Zbiórka Pomoc dla psów chorego człowieka - zdjęcie główne

Pomoc dla psów chorego człowieka

5 610 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

W gminie Kolno mieszka człowiek, od wielu lat chory na schizofrenię. Ponieważ się nie leczy, jego obecność jest dla rodziny i sąsiadów jest mocno uciążliwa. 

Choroba pana objawia tym, ze nie lubi ludzi, uważa, ze są najgorszym złem i można spodziewać się od nich tylko najgorszego. Kocha tylko psy. To nimi się zajmuje lepiej niż sobą, je karmi, śpią z nim i kocha je nad życie. 

W bezpośredniej rozmowie człowiek ten jest wręcz niesamowity. Mieszka w małej wiosce w województwie podlaskim w totalnej biedzie i ubóstwie. Ale wiedza na temat bezdomności psów w Polsce jest u tego pana większa niż u 80% społeczeństwa.

Wszystkie psy które są u pana Krzysztofa zostały przez niego przygarnięte po tym jak pozbyli się ich inni ludzie. Pan KRzysztof stara się na ile może, sterylizuje, kastruje, leczy, jednak opanować stado 9 psów jest bardzo ciężko. 

Pan pomimo, że kocha psy najbardziej na świecie, nie radzi sobie z nimi i chce im znaleźć dobre domy. 

Część pieniedzy chcemy też przeznaczyć na zakup opału dla pana, węgla i drewna oraz najpotrzebniejsze rzeczy. Dary rzeczowe dla pana można też przesyłać na adres Rogienice Wypychy 16, 18-516 Mały Płock a my je dostarczymy do pana.

W tej chwili czekamy na pomoc w postaci kołder, koców, czajnik elektryczny, lampka, pralka frania i jedzenie. 

Komentarze


 • Danuta - awatar

  Danuta

  13.11.2017
  13.11.2017

  Zwierzęta, nasi bracia mniejsi jakże często lepsi niż ludzie . Pan Krzysztof to wie ale niestety dbając o psy zapomina o sobie . To dobrze ,że można pomóc i jemu i jego podopiecznym

 • Kasia - awatar

  Kasia

  08.11.2017
  08.11.2017

  Panie Krzysztofie, ja też uważam, że psy są lepsze niż ludzie. Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2017
  07.11.2017

  Niech dobry Bóg czuwa nad obrońcami praw niewinnych zwierząt.

 • Dariusz R. - awatar

  Dariusz R.

  06.11.2017
  06.11.2017

  Nisko kłaniam się opiekunowi. Wielki szacunek.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2017
  01.11.2017

  Pozdrowienia dla właściciela psów - zwierzaki piękne i na miarę warunków wspaniale zadbane.

5 610 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Wpłaty: 147

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Podgórska - awatar
Anna Podgórska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
200
Danuta - awatar
Danuta
50
AGMI - awatar
AGMI
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij