Ile są warte psy ze schronisk?

24 071 zł  z 23 298 zł (Cel)
Wpłaciło 579 osób

Nie wiemy, jak dobrze zacząć tę zbiórkę. Chodzi jak zwykle o zdrowie zwierząt schroniskowych. O szybką reakcję weterynaryjną, a następnie o zapłacenie wetowi. Czyli cóż..znów żebrzemy o pieniądze:(. Robimy specjalną zbiórkę - dotyczącą kosztowych operacji - bo tu na www.pomagam.pl/seniorzy2018 możecie zapoznać się z zestawieniem kosztów wet od początku roku. Nasze schronisko utrzymuje się z DATKÓW -jesteśmy placówką fundacyjną, a zatem poziom opieki zależy od Waszego zaangażowania finansowego.  Śledz nasze losy na https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach/ oraz na www.schronisko.info.pl

[EDIT] VetLab listopad 893zł
[EDIT] Redline - październik pies Kuba 931zł
[EDIT] VetLAB pażdziernik 999,40 zł
[EDIT] Sierpien i wrzesiem 2018 w Klinice Wetka w Żyrdowie (557zl / 948zł)
[EDIT] RTG i eutanazja Tikani 159zł
[EDIT] Flora leczenie w klinice Bemowo 1294zł
[EDIT] Badania diagostyczne za wrzesień 1017zł
[EDIT] Leki na odrobaczenie całego schroniska 2630zł
[EDIT] Halny wylądował w klinice na Bemowie (sierpień-ponad 1700zł).
[EDIT] Kolejnym nowym kosztem jest konieczność wykonania kosztownego badania dla chorej Marylki - potrzebne jakiś 1000zł (tak, to tyle kosztuje) na tomografię, która pozwoli określić, skąd niedowład (zalecenie niżej).
[EDIT] Kolejne to operacje ortopedyczne Neptuna (dwie nogi) i Hali (2x1200, 1x700zł)
> Pamiętaj zajrzeć w aktualności, gdzie publikujemy nowe faktury do pokrycia.

Jest jedna duża faktura na prawie 7000zł.
Największe koszty były związane z operacjami Padre, Dadiego i Tikani. Na rozpisce widzicie Państwo też inne zwierzaki nasze, które trafiły do weta zewnętrznego.


Padre -  lat ok.7 spokojny, lękliwy
Śledziona wycinana, usuwany kamień z woreczka żółciowego i wycinany polip z żołądka.
Rutynowe badania USG w lecznicy wet wykryły stan psa, który okazał się być bardzo cieżkim.

Dadi - młody, ok 3 lat, onkowy
Operacja więzadła krzyżowego metodą TTA.
Tikkani - seniorka, rezydnetka od dawna w Korabiewicach
Usunięcie guza na listwie mlecznej. Poprzedzone rtg, usg i badaniami krwi oraz badaniem kardiologicznym, kwalifikującym do zabiegu.

Wazne! Utrzymujemy się wyłacznie z datków - możliwość podejmowania szybkich decyzji poprawiających komfort życia lub po prostu je ratujących, jest możliwy dzięki Panstwa finansowemu zaangażowaniu! PROSIMY O POMOC W SPŁACIE DŁUGÓW!
-----
Sprawdzaj aktualności o nowe fra i info o sampoczucia psiaków! Dziękujemy za wsparcie!

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  05.02.2019
  05.02.2019

  Drodzy Darczyńcy, dziękujemy Wam za wsparcie w 2018 roku. Na opiekę wet wydaliśmy ponad 160 tyś zł. Większość faktur było płaconych nie o czasie, mieliśmy zaległości, gorsze momenty. Wychodziliśmy z problemów dzięki Wam. Obecnie rozpoczęliśmy akcję na 2019 rok. Każda wpłata jest więcej niż potrzebna! https://pomagam.pl/pozwolzyc2019
  Rozważcie ustawienie stałego niewielkiego przelewu co miesiąc - darowiznę rozliczycie w PIT, a naszym zwierzakom zapewnicie stabilizację, która jest tak bardzo potrzebna w życiu schroniska. Dane do przelewu znajdziecie tu www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka Zwracamy się do Was też z prośbą o przekazanie waszego 1% podatku - gwarantujemy, że zwierzaki wykorzystają go w 100%! Wystarczy w PIT podać numer KRS 0000135274, a w cel szczegółowy wpisać „Korabiewice”. Dołączcie też do grupy https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice by sledzić nasze losy bliżej (a tyle się dzieje)! Dzięki za waszą dobroć!

  Zdjęcie aktualizacji 25 612

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Monika Marzec - awatar

  Monika Marzec

  22.12.2018
  22.12.2018

  Pozdrawiammy wszystkie Korabki . Benita z rodziną 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.2018
  10.12.2018

  Powodzenia kochane psinki!!!

 • Urszula Gie - awatar

  Urszula Gie

  01.12.2018
  01.12.2018

  Działajcie dalej :)

 • Aleks Jagla - awatar

  Aleks Jagla

  11.11.2018
  11.11.2018

  Powodzenia - dziekuje za maty

 • Martyna Kozłowska - awatar

  Martyna Kozłowska

  24.10.2018
  24.10.2018

  mata węchowa :)

24 071 zł  z 23 298 zł (Cel)
Wpłaciło 579 osób

Wpłaty: 579

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Joanna Pilipczuk - awatar
Joanna Pilipczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
5
M&G D. - awatar
M&G D.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba Danisewicz - awatar
Kuba Danisewicz
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia Grabarczyk - awatar
Klaudia Grabarczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij