Zbiórka Przyłbice 3D dla lekarzy - zdjęcie główne

Przyłbice 3D dla lekarzy

4 165 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Magda Turczyn - awatar

Magda Turczyn

Organizator zbiórki

COVID-19 stał się ostatnio najczęściej wymawianym słowem na całym świecie. Koronawirus w ciągu niecałych czterech miesięcy zawładną światem w każdej kategorii.

Jako członkowie Fundacji Odkrycie chcemy poczuć, że robimy coś dobrego. Chcemy, aby nasze działania nie opierały się jedynie na wspieraniu akcji #zostanwdomu, ale aby fizycznie wspomogły niedobory sprzętu w instytucjach, w których istnieje bezpośrednie zakażenie koronawirusem. W tym przedsięwzięciu potrzebujemy Państwa pomocy.

Jako Fundacja zajmujemy się promowaniem edukacji wśród dzieci i młodzieży. Jednym z naszych wiodących kierunków, w jakim się specjalizujemy jest druk 3D. Podjęliśmy działania mające na celu wydrukowanie przyłbic 3D, które z pewnością zwiększą ochronę osobistą osób zagrożonych zakażeniem. 

Nasza Fundacja przeznaczyła do tej pory 1400 zł z własnych środków na zakup podstawowych filamentów do druku. Każdego dnia drukujemy ok 50 szt przyłbic ochronnych dla lekarzy. Obecne możliwości pozwalają na wydrukowanie 340 sztuk przyłbic łącznie. Wiemy, że za kilka dni ta ilość możeby być jedynie kroplą w morzu potrzeb, dlatego z Państwa pomocą chcemy te możliwości znacznie zwiększyć. 

Działajmy razem, zadbajmy o osoby bezpośrednio narażone, miejmy wpływ na rozwój pandemii. Państwa wsparcie może realnie wesprzeć nasz kraj, tak, abyśmy nie czuli się bezradni w tej walce.

KONTAKT:
tel. 883 624 090
mail: [email protected]

#zostanwdomu i #drukujprzylbice3D 

Aktualizacje


  • Magda Turczyn - awatar

    Magda Turczyn

    31.03.2020
    31.03.2020

    Ważny komunikat! Spłynęła do nas darowizna o wysokości 8 000 złotych od Fundacji Siepomaga! Oczywiście te pieniądze przeznaczany na drukowanie przyłbic dla szpitali! W związku z takim zwrotem akcji informujemy o przeniesieniu naszej zbiórki na portal siepomaga.pl/przylbice3d Ta zbiórka będzie nieaktywna, a pieniądze z niej trafią już niedługo do nas! Dziękujemy bardzo za każdy datek!

4 165 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Magda Turczyn - awatar

Magda Turczyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Państwo M - awatar
Państwo M
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beton to wredna maupa - awatar
Beton to wredna maupa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij