Zbiórka Psiak Adaś - zdjęcie główne

Psiak Adaś

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Adaś to wspaniały, spokojny, kilkunastoletni psiak. Został znaleziony z wielkimi guzami przy odbycie, z których mocno sączyła się krew. 

Psiak miał również silną anemię. 

Przeszedł dwa zabiegi - podczas jedno chirurg usunął największy, krwawiący guz, na drugim zabiegu zostało usuniętych kilka mniejszych guzków wokół odbytu oraz wykonana kastracja. Mamy nadzieję, że już koniec bólu i smutku tego pieska. Wierzymy,  że już będzie tylko lepiej. Za kilka dni Adaś ma do ściągnięcia szwy. Najpiękniejszym prezentem dla Adasia będzie kochający i spokojny dom, gdzie psiak będzie mógł dochodzić do siebie. 

Adaś poza dwoma operacjami miał wykonane zdjęcie RTG , morfologię oraz biochemię. Całość leczenia to prawie 1200 zł. To ogromne koszty, jak na nasze możliwości, więc za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni!


Edit: Dziękujemy za wsparcie Adasia! Psiak wciąż czeka na kochający domek w naszym schronisku !

Komentarze


  • Sandra Kotuła - awatar

    Sandra Kotuła

    01.05.2019
    01.05.2019

    Powodzenia 😍

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Michał - awatar
Michał
250
Czy nie jest wart tych pieniążków? niewiele już brakuje;-) - awatar
Czy nie jest wart tych pieniążków? niewiele już brakuje;-)
50
Majka - awatar
Majka
20
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KoLo - awatar
KoLo
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij