Zbiórka Psiaki z budowy drogi S8 - zdjęcie główne

Psiaki z budowy drogi S8

1 005 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Aktualizacja: Jesteście WIELCY !! Udało się osiągnąć cel :) :) Dziękujemy, bo Jedno Serce Nie Da Rady, ale razem mamy wielką moc !! Wszystkie info na temat Mordzi i Pioruna, ich dalszych losów będzie można śledzić na profilu Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Boćkach.


17 października na fb opublikowaliśmy taki post:
Alarm ‼️‼️ Podlasie ‼️ Budowa drogi S8 między Ostrowią Mazowiecką a Wyszkowem. Koczuje sunia w ciąży i jej kumpel z przetrąconą łapką.
Sunię wczoraj zabraliśmy z racji tego, że była w ciąży. Nie mamy jej dokąd zabrać, siedzi w klatce w lecznicy. Błagamy o pomoc dla psa, który został tam ‼️‼️ Może jakaś organizacja zechce go przejąć ?? Błagamy. Koniec budowy za miesiąc. Te psy są tam od trzech lat:( Sunia w tym czasie non stop rodziła :(
Rozpętała się burza. Co to za fundacja, jak mogliśmy zgarnąć sukę, a psa zostawić. Że nie mamy serca i inne takie wywody ....Pozostawimy to bez komentarza.
20.10 zaktualizowaliśmy post: 20.10 - złapany psiak z budowy. Mamy dla niego miejsce, ale musi przejść kastrację, szczepienie i mieć zapas karmy. Kto pomoże ? Inaczej się nie uda.

No właśnie inaczej się nie uda .... Nie uda się, jeśli nie zbierzemy tej kwoty. Wydaje się duża? Nie jest duża. Kwota ta jest na zabezpieczenie dwóch psów w hotelu pod Łodzią. Koszt pobytu jednego psiaka to koszt 300 zł, więc 600 zł będzie kosztował miesięczny pobyt psiaków w hotelu. Zostaje 400 zł - na karmę/szczepienie/odrobaczenie i może "połowę" miesiąca hotelu.... W kwotę zbiórki nie jest wliczona sterylizacja aborcyjna suni oraz kastracja psiaka :(
Może trochę naiwnie myślimy, ale liczymy że psiaki są małe i szybko zostaną przygotowane do adopcji. PROSIMY pomóżcie je wspólnie uratować. To nie nasz teren gdzie psiaki bytowały, ale budowa drogi dobiega końca i nie wiadomo co dalej z nimi by było. Poza tym, sunia była w ciąży więc nie było na co czekać :(

Aktualności


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  04.01.19
  04.01.19

  Aktualizacja: Jesteście WIELCY !! Udało się osiągnąć cel :) :) Dziękujemy, bo Jedno Serce Nie Da Rady, ale razem mamy wielką moc !! Wszystkie info na temat Mordzi i Pioruna, ich dalszych losów będzie można śledzić na profilu Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Boćkach​.

Komentarze


 • Bozena - awatar

  Bozena

  03.01.19
  03.01.19

  Wpłacilam.

1 005 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
210
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Kuczyńska - awatar
Marta Kuczyńska
50
Bozena - awatar
Bozena
50
Natalia - awatar
Natalia
20
Ancia Pancia - awatar
Ancia Pancia
30
Iga Sy - awatar
Iga Sy
20
Ulla - awatar
Ulla
20
Kamila - awatar
Kamila
30
Katarzyna Jóźwik-Łupińska - awatar
Katarzyna Jóźwik-Łupińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij