Zbiórka Pomoc dla psów chorego człowieka - zdjęcie główne

Pomoc dla psów chorego człowieka

5 610 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

W gminie Kolno mieszka człowiek, od wielu lat chory na schizofrenię. Ponieważ się nie leczy, jego obecność jest dla rodziny i sąsiadów jest mocno uciążliwa. 

Choroba pana objawia tym, ze nie lubi ludzi, uważa, ze są najgorszym złem i można spodziewać się od nich tylko najgorszego. Kocha tylko psy. To nimi się zajmuje lepiej niż sobą, je karmi, śpią z nim i kocha je nad życie. 

W bezpośredniej rozmowie człowiek ten jest wręcz niesamowity. Mieszka w małej wiosce w województwie podlaskim w totalnej biedzie i ubóstwie. Ale wiedza na temat bezdomności psów w Polsce jest u tego pana większa niż u 80% społeczeństwa.

Wszystkie psy które są u pana Krzysztofa zostały przez niego przygarnięte po tym jak pozbyli się ich inni ludzie. Pan KRzysztof stara się na ile może, sterylizuje, kastruje, leczy, jednak opanować stado 9 psów jest bardzo ciężko. 

Pan pomimo, że kocha psy najbardziej na świecie, nie radzi sobie z nimi i chce im znaleźć dobre domy. 

Część pieniedzy chcemy też przeznaczyć na zakup opału dla pana, węgla i drewna oraz najpotrzebniejsze rzeczy. Dary rzeczowe dla pana można też przesyłać na adres Rogienice Wypychy 16, 18-516 Mały Płock a my je dostarczymy do pana.

W tej chwili czekamy na pomoc w postaci kołder, koców, czajnik elektryczny, lampka, pralka frania i jedzenie. 

Komentarze


 • Danuta - awatar

  Danuta

  13.11.2017
  13.11.2017

  Zwierzęta, nasi bracia mniejsi jakże często lepsi niż ludzie . Pan Krzysztof to wie ale niestety dbając o psy zapomina o sobie . To dobrze ,że można pomóc i jemu i jego podopiecznym

 • Kasia - awatar

  Kasia

  08.11.2017
  08.11.2017

  Panie Krzysztofie, ja też uważam, że psy są lepsze niż ludzie. Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2017
  07.11.2017

  Niech dobry Bóg czuwa nad obrońcami praw niewinnych zwierząt.

 • Dariusz R. - awatar

  Dariusz R.

  06.11.2017
  06.11.2017

  Nisko kłaniam się opiekunowi. Wielki szacunek.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2017
  01.11.2017

  Pozdrowienia dla właściciela psów - zwierzaki piękne i na miarę warunków wspaniale zadbane.

5 610 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Wpłaty: 147

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Podgórska - awatar
Anna Podgórska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
200
Danuta - awatar
Danuta
50
AGMI - awatar
AGMI
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij