Zbiórka Wygłodzone psie dzieci z nużycą - zdjęcie główne

Wygłodzone psie dzieci z nużycą

690 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Weronika Branny - awatar

Weronika Branny

Organizator zbiórki

Trochę już w naszej karierze widzieliśmy ale szczeniaków w takim stanie dawno u nas nie było. W Nowym Targu jest sobie 86 letnia kobieta, jest całkowicie sama - jeśli chodzi o rodzinę, ale psów ma około 30! Jak możecie się domyślać, nie dzieje się tam dobrze. 

Nasze przyjaciółki z Podhala, Gosia i Iwona, pojechały dzisiaj zawieźć Pani karmę, która dla niej przekazaliśmy i zobaczyć jak wszystko wygląda. Tak jak policja, opieka społeczna i Panowie z elektrowni - nie zostały wpuszczone na posesje. 

Udało się im wynegocjować 6 szczeniaków ( ile ich jest? nie wiemy, Pani twierdzi, że więcej nie ma). 2 z nich ma od 6 miesięcy do roku a pozostała 4 ok 8 tygodni. Niestety przez ich fatalny stan zdrowia, zagłodzenie, ogrom ektopasożytów i NUŻYCĘ trudno stwierdzić i dokładny wiek. Nie wiemy czy są tak drobniutkie czy nie rozwijały się prawidłowo przez zaniedbanie. Rany po pogryzieniach, wyłysienia na całym ciele, oczy w tragicznym stanie. 

Będziemy stopniowo działać w tym temacie i złożymy kolejną wizytę w Nowym Targu w ciągu kilku dni. 

Tymczasem prosimy o wsparcie dla dzieciaków - potrzebujemy wysokojakościowej karmy suchej, podkładów i pieniędzy na leczenie. Psiaki były już dziś u weterzynarza i dostały baterię leków.

Szczeniaki są pod opieką krakowskiej fundacji Głos Psa - Inspektorat ds. Ochrony Zwierząt. Więcej o nas: https://www.facebook.com/Glos.Psa/

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc!

Komentarze


 • Monika Doniec - awatar

  Monika Doniec

  04.11.18
  04.11.18

  Trzymajcie się maluchy! 🐾

  • Weronika Branny - awatar

   Weronika Branny - Organizator zbiórki

   06.11.18
   06.11.18

   dzięki :*

690 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Weronika Branny - awatar

Weronika Branny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Monika Mozdyniewicz - awatar
Monika Mozdyniewicz
50
Monika Mozdyniewicz - awatar
Monika Mozdyniewicz
50
Joanna Hornik - awatar
Joanna Hornik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Doniec - awatar
Monika Doniec
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij