Zbiórka Psy od oprawcy - zdjęcie główne

Psy od oprawcy

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Inspektorzy ŁTONZ udali się na posesję, z której 2 lata temu zabierali zagłodzonego i nieleczonego owczarka niemieckiego. Sprawa oczywiście trafiła do prokuratury. Zapadł wyrok, iż właściciel znęcał się nad psem. Jako środki karne poza grzywną zastosował pozbawienie wolności na okres 6 msc z dwu letnim okresem próby oraz zakaz posiadania zwierząt przez okres dwóch lat. Pomimo lat - nie odpuściliśmy. Już przejeżdżając obok posesji mieliśmy złe przeczucia - ten sam kojec, w środku buda a na dachu kojca miski dla psów. Po chwili naszym oczom ukazał się błagalny wzrok trzech psiaków. Od razu została wezwana policja w związku z poprzednim bardzo agresywnym zachowaniem właścicieli posesji. 

Początkowo po krótkiej dyskusji udało się nam wejść na teren. Właściciel wziął kolczatkę wraz ze smyczą i wszedł do boksu zapinając na nią psa. Zwierzę było przerażone widokiem właściciela kładąc się na ziemi. W pewnym momencie pan wpadł w szał, zaczął szarpać przerażonym zwierzęciem do góry - tak, że wisiało w powietrzu. Wbijający się w skórę metal musiał powodować ból, ponieważ pies zaczął piszczeć i skomleć. Nie było czasu na dalsze zastanawianie się - policjanci w mgnieniu oka i z pełnym profesjonalizmem obezwładnili kata powalając go na ziemię. Pomimo podeszłego już wieku właściciel stawiał duży opór, szarpał się i kopał. Nie tracąc więcej czasu Inspektorzy łapali przerażone zwierzęta, które ze strachu próbowały gryźć. Na szczęście wszystko się udało i pieski mogły podjechać do kliniki weterynaryjnej a my na komisariat policji, celem złożenia dwóch zawiadomień o popełnionych przestępstwach : niestosowaniu się do wyroku sądu oraz kolejne o znęcaniu się nad zwierzętami. W tym miesiącu to już kolejne odebrane przez nas psy. 


Prosimy o pomoc w utrzymaniu oraz leczeniu zwierząt ! Musimy je teraz wysterylizować, odrobaczyć, zaszczepić, zaczipować i opłacić pobyt w hotelu! Liczy się każda złotówka. Psiaki są na razie bardzo wystraszone, sikają pod siebie, zostały uratowane z rąk oprawcy!!!!

Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  27.04.2017
  27.04.2017

  Dwa psiaki wciąż w lecznicy. Prosimy o wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 4 550

Komentarze


 • marlenag - awatar

  marlenag

  28.04.2017
  28.04.2017

  trzymam kciuki za psiny!

  • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

   Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - Organizator zbiórki

   03.05.2017
   03.05.2017

   Bardzo dziękujemy za pomoc!

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcin Pniewski - awatar
Marcin Pniewski
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Basterki - awatar
Basterki
30
Klaudia Łaska - awatar
Klaudia Łaska
10
Magda - awatar
Magda
50
Sylwia Hajbowicz - awatar
Sylwia Hajbowicz
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij