Zbiórka Psiak Adaś - zdjęcie główne

Psiak Adaś

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Adaś to wspaniały, spokojny, kilkunastoletni psiak. Został znaleziony z wielkimi guzami przy odbycie, z których mocno sączyła się krew. 

Psiak miał również silną anemię. 

Przeszedł dwa zabiegi - podczas jedno chirurg usunął największy, krwawiący guz, na drugim zabiegu zostało usuniętych kilka mniejszych guzków wokół odbytu oraz wykonana kastracja. Mamy nadzieję, że już koniec bólu i smutku tego pieska. Wierzymy,  że już będzie tylko lepiej. Za kilka dni Adaś ma do ściągnięcia szwy. Najpiękniejszym prezentem dla Adasia będzie kochający i spokojny dom, gdzie psiak będzie mógł dochodzić do siebie. 

Adaś poza dwoma operacjami miał wykonane zdjęcie RTG , morfologię oraz biochemię. Całość leczenia to prawie 1200 zł. To ogromne koszty, jak na nasze możliwości, więc za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni!


Edit: Dziękujemy za wsparcie Adasia! Psiak wciąż czeka na kochający domek w naszym schronisku !

Komentarze


  • Sandra Kotuła - awatar

    Sandra Kotuła

    01.05.19
    01.05.19

    Powodzenia 😍

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Michał - awatar
Michał
250
Czy nie jest wart tych pieniążków? niewiele już brakuje;-) - awatar
Czy nie jest wart tych pieniążków? niewiele już brakuje;-)
50
Majka - awatar
Majka
20
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KoLo - awatar
KoLo
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij