Zbiórka Pomoc hodowcom ptaków z Ukrainy - zdjęcie główne

Pomoc hodowcom ptaków z Ukrainy

2 667 zł  z 86 400 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Andrzej Mrozek - awatar

Andrzej Mrozek

Organizator zbiórki

Jako hodowcy ptaków egzotycznych pragniemy wesprzeć kolegów z Ukrainy, którzy są w trudniej sytuacji... Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych wspólnie z Polską Federacją Ornitologiczną za pośrednictwem firmy Bird Nest która zaoferowała mieszanki bez marży z upustem, oraz transport na granicę. Nasz cel to zebrać pieniądze na 24t mieszanek dla ptaków gdzie kilogram mieszanki kosztuje 3.60zł. Jeśli nie zbierzemy sugerowanej sumy wyślemy mniejszy transport... Nie możemy zapominać o osobach w potrzebie które przejawiają taką samą miłość do ptaków jak My! 

As exotic, we want to acquire customers for investors from Ukraine, there are breeders ... Polish Association of Birds and Exotic Federations with the Polish Federation run by Bird Nest, which offered the customer no margin with a discount, and transport to the border. Our goal is to raise money at a cost per person for birds where a kilogram costs  3.60 PLN. If we do not collect the suggested sum, we will send a smaller shipment ... Impossible to learn about people in need who contain the same love for birds as we do!

Aktualizacje


 • Andrzej Mrozek - awatar

  Andrzej Mrozek

  22.04.2022
  22.04.2022

  Pierwsza transza pomocy w postaci mieszanek została przekazana stronie ukraińskiej... Jest to paleta mieszanki spoczynkowej Bird Nest a dokładnie 500kg wartość wysłanej pomocy to 1800zl...

  Zdjęcie aktualizacji 93 343

Komentarze


 • TarnogórskieStowarzyszenieHodowcówKanarków i PtakówEgzotycznych - awatar

  TarnogórskieStowarzyszenieHodowcówKanarków i PtakówEgzotycznych

  29.03.2022
  29.03.2022

  TSHKiPE

2 667 zł  z 86 400 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Andrzej Mrozek - awatar

Andrzej Mrozek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

TarnogórskieStowarzyszenieHodowcówKanarków i PtakówEgzotycznych - awatar
TarnogórskieStowarzyszenieHodowcówKanarków i PtakówEgzotycznych
560
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krystian Długi - awatar
Krystian Długi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Eugeniusz Tkocz - awatar
Eugeniusz Tkocz
50
Joanna Słabicka - awatar
Joanna Słabicka
100
Bata - awatar
Bata
50
Agaa - awatar
Agaa
20
Robert Kowol - awatar
Robert Kowol
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij