Zbiórka Pełne brzuszki na Wielkanoc? - miniaturka zdjęcia

Pełne brzuszki na Wielkanoc?

Zbiórka Pełne brzuszki na Wielkanoc? - zdjęcie główne

Pełne brzuszki na Wielkanoc?

3 000 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 

Jesteśmy niewielką fundacją, ale mamy wielkie serce dla zwierząt.  Opiekujemy się porzuconymi, maltretowanymi i bezdomnymi psami i kotami. Obecnie na naszym pokładzie przebywa 30 kotów i 16 psów. 

Na co dzień stykamy się z różnymi problemami: interwencje, leczenie chorych i okaleczonych zwierząt, brak domów tymczasowych, szukanie dobrych adopcji. Ze wszystkimi radzimy sobie, jak możemy, ale podstawowy problem to zapewnienie naszym podopiecznym codziennej opieki i wyżywienia. 

Każdy, kto ma w domu chociaż jednego zwierzaka, wie, ile kosztuje codzienne utrzymanie pupila. A co jeśli jest ich zawsze około 40? Miesięczny koszt karmy dla kotów w naszej fundacji to ok. 3000 zł ( a kupujemy głównie Smillę) . Do tego wyżywienie psów, które kosztuje ok. 2700 zł. Żeby uzbierać tyle pieniędzy co miesiąc musi zdarzyć się cud... Na szczęście takie cuda się zdarzają. Te cuda to Wy - Drodzy Przyjaciele i Wasze otwarte dla zwierząt serca. Tylko dzięki Waszemu wsparciu trwamy przez kolejne tygodnie, miesiące... a teraz już lata! 

Nie ukrywamy, że teraz też prosimy Was o wsparcie. Nasza skarbonka po zimie prawie pusta, a głodne brzuszki czekają na codzienny posiłek. Chcemy zapewnić im chociaż ten podstawowy poziom życia, czyli zdrowie I pełne miski. Dlatego PROSIMY - POMÓŻCIE NAM NAPEŁNIĆ BRZUSZKI naszych podopiecznych. Marzymy, by te nadchodzące święta upłynęły im spokojnie i szczęśliwie. By nasi podopieczni spędzili je tak, jak inne zwierzaki w swoich własnych domach. Z Waszą pomocą możemy zapewnić im pełne miski - chociaż tyle i AŻ tyle! :) 

PROSIMY O WIELKANOCNE WSPARCIE. ZŁOTÓWKA ZAMIAST WIELKANOCNEGO JAJECZKA ;) - A KAŻDA ZŁOTÓWKA POMAGA NAM WYKARMIĆ FUNDACYJNĄ PSIO-KOCIĄ DRUŻYNĘ :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 000 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
136
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asia - awatar
Asia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij