Zbiórka Marcyś i jedzenie dla dzików - zdjęcie główne

Marcyś i jedzenie dla dzików

270 zł  z 225 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Ostrołęcki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne królika Marcysia oraz zakup karmy dla szczurów z interwencji wrocławskiej.

Marcyś oraz "Wrocławiaki" przebywają w Przytulisku pod ogonem - dom tymczasowy dla gryzoni (www.facebook.com/przytuliskopodogonem).


1. Marcyś

Marcyś jest około dwuletnim samcem królika miniaturki. Do przytuliska trafił 19.08.2018, ze względu na to, że jego dotychczasowa właścicielka zaczęła bardzo chorować, przez co niestety, pojawiła się obowiązkowa konieczność pozbycia królika zanim jego właścicielka wróci ze szpitala. Do naszej wolontariuszki odezwali się ludzie z prośbą o pomoc - oczywiście nie odmówiła. Na pierwszej wizycie weterynaryjnej okazało się, że Marcyś ma świerzb w uszkach i jakąś niezidentyfikowaną dolegliwość skórną. Podano środek odrobaczający. Wróciliśmy za tydzień na kontrolę, świerzb jeszcze był, więc królik dostał kolejną dawkę środka odrobaczającego i zbadane zostały bobki- badanie wyszło ujemne, nic złego w bobkach nie znaleziono.
Na ostatniej wizycie kontrolnej potwierdzono wyleczenie malucha. Dzięki czemu mogliśmy go zaszczepić, a 5 dni po kontroli mógł trafić już do swojej nowej kochającej rodziny :)

Za wizyty weterynaryjne zostały wystawione faktury:

2. Zakup karmy dla szczurów

Przytulisko pod ogonem zakupiło karmę VILME dla swoich podopiecznych w sklepie zooplus. Faktura poniżej:


---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Faktury zostały wystawione łącznie na kwotę 224,40 zł

Każda, nawet najmniejsza, wpłacona kwota jest dla nas na wagę szczęścia i zdrowia zwierząt.
Tylko dzięki Wam możemy cały czas działać na stałym, wysokim poziomie ratując, lecząc i pomagając naszym najmniejszym przyjaciołom!

Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu.
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

270 zł  z 225 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Marta Prędkiewicz - awatar
Marta Prędkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patrycja - awatar
Patrycja
25
Kinga Świtek - awatar
Kinga Świtek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Zuzanna - awatar
Zuzanna
20
Ewa R - awatar
Ewa R
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Wojtkowiak - awatar
Karolina Wojtkowiak
20
Martyna - awatar
Martyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij