Zbiórka 10 psów z Podlasia prosi o pomoc - zdjęcie główne

10 psów z Podlasia prosi o pomoc

530 zł  z 1 350 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Zdjęcie opisu zbiórki 10 psów z Podlasia prosi o pomoc

10 psiaków z Podlasia prosi o pomoc

Podlaska wieś. Sunia i pies - wychudzone, wystraszone, zakleszczone, nieufne wobec człowieka. Zdziwione, że człowiek dobrowolnie daje im jedzenie, bo do tej pory musiały radzić sobie same. Jedzenie, które dostały, wsuwają jakby jadły po raz pierwszy. Obserwują jednak czy oby na pewno nie oberwą za to kijem.

Psy biegają po wsi i przeszkadzają mieszkańcom, szukają czegokolwiek do zjedzenia. Już 2 razy były zgłaszane do odłowienia (teren podlega pod Radysy). Na domiar złego nie są tylko we dwójkę. Jest też 8 szczeniaków.

Zdjęcie opisu zbiórki 10 psów z Podlasia prosi o pomoc

Czego potrzebujemy?

Zbieramy na karmę, odrobaczenie, odpchlenie i szczepienie dla maluchów oraz na kastrację i sterylizację psów dorosłych. Na miejscu nie ma nikogo kto nakarmił by psiaki, dowozimy karmę aż 30 kilometrów.

Sprawa, która jest naprawdę pilna to domy tymczasowe dla szczeniaków, jednak wcześniej musimy je odrobaczyć, odpchlić i za chwilę szczepić, bo każdy dom tymczasowy ma swoje zwierzęta.

Kolejny priorytret to rodzice - musimy jak najszybciej wysterylizować i wykastrować rodziców, rozglądamy się również za domami tymczasowymi dla nich, jednak potrzeba dużo pracy, aby te psy ponownie zaufały człowiekowi. Codziennie są przeganiane i boją się ludzi.

Zdjęcie opisu zbiórki 10 psów z Podlasia prosi o pomoc

Czas nagli, bo za chwilę maluchy rozbiegną się po wsi

Stowarzyszenie Happy Dog to ludzie o wielkim sercu, którzy utrzymują się wyłącznie z darowizn osób prywatnych, nie odmawiają pomocy, zazwyczaj sami ją oferują. Nie mają własnego terenu na przetrzymanie psów, ale są w stanie znaleźć wśród osób prywatnych domy tymczasowe, gdzie psy bezpiecznie czekają na nowy dom stały. W tym przypadku już mamy deklaracje na domy tymczasowe, ale brakuje funduszy by wyposażyć domy w karmę i podkłady oraz zapewnić opiekę weterynaryjną.

Teraz ta sytuacja przerasta nasze możliwośći, ponieważ ledwo co wyadoptowaliśmy 8 szczeniąt i zrobiliśmy sterylizacje innym psim biedom, faktury do opłacenia, a już kolejne ogromne wydatki.

Można powiedzieć nie prosimy, ale błagamy o pomoc. Każdy grosz się liczy. Te psy niczemu nie winne, potrzebują pomocy na już. 

Czas nagli, bo za chwilę maluchy rozbiegną się po wsi. Prosimy o każdy grosik dla tych psiaków!

Zdjęcie opisu zbiórki 10 psów z Podlasia prosi o pomoc

Komentarze


  • Marta - awatar

    Marta

    30.10.2015
    30.10.2015

    Idzie zima, mam nadzieję, że uda się pomóc. Dorosłe widać dużo wycierpiały już w swoim życiu, dobrze, żeby maluszki nie doświadczyły głodu, zimna i okrucieństwa ludzi.

530 zł  z 1 350 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Iwona - awatar
Iwona
50
Marta - awatar
Marta
10
Barbara - awatar
Barbara
5
Ewa - awatar
Ewa
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Iwona - awatar
Iwona
20
Anna - awatar
Anna
50
Barbara - awatar
Barbara
30
Izabela - awatar
Izabela
20
Kasia - awatar
Kasia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij