Zbiórka Pełne brzuszki na Wielkanoc? - zdjęcie główne

Pełne brzuszki na Wielkanoc?

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Jesteśmy niewielką fundacją, ale mamy wielkie serce dla zwierząt.  Opiekujemy się porzuconymi, maltretowanymi i bezdomnymi psami i kotami. Obecnie na naszym pokładzie przebywa 30 kotów i 16 psów. 

Na co dzień stykamy się z różnymi problemami: interwencje, leczenie chorych i okaleczonych zwierząt, brak domów tymczasowych, szukanie dobrych adopcji. Ze wszystkimi radzimy sobie, jak możemy, ale podstawowy problem to zapewnienie naszym podopiecznym codziennej opieki i wyżywienia. 

Każdy, kto ma w domu chociaż jednego zwierzaka, wie, ile kosztuje codzienne utrzymanie pupila. A co jeśli jest ich zawsze około 40? Miesięczny koszt karmy dla kotów w naszej fundacji to ok. 3000 zł ( a kupujemy głównie Smillę) . Do tego wyżywienie psów, które kosztuje ok. 2700 zł. Żeby uzbierać tyle pieniędzy co miesiąc musi zdarzyć się cud... Na szczęście takie cuda się zdarzają. Te cuda to Wy - Drodzy Przyjaciele i Wasze otwarte dla zwierząt serca. Tylko dzięki Waszemu wsparciu trwamy przez kolejne tygodnie, miesiące... a teraz już lata! 

Nie ukrywamy, że teraz też prosimy Was o wsparcie. Nasza skarbonka po zimie prawie pusta, a głodne brzuszki czekają na codzienny posiłek. Chcemy zapewnić im chociaż ten podstawowy poziom życia, czyli zdrowie I pełne miski. Dlatego PROSIMY - POMÓŻCIE NAM NAPEŁNIĆ BRZUSZKI naszych podopiecznych. Marzymy, by te nadchodzące święta upłynęły im spokojnie i szczęśliwie. By nasi podopieczni spędzili je tak, jak inne zwierzaki w swoich własnych domach. Z Waszą pomocą możemy zapewnić im pełne miski - chociaż tyle i AŻ tyle! :) 

PROSIMY O WIELKANOCNE WSPARCIE. ZŁOTÓWKA ZAMIAST WIELKANOCNEGO JAJECZKA ;) - A KAŻDA ZŁOTÓWKA POMAGA NAM WYKARMIĆ FUNDACYJNĄ PSIO-KOCIĄ DRUŻYNĘ :)

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
136
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asia - awatar
Asia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij