwa wsparcie może realnie wesprzeć nasz kraj, tak, abyśmy nie czuli się bezradni w tej walce.

KONTAKT:
tel. 883 624 090
mail: [email protected]

#zostanwdomu i #drukujprzylbice3D 

Aktualizacje


 • Magda Turczyn - awatar

  Magda Turczyn

  31.03.2020
  31.03.2020

  Ważny komunikat!
  Spłynęła do nas darowizna o wysokości 8 000 złotych od Fundacji Siepomaga! Oczywiście te pieniądze przeznaczany na drukowanie przyłbic dla szpitali!

  W związku z takim zwrotem akcji informujemy o przeniesieniu naszej zbiórki na portal siepomaga.pl/przylbice3d

  Ta zbiórka będzie nieaktywna, a pieniądze z niej trafią już niedługo do nas! Dziękujemy bardzo za każdy datek!

4 165 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Magda Turczyn - awatar

Magda Turczyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Państwo M - awatar
Państwo M
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beton to wredna maupa - awatar
Beton to wredna maupa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij