Zbiórka Pomoc dla psów chorego człowieka - zdjęcie główne

Pomoc dla psów chorego człowieka

5 610 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

W gminie Kolno mieszka człowiek, od wielu lat chory na schizofrenię. Ponieważ się nie leczy, jego obecność jest dla rodziny i sąsiadów jest mocno uciążliwa. 

Choroba pana objawia tym, ze nie lubi ludzi, uważa, ze są najgorszym złem i można spodziewać się od nich tylko najgorszego. Kocha tylko psy. To nimi się zajmuje lepiej niż sobą, je karmi, śpią z nim i kocha je nad życie. 

W bezpośredniej rozmowie człowiek ten jest wręcz niesamowity. Mieszka w małej wiosce w województwie podlaskim w totalnej biedzie i ubóstwie. Ale wiedza na temat bezdomności psów w Polsce jest u tego pana większa niż u 80% społeczeństwa.

Wszystkie psy które są u pana Krzysztofa zostały przez niego przygarnięte po tym jak pozbyli się ich inni ludzie. Pan KRzysztof stara się na ile może, sterylizuje, kastruje, leczy, jednak opanować stado 9 psów jest bardzo ciężko. 

Pan pomimo, że kocha psy najbardziej na świecie, nie radzi sobie z nimi i chce im znaleźć dobre domy. 

Część pieniedzy chcemy też przeznaczyć na zakup opału dla pana, węgla i drewna oraz najpotrzebniejsze rzeczy. Dary rzeczowe dla pana można też przesyłać na adres Rogienice Wypychy 16, 18-516 Mały Płock a my je dostarczymy do pana.

W tej chwili czekamy na pomoc w postaci kołder, koców, czajnik elektryczny, lampka, pralka frania i jedzenie. 

Komentarze


 • Danuta - awatar

  Danuta

  13.11.17
  13.11.17

  Zwierzęta, nasi bracia mniejsi jakże często lepsi niż ludzie . Pan Krzysztof to wie ale niestety dbając o psy zapomina o sobie . To dobrze ,że można pomóc i jemu i jego podopiecznym

 • Kasia - awatar

  Kasia

  08.11.17
  08.11.17

  Panie Krzysztofie, ja też uważam, że psy są lepsze niż ludzie. Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.17
  07.11.17

  Niech dobry Bóg czuwa nad obrońcami praw niewinnych zwierząt.

 • Dariusz R. - awatar

  Dariusz R.

  06.11.17
  06.11.17

  Nisko kłaniam się opiekunowi. Wielki szacunek.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.17
  01.11.17

  Pozdrowienia dla właściciela psów - zwierzaki piękne i na miarę warunków wspaniale zadbane.

5 610 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Wpłaty: 147

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Podgórska - awatar
Anna Podgórska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
200
Danuta - awatar
Danuta
50
AGMI - awatar
AGMI
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij