Zbiórka Psy od oprawcy - zdjęcie główne

Psy od oprawcy

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Inspektorzy ŁTONZ udali się na posesję, z której 2 lata temu zabierali zagłodzonego i nieleczonego owczarka niemieckiego. Sprawa oczywiście trafiła do prokuratury. Zapadł wyrok, iż właściciel znęcał się nad psem. Jako środki karne poza grzywną zastosował pozbawienie wolności na okres 6 msc z dwu letnim okresem próby oraz zakaz posiadania zwierząt przez okres dwóch lat. Pomimo lat - nie odpuściliśmy. Już przejeżdżając obok posesji mieliśmy złe przeczucia - ten sam kojec, w środku buda a na dachu kojca miski dla psów. Po chwili naszym oczom ukazał się błagalny wzrok trzech psiaków. Od razu została wezwana policja w związku z poprzednim bardzo agresywnym zachowaniem właścicieli posesji. 

Początkowo po krótkiej dyskusji udało się nam wejść na teren. Właściciel wziął kolczatkę wraz ze smyczą i wszedł do boksu zapinając na nią psa. Zwierzę było przerażone widokiem właściciela kładąc się na ziemi. W pewnym momencie pan wpadł w szał, zaczął szarpać przerażonym zwierzęciem do góry - tak, że wisiało w powietrzu. Wbijający się w skórę metal musiał powodować ból, ponieważ pies zaczął piszczeć i skomleć. Nie było czasu na dalsze zastanawianie się - policjanci w mgnieniu oka i z pełnym profesjonalizmem obezwładnili kata powalając go na ziemię. Pomimo podeszłego już wieku właściciel stawiał duży opór, szarpał się i kopał. Nie tracąc więcej czasu Inspektorzy łapali przerażone zwierzęta, które ze strachu próbowały gryźć. Na szczęście wszystko się udało i pieski mogły podjechać do kliniki weterynaryjnej a my na komisariat policji, celem złożenia dwóch zawiadomień o popełnionych przestępstwach : niestosowaniu się do wyroku sądu oraz kolejne o znęcaniu się nad zwierzętami. W tym miesiącu to już kolejne odebrane przez nas psy. 


Prosimy o pomoc w utrzymaniu oraz leczeniu zwierząt ! Musimy je teraz wysterylizować, odrobaczyć, zaszczepić, zaczipować i opłacić pobyt w hotelu! Liczy się każda złotówka. Psiaki są na razie bardzo wystraszone, sikają pod siebie, zostały uratowane z rąk oprawcy!!!!

Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  27.04.17
  27.04.17

  Dwa psiaki wciąż w lecznicy. Prosimy o wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 4 550

Komentarze


 • marlenag - awatar

  marlenag

  28.04.17
  28.04.17

  trzymam kciuki za psiny!

  • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

   Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - Organizator zbiórki

   03.05.17
   03.05.17

   Bardzo dziękujemy za pomoc!

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcin Pniewski - awatar
Marcin Pniewski
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Basterki - awatar
Basterki
30
Klaudia Łaska - awatar
Klaudia Łaska
10
Magda - awatar
Magda
50
Sylwia Hajbowicz - awatar
Sylwia Hajbowicz
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij