Zbiórka Ratujemy ptaki - zdjęcie główne

Ratujemy ptaki

810 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka ta ma na celu zebranie funduszy na ratowanie ptaków. Na zakup karmy oraz opłacenie konsultacji weterynaryjnych. 

Jesteśmy proszeni o pomoc dla piskląt czy ptakach po wypadkach. W profesjonalny sposób pomagamy skrzydlatym przyjaciołom. Posiadamy także zgodę Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska na udzielanie pomocy dzikim zwierzętom objętych częściową ochroną gatunkową, w tym także ptaków. 

Poniżej przedstawiamy kilka naszych interwencji. 

Najczęściej iterweniujemy w przypadku gołębi miejskich. Trafiają do nas chore, brudne, śmierdzące. Wszystkie otrzymują niezbędną pomoc.

Pustułka - z uszkodzonym skrzydłem i nogą. Obecnie trwają konsultacje ze specjalistami, gdyż póki co, ptak nie może zostać wypuszczony na wolność. 

 Podlot dzięcioła dużego, wyciągnięty z pyska kota. Został już wypuszczony na wolność. 

Pisklęta jaskółek. Gniazdo spadło,  ich matka zginęła.

A jaskółki potem wyglądały tak :) 

Interwencja z 2019 roku. Sowa uszata z przebitym okiem. Została przekazana do specjalistycznego ośrodka, gdyż nie mogła zostać wypuszczona na wolność.

Często udzielamy także pomocy cukrówkom. Zazwyczaj ptaki te są mijane na ulicy, obojętnie. My karmimy, jeśli zachodzi potrzeba, leczymy. Gdy wszystko jest w porządku, mogą pofrunąć w świat! 

I pisklę sikorki modraszki, które trafiło do nas w ostatnich dniach. 

Bardzo prosimy Państwa o pomoc! Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

  OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  29.08.2021
  29.08.2021

  I kolejny ptaszor na naszym pokładzie. Tym razem pisklę sierpówki.

  Zdjęcie aktualizacji 73 632

Komentarze


 • Lucyna Krzyczmonik - awatar

  Lucyna Krzyczmonik

  03.07.2020
  03.07.2020

  Wspierajmy tych, którzy czynią świat piękniejszym :)

  • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

   OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - Organizator zbiórki

   21.07.2020
   21.07.2020

   Razem zmieniamy świat :)

810 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 27

Daria Zielińska - awatar
Daria Zielińska
15
Mateusz R - awatar
Mateusz R
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
deee - awatar
deee
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij