1 za 1. Dla fundacyjnych psiaków

774 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

1 zł za 1 zł ! Razem 40 tysięcy dla zwierzaków!
Tyle mogą otrzymać nasze zwierzaki dzięki Twojemu zaangażowaniu, wystarczy wpłacić 1 zł! Wśród nich nasza kochana Staruszka, która bardzo potrzebuje Twojej pomocy i wsparcia, ale także cała kolejka tych, którym powiodło w ich psim życiu trochę mniej niż stanowi średnia krajowa - i są od nas w pełni zależne.

Za każdą Twoją złotówkę - nasz grudniowy sponsor przekazuje złotówkę od siebie.

Kolejno po naszej zaprzyjaźnionej agencji ARGOT, propozycję tego typu wsparcia zaoferował kolejny Darczyńca, któremu serdecznie dziękujemy. Tym samym kolejny już Darczyńca przekaże 1 zł za każde 1 zł, które zbierzemy.

Poprzednia kwota przeznaczona została na zakup siana na prawie 1 miesiąc dla 400 koni na folwarku. Tym razem postanowiliśmy przeznaczyć zebraną kwotę na zakup zapasów na zimę dla całego zwierzyńca Centaurusa, który ma 4 łapy i mokry nos! Czyli całość idzie na nasze fundacyjne psiaki. Wybraliśmy psiaki, które nigdy nie będą miały szans na adopcje, co miesiąc musimy opłacić im rehabilitację, specjalistyczną indywidualną opiekę, szereg wizyt u weterynarza i specjalistyczne żywienie.  

Maksymalna granica tym razem - to kwota 20 tys zł. Drugie tyle, ile uda nam się tu zebrać - zostanie wpłacone na rzecz naszych podopiecznych, przez Darczyńce, który wybrał właśnie psy jako tych szczęściarzy, którzy tej zimy dostaną prezent, czyli pełen pakiet zapewnionej opieki all inclusive. Chcemy zapewnić tym samym nasze wszystkie kochane cztery łapy, że niewidome, niepełnosprawne, starsze i niedomagające, schorowane i zmęczone - są najcudowniejsze na świecie i warte wszystkiego co najlepsze. I tę akcję dedykujemy właśnie im. 


Oto niektórzy nasi podopieczni, którzy mają szansę skorzystać z tej pomocy.


Komentarze


 • Angelika - awatar

  Angelika

  16.12.2016
  16.12.2016

  Kochane pieski, jestem z wami całym sercem. Bądźcie dzielne, trzymam kciuki, aby było wam lepiej!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2016
  14.12.2016

  Pomagajmy, one sobie bez nas nie poradzą <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.12.2016
  13.12.2016

  pomagam :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.12.2016
  11.12.2016

  Na dobry początek, żałuję, że póki co nie mogę wpłacić więcej.

774 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta Olszewska - awatar
Aneta Olszewska
50
iwona - awatar
iwona
5
iwona - awatar
iwona
5
Angelika - awatar
Angelika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Iwona - awatar
Iwona
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij