Zbiórka Pełne brzuszki na Wielkanoc? - zdjęcie główne

Pełne brzuszki na Wielkanoc?

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Jesteśmy niewielką fundacją, ale mamy wielkie serce dla zwierząt.  Opiekujemy się porzuconymi, maltretowanymi i bezdomnymi psami i kotami. Obecnie na naszym pokładzie przebywa 30 kotów i 16 psów. 

Na co dzień stykamy się z różnymi problemami: interwencje, leczenie chorych i okaleczonych zwierząt, brak domów tymczasowych, szukanie dobrych adopcji. Ze wszystkimi radzimy sobie, jak możemy, ale podstawowy problem to zapewnienie naszym podopiecznym codziennej opieki i wyżywienia. 

Każdy, kto ma w domu chociaż jednego zwierzaka, wie, ile kosztuje codzienne utrzymanie pupila. A co jeśli jest ich zawsze około 40? Miesięczny koszt karmy dla kotów w naszej fundacji to ok. 3000 zł ( a kupujemy głównie Smillę) . Do tego wyżywienie psów, które kosztuje ok. 2700 zł. Żeby uzbierać tyle pieniędzy co miesiąc musi zdarzyć się cud... Na szczęście takie cuda się zdarzają. Te cuda to Wy - Drodzy Przyjaciele i Wasze otwarte dla zwierząt serca. Tylko dzięki Waszemu wsparciu trwamy przez kolejne tygodnie, miesiące... a teraz już lata! 

Nie ukrywamy, że teraz też prosimy Was o wsparcie. Nasza skarbonka po zimie prawie pusta, a głodne brzuszki czekają na codzienny posiłek. Chcemy zapewnić im chociaż ten podstawowy poziom życia, czyli zdrowie I pełne miski. Dlatego PROSIMY - POMÓŻCIE NAM NAPEŁNIĆ BRZUSZKI naszych podopiecznych. Marzymy, by te nadchodzące święta upłynęły im spokojnie i szczęśliwie. By nasi podopieczni spędzili je tak, jak inne zwierzaki w swoich własnych domach. Z Waszą pomocą możemy zapewnić im pełne miski - chociaż tyle i AŻ tyle! :) 

PROSIMY O WIELKANOCNE WSPARCIE. ZŁOTÓWKA ZAMIAST WIELKANOCNEGO JAJECZKA ;) - A KAŻDA ZŁOTÓWKA POMAGA NAM WYKARMIĆ FUNDACYJNĄ PSIO-KOCIĄ DRUŻYNĘ :)

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
136
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asia - awatar
Asia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij