Ile są warte psy ze schronisk?

24 071 zł z 23 298 zł (Cel)
Wpłaciło 579 osób

Nie wiemy, jak dobrze zacząć tę zbiórkę. Chodzi jak zwykle o zdrowie zwierząt schroniskowych. O szybką reakcję weterynaryjną, a następnie o zapłacenie wetowi. Czyli cóż..znów żebrzemy o pieniądze:(. Robimy specjalną zbiórkę - dotyczącą kosztowych operacji - bo tu na www.pomagam.pl/seniorzy2018 możecie zapoznać się z zestawieniem kosztów wet od początku roku. Nasze schronisko utrzymuje się z DATKÓW -jesteśmy placówką fundacyjną, a zatem poziom opieki zależy od Waszego zaangażowania finansowego.  Śledz nasze losy na https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach/ oraz na www.schronisko.info.pl

[EDIT] VetLab listopad 893zł
[EDIT] Redline - październik pies Kuba 931zł
[EDIT] VetLAB pażdziernik 999,40 zł
[EDIT] Sierpien i wrzesiem 2018 w Klinice Wetka w Żyrdowie (557zl / 948zł)
[EDIT] RTG i eutanazja Tikani 159zł
[EDIT] Flora leczenie w klinice Bemowo 1294zł
[EDIT] Badania diagostyczne za wrzesień 1017zł
[EDIT] Leki na odrobaczenie całego schroniska 2630zł
[EDIT] Halny wylądował w klinice na Bemowie (sierpień-ponad 1700zł).
[EDIT] Kolejnym nowym kosztem jest konieczność wykonania kosztownego badania dla chorej Marylki - potrzebne jakiś 1000zł (tak, to tyle kosztuje) na tomografię, która pozwoli określić, skąd niedowład (zalecenie niżej).
[EDIT] Kolejne to operacje ortopedyczne Neptuna (dwie nogi) i Hali (2x1200, 1x700zł)
> Pamiętaj zajrzeć w aktualności, gdzie publikujemy nowe faktury do pokrycia.

Jest jedna duża faktura na prawie 7000zł.
Największe koszty były związane z operacjami Padre, Dadiego i Tikani. Na rozpisce widzicie Państwo też inne zwierzaki nasze, które trafiły do weta zewnętrznego.


Padre -  lat ok.7 spokojny, lękliwy
Śledziona wycinana, usuwany kamień z woreczka żółciowego i wycinany polip z żołądka.
Rutynowe badania USG w lecznicy wet wykryły stan psa, który okazał się być bardzo cieżkim.

Dadi - młody, ok 3 lat, onkowy
Operacja więzadła krzyżowego metodą TTA.
Tikkani - seniorka, rezydnetka od dawna w Korabiewicach
Usunięcie guza na listwie mlecznej. Poprzedzone rtg, usg i badaniami krwi oraz badaniem kardiologicznym, kwalifikującym do zabiegu.

Wazne! Utrzymujemy się wyłacznie z datków - możliwość podejmowania szybkich decyzji poprawiających komfort życia lub po prostu je ratujących, jest możliwy dzięki Panstwa finansowemu zaangażowaniu! PROSIMY O POMOC W SPŁACIE DŁUGÓW!
-----
Sprawdzaj aktualności o nowe fra i info o sampoczucia psiaków! Dziękujemy za wsparcie!

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  05.02.19
  05.02.19

  Drodzy Darczyńcy, dziękujemy Wam za wsparcie w 2018 roku. Na opiekę wet wydaliśmy ponad 160 tyś zł. Większość faktur było płaconych nie o czasie, mieliśmy zaległości, gorsze momenty. Wychodziliśmy z problemów dzięki Wam. Obecnie rozpoczęliśmy akcję na 2019 rok. Każda wpłata jest więcej niż potrzebna! https://pomagam.pl/pozwolzyc2019 Rozważcie ustawienie stałego niewielkiego przelewu co miesiąc - darowiznę rozliczycie w PIT, a naszym zwierzakom zapewnicie stabilizację, która jest tak bardzo potrzebna w życiu schroniska. Dane do przelewu znajdziecie tu www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka Zwracamy się do Was też z prośbą o przekazanie waszego 1% podatku - gwarantujemy, że zwierzaki wykorzystają go w 100%! Wystarczy w PIT podać numer KRS 0000135274, a w cel szczegółowy wpisać „Korabiewice”. Dołączcie też do grupy https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice by sledzić nasze losy bliżej (a tyle się dzieje)! Dzięki za waszą dobroć!

  Zdjęcie aktualizacji 25 612

Komentarze


 • Monika Marzec - awatar

  Monika Marzec

  22.12.18
  22.12.18

  Pozdrawiammy wszystkie Korabki . Benita z rodziną 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.18
  10.12.18

  Powodzenia kochane psinki!!!

 • Urszula Gie - awatar

  Urszula Gie

  01.12.18
  01.12.18

  Działajcie dalej :)

 • Aleks Jagla - awatar

  Aleks Jagla

  11.11.18
  11.11.18

  Powodzenia - dziekuje za maty

 • Martyna Kozłowska - awatar

  Martyna Kozłowska

  24.10.18
  24.10.18

  mata węchowa :)

24 071 zł z 23 298 zł (Cel)
Wpłaciło 579 osób

Wpłaty: 579

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Joanna Pilipczuk - awatar
Joanna Pilipczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
5
M&G D. - awatar
M&G D.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba Danisewicz - awatar
Kuba Danisewicz
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia Grabarczyk - awatar
Klaudia Grabarczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij