Zbiórka Psotka potrzebuje pomocy! - zdjęcie główne

Psotka potrzebuje pomocy!

1 145 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Skąd się wzięła Psotka?

Wzięła się z ogłoszenia... Tak, tak. Ktoś pokazał nam ogłoszenie, w którym właścicielka Psotki prosi o pomoc dla swojej chorej suni, ponieważ nie może zapewnić jej opieki medycznej...

Kiedy zobaczyliśmy Psotkę - nieszczęśliwą, cierpiącą sunię, z wielkim, otwartym guzem na klatce piersiowej i skórą mocno zaczerwienioną od trapiącej ją choroby, po prostu nie mogliśmy jej nie pomóc...

Właścicielka podpisała zrzeczenie i tak sunia trafiła pod naszą opiekę.

Umieściliśmy Psotkę w bardzo dobrej Klinice w Warszawie i rozpoczęliśmy walkę o jej zdrowie...

Zdjęcie opisu zbiórki Psotka potrzebuje pomocy!

Walka jest ciężka...

Na początku Psotka przeszła szereg badań, RTG, USG, badania krwi. Miała konsultacje dermatologiczne i onkologiczne. Lekarze zgodnie orzekli, że - mimo iż z otwartego guza sączyła się maź, operacja musi zostać odłożona na później, ponieważ trzeba najpierw podleczyć skórę. Rana po operacji mogłaby się nie goić, ropieć i babrać się...

Zaczęto więc od mokrych okładów z lekarstwem na skórę i całej serii badań i  leków.

Z niepokojem obserwowaliśmy rosnący w zastraszającym tempie guz...

Po trzynastu dniach pobytu Psotki w Klinice, otrzymaliśmy upragnioną wiadomość - lekarze zdecydowali, że operacja może zostać przeprowadzona!

Zdjęcie opisu zbiórki Psotka potrzebuje pomocy!

Wstrzymaliśmy oddech...

Z mocno bijącym sercem i obawą czekaliśmy na wiadomości z Kliniki...

Czas dłużył się niemiłosiernie, ale wreszcie nadeszły upragnione wieści - Psotka już po operacji! Rozpadający się, ogromny guz został wycięty wraz z łopatkowym węzłem chłonnym, ciało pod guzem zostało oczyszczone, założono dren. Operacja była bardzo ciężka, ale udała się!

Psotka na silnych lekach przeciwbólowych i przeciwzapalnych odpoczywała.

Następnego dnia nasza Madzia odwiedziła Psotkę w Klinice. Sunisia była bardzo słaba, łapki chwiały się, ale ogonek merdał nieśmiało. Psotka zjadła odrobinę puszki.

Zdjęcie opisu zbiórki Psotka potrzebuje pomocy!

Co dalej?

Dwie doby po operacji... Psotka odrobinę silniejsza, o ile tak można powiedzieć - łapki już nie chwieją się. Ale wciąż bardzo osłabiona.

Cieszy nas fakt, że z chęcią je mokrą karmę, pije i... siusia :)

Ale przed nią jeszcze bardzo daleka droga... Skóra wymaga leczenia, nie wiemy, kiedy będzie mogła opuścić Klinikę. Wycięty guz, wraz z węzłem chłonnym został wysłany do badania histopatologicznego, z wielką obawą czekamy na wyniki...

Kochani!

Zwracamy się do Was z gorącym apelem! Pomóżcie Psotce w drodze do normalności! Pomóżcie jej całkiem wyzdrowieć, aby mogła wreszcie zacząć cieszyć się życiem! Ta nieszczęśliwa istotka zasłużyła na to!

Koszt pobytu Psotki w Klinice za pierwsze siedemnaście dni, konsultacje, badania, leki, operację, to łącznie 3497 zł... A to przecież nie koniec!

W imieniu Psotki prosimy - pomóżcie!

Za wszelką pomoc, składamy Wam najserdeczniejsze podziękowania!

Zdjęcie opisu zbiórki Psotka potrzebuje pomocy!Zdjęcie opisu zbiórki Psotka potrzebuje pomocy!Zdjęcie opisu zbiórki Psotka potrzebuje pomocy!

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie BwP - awatar

  Stowarzyszenie BwP

  25.10.2016
  25.10.2016

  Pogrążeni w ogromnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dzisiejszej nocy na rękach swoich Opiekunów odeszła nasza kochana Psoteczka :-( . Stoczyła długą i nierówną walkę, ale mimo ogromnego zaangażowania lekarzy i Opiekunów, przegrała...
  Pomimo wspaniałej opieki weterynaryjnej oraz w Domu Tymczasowym w którym przebywała, zastosowanej chemioterapii , wspomagania kroplówkami, odżywkami … choroba była silniejsza.
  Składamy podziękowania Dorocie i Marcinowi za całodobową opiekę nad sunią, dziękujemy Wam za wielkie serce jakie jej ofiarowaliście w tych trudnych dla niej chwilach, dziękujemy za Wasze zaangażowanie, poświęcenie i determinację, dziękujemy Wam za Wasze nieprzespane noce, za troskę którą Psotka od Was dostała.
  Żegnaj Psoteczko, na zawsze zostaniesz w naszych sercach [*][*][*]

  Zdjęcie aktualizacji 1 516

Komentarze


 • Joanna Zakrzewska - awatar

  Joanna Zakrzewska

  13.10.2016
  13.10.2016

  Coco i Sziza pomogly

 • Monika Chrabska - awatar

  Monika Chrabska

  30.09.2016
  30.09.2016

  zdrowiej dziewczynko

 • Izabela - awatar

  Izabela

  18.09.2016
  18.09.2016

  Ludzie grosz do grosza! Pomóżmy!

 • Zosia - awatar

  Zosia

  16.09.2016
  16.09.2016

  Z najserdeczniejszymi życzeniami szybkiego powrotu do pełnego zdrowia

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  16.09.2016
  16.09.2016

  Dasz radę, trzymam kciuki ze wszystkich sił 😘

1 145 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Ewa od Capone z Beagle w potrzebie - awatar
Ewa od Capone z Beagle w potrzebie
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Zakrzewska - awatar
Joanna Zakrzewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paulina - awatar
Paulina
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Magdalena Paluch - awatar
Magdalena Paluch
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij