Nietypowa interwencja. Początkiem listopada nasi inspektorzy otrzymali prośbę o pomoc dla dwóch maleńkich piesków zamkniętych w kojcu, którym za schronienie służy stara lodówka. Zgłoszenie brzmiało nieprawdopodobnie, ale niestety okazało się prawdziwe. Właścicielka otrzymała eksmisję, a psy zostały... I tak w środku osiedla, w starej lodówce, która w żaden sposób nie chroniła ani przed zimnem, ani przed upałem, która miała być budą, ale nią nie była, miały legowisko dwa starsze psiaki w typie jamnika. Niestety suczka w bardzo złym stanie. 

Aktualnie walczymy o jej życie. Nie jest łatwo - psinka ma około 10 lat i wielki, zaawansowany guz gruczołu mlekowego. Lekarze nie wykluczają przerzutów. Umówiliśmy psinkę na zabieg - operację zaplanowano w najbliższy piątek - 9.11. Operacja będzie ciężka i bardzo kosztowna - trzeba usunąć całą listwę mleczną. Potem przemywanie rany pooperacyjnej, kontrole w lecznicy, ściąganie szwów...


Kochani nasi Przyjaciele! Staramy się ze wszystkich sił ratować te najbardziej potrzebujące, ranne, bezbronne zwierzęta. Nasi inspektorzy jeżdżą charytatywnie. Mamy siły, mamy chęci! Ale zgłoszeń przybywa. A nam brakuje już pieniążków. Leczenie kosztuje… Pomóżcie nam uratować tę maleńką biedulkę. Tyle już przeszła w życiu… Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, bardzo, bardzo dziękujemy. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, będziemy szukać dla piesków domku. Już wiemy, że to prawie niemożliwe, bo kto zechce taką starą, schorowaną suczkę, ale my wierzymy jeszcze w cuda. Czasem się zdarzają… Tel. w sprawie adopcji 880289576 - z dopiskiem pieski z lodówki.Edit: Sunia już po operacji! Ma się całkiem dobrze, rokowania są dobre. Trzymajcie kciuki!

Wpłaty - 16

Karolina - awatar
30
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ania K - awatar
20
Ania K
Roma - awatar
50
Roma
Katarzyna Żarnowiec - awatar
20
Katarzyna Żarnowiec
Basia Holik - awatar
20
Basia Holik
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Monika Ch. - awatar
50
Monika Ch.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij