Zbiórka Aga Senderska dla Psiego Raju - zdjęcie główne

Aga Senderska dla Psiego Raju

615 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Agnieszka Senderska - awatar

Agnieszka Senderska

Organizator zbiórki

Serdecznie zapraszam moich znajomych i nie tylko do wzięcia udziału w mojej urodzinowej zbiórce pieniędzy na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt PSI RAJ w Pasłęku. Jest to fenomenalne Schronisko a jego nazwa nie jest przypadkowa. Jest dom dla ponad 200 psich i kocich sierot. Założyciele i pracownicy schroniska, jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmują interwencję zawsze tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Nie ograniczają się do interwencji tylko na swoim terenie, ratują zwierzęta z wielu regionów Polski i nie tylko. W Pasłęckim Psim Raju znalazły także swój dom kalekie psy z Ukrainy. Teraz można powiedzieć już z całą pewnością - szczęśliwe kaleki z Ukrainy - Brenda, Świder. Schronisko PSI RAJ ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a możliwości są ograniczone, samą miłością nie nakarmią codziennie ponad 200 zwierząt. Wpłacając "grosik" na ten cel sprawicie mi niezwykłą przyjemność. Żadne czekoladki, kwiaty, kosmetyki nie sprawią mi większej radości niż zasilone konto bankowe tego schroniska. Poniżej link do grupy na FB gdzie można zapoznać się z mieszkańcami schroniska oraz z ludźmi wykonującymi tam kawał dobrej roboty w imię wielkiej miłości do zwierząt.

https://www.facebook.com/groups/1520228207990173/

Serdecznie dziękuje, Aga Senderska.

P.S.

Pomagam.pl to pewna, sprawdzona organizacja. Wpłatę można dokonać w bardzo prosty sposób karta, przelewem, Blikiem lub za pośrednictwem PayPal. Można dokonać ją imiennie lub anonimowo. Za każdą złotówkę bardzo dziękuję. W trakcie wpłaty pojawi się informacja o wsparciu serwisu - jest opcjonalne! - można wpisać kwotę 0 zł, wówczas cała kwota zostanie przekazana na poczet zbiórki.

Aktualizacje


 • Agnieszka Senderska - awatar

  Agnieszka Senderska

  20.09.2018
  20.09.2018

  Kwota progowa może zostać przekroczona, nie bójcie się wpłat 😀😘

Komentarze


 • dorota moskala - awatar

  dorota moskala

  20.09.2018
  20.09.2018

  ❤❤❤

  • Agnieszka Senderska - awatar

   Agnieszka Senderska - Organizator zbiórki

   20.09.2018
   20.09.2018

   😘

 • Gabriela Wo - awatar

  Gabriela Wo

  31.08.2018
  31.08.2018

  Aga, to piekne co robisz. Zycze Ci nadal siły i determinacji. Ściskam

  • Agnieszka Senderska - awatar

   Agnieszka Senderska - Organizator zbiórki

   31.08.2018
   31.08.2018

   Dziękuję. Nie zabraknie mi ani siły ani determinacji. Z tego uzależnienia się nie wychodzi.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.08.2018
  16.08.2018

  Poszlo

  • Agnieszka Senderska - awatar

   Agnieszka Senderska - Organizator zbiórki

   17.08.2018
   17.08.2018

   Dziękuję

615 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Agnieszka Senderska - awatar

Agnieszka Senderska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Miłosz - awatar
Miłosz
20
dorota moskala - awatar
dorota moskala
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil Powalisz - awatar
Kamil Powalisz
10
MAGDA - awatar
MAGDA
30
Danuta Romaniuk - awatar
Danuta Romaniuk
20
Ruda - awatar
Ruda
20
Dominika - awatar
Dominika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij