Zbiórka Psiaki z budowy drogi S8 - zdjęcie główne

Psiaki z budowy drogi S8

1 005 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Aktualizacja: Jesteście WIELCY !! Udało się osiągnąć cel :) :) Dziękujemy, bo Jedno Serce Nie Da Rady, ale razem mamy wielką moc !! Wszystkie info na temat Mordzi i Pioruna, ich dalszych losów będzie można śledzić na profilu Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Boćkach.


17 października na fb opublikowaliśmy taki post:
Alarm ‼️‼️ Podlasie ‼️ Budowa drogi S8 między Ostrowią Mazowiecką a Wyszkowem. Koczuje sunia w ciąży i jej kumpel z przetrąconą łapką.
Sunię wczoraj zabraliśmy z racji tego, że była w ciąży. Nie mamy jej dokąd zabrać, siedzi w klatce w lecznicy. Błagamy o pomoc dla psa, który został tam ‼️‼️ Może jakaś organizacja zechce go przejąć ?? Błagamy. Koniec budowy za miesiąc. Te psy są tam od trzech lat:( Sunia w tym czasie non stop rodziła :(
Rozpętała się burza. Co to za fundacja, jak mogliśmy zgarnąć sukę, a psa zostawić. Że nie mamy serca i inne takie wywody ....Pozostawimy to bez komentarza.
20.10 zaktualizowaliśmy post: 20.10 - złapany psiak z budowy. Mamy dla niego miejsce, ale musi przejść kastrację, szczepienie i mieć zapas karmy. Kto pomoże ? Inaczej się nie uda.

No właśnie inaczej się nie uda .... Nie uda się, jeśli nie zbierzemy tej kwoty. Wydaje się duża? Nie jest duża. Kwota ta jest na zabezpieczenie dwóch psów w hotelu pod Łodzią. Koszt pobytu jednego psiaka to koszt 300 zł, więc 600 zł będzie kosztował miesięczny pobyt psiaków w hotelu. Zostaje 400 zł - na karmę/szczepienie/odrobaczenie i może "połowę" miesiąca hotelu.... W kwotę zbiórki nie jest wliczona sterylizacja aborcyjna suni oraz kastracja psiaka :(
Może trochę naiwnie myślimy, ale liczymy że psiaki są małe i szybko zostaną przygotowane do adopcji. PROSIMY pomóżcie je wspólnie uratować. To nie nasz teren gdzie psiaki bytowały, ale budowa drogi dobiega końca i nie wiadomo co dalej z nimi by było. Poza tym, sunia była w ciąży więc nie było na co czekać :(

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  04.01.2019
  04.01.2019

  Aktualizacja: Jesteście WIELCY !! Udało się osiągnąć cel :) :) Dziękujemy, bo Jedno Serce Nie Da Rady, ale razem mamy wielką moc !! Wszystkie info na temat Mordzi i Pioruna, ich dalszych losów będzie można śledzić na profilu Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Boćkach​.

Komentarze


 • Bozena - awatar

  Bozena

  03.01.2019
  03.01.2019

  Wpłacilam.

1 005 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
210
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Kuczyńska - awatar
Marta Kuczyńska
50
Bozena - awatar
Bozena
50
Natalia - awatar
Natalia
20
Ancia Pancia - awatar
Ancia Pancia
30
Iga Sy - awatar
Iga Sy
20
Ulla - awatar
Ulla
20
Kamila - awatar
Kamila
30
Katarzyna Jóźwik-Łupińska - awatar
Katarzyna Jóźwik-Łupińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij