Zbiórka Marcyś i jedzenie dla dzików - zdjęcie główne

Marcyś i jedzenie dla dzików

270 zł  z 225 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Ostrołęcki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne królika Marcysia oraz zakup karmy dla szczurów z interwencji wrocławskiej.

Marcyś oraz "Wrocławiaki" przebywają w Przytulisku pod ogonem - dom tymczasowy dla gryzoni (www.facebook.com/przytuliskopodogonem).


1. Marcyś

Marcyś jest około dwuletnim samcem królika miniaturki. Do przytuliska trafił 19.08.2018, ze względu na to, że jego dotychczasowa właścicielka zaczęła bardzo chorować, przez co niestety, pojawiła się obowiązkowa konieczność pozbycia królika zanim jego właścicielka wróci ze szpitala. Do naszej wolontariuszki odezwali się ludzie z prośbą o pomoc - oczywiście nie odmówiła. Na pierwszej wizycie weterynaryjnej okazało się, że Marcyś ma świerzb w uszkach i jakąś niezidentyfikowaną dolegliwość skórną. Podano środek odrobaczający. Wróciliśmy za tydzień na kontrolę, świerzb jeszcze był, więc królik dostał kolejną dawkę środka odrobaczającego i zbadane zostały bobki- badanie wyszło ujemne, nic złego w bobkach nie znaleziono.
Na ostatniej wizycie kontrolnej potwierdzono wyleczenie malucha. Dzięki czemu mogliśmy go zaszczepić, a 5 dni po kontroli mógł trafić już do swojej nowej kochającej rodziny :)

Za wizyty weterynaryjne zostały wystawione faktury:

2. Zakup karmy dla szczurów

Przytulisko pod ogonem zakupiło karmę VILME dla swoich podopiecznych w sklepie zooplus. Faktura poniżej:


---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Faktury zostały wystawione łącznie na kwotę 224,40 zł

Każda, nawet najmniejsza, wpłacona kwota jest dla nas na wagę szczęścia i zdrowia zwierząt.
Tylko dzięki Wam możemy cały czas działać na stałym, wysokim poziomie ratując, lecząc i pomagając naszym najmniejszym przyjaciołom!

Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu.
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

270 zł  z 225 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Marta Prędkiewicz - awatar
Marta Prędkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patrycja - awatar
Patrycja
25
Kinga Świtek - awatar
Kinga Świtek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Zuzanna - awatar
Zuzanna
20
Ewa R - awatar
Ewa R
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Wojtkowiak - awatar
Karolina Wojtkowiak
20
Martyna - awatar
Martyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij