Zbiórka Zastrzyk gotówki dla PTTK - zdjęcie główne

Zastrzyk gotówki dla PTTK

10 035 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

„Ile razem dróg przebytych?Ile ścieżek przedeptanych?”

Pytał Konstanty Ildefons Gałczyński w wierszu pod tym samym tytułem i my teraz zadajemy sobie to pytanie. Szczerze mówiąc, nie wiemy, ale przez niemal 100 lat działalności naszego Oddziału (dokładniej 97) troszkę się tego uzbierało. 

PTTK, czyli Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze działa nieprzerwanie od 1950 roku. Powstaliśmy ze złączenia  Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego i Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.  Od 1923 roku jesteśmy współtwórcami regionalnej turystyki jako Oddział PTTK "Ziemi Tarnowskiej". Nie dała nam rady II Wojna Światowa, nie dał rady komunizm ani zmiany ustrojowe. Niestety wygląda na to, że da nam radę COVID-19.

W tym roku, na skutek pandemii, praktycznie straciliśmy płynność finansową, a tym samym nasze chwile są policzone. Na ten turystyczny kryzys nie pomoże gorzka czekolada i herbata z rumem, ale możecie pomóc Wy! Jeśli tak jak my, członkowie PTTK, kochacie polskie góry i morze, pola i lasy, i chcecie, byśmy dalej promowali piękno naszych ziem w kraju i za granicą, pomóżcie! 

Każda złotówka pomoże nam stanąć na nogi, a tym samym – znów poprowadzić w trasę miłośników polskiej przyrody.

Nie możesz wpłacić? To nic! Pomóż nam udostępniając ten apel.

Dziękujemy z góry wszystkim darczyńcom i do zobaczenia na szlaku! Na początek - tarnowskim. Wszystkie osoby zaangażowane w ratowanie PTTK zapraszamy na wycieczkę po naszym pięknym mieście, w podzięce za pomoc i wsparcie. Terminy ogłosimy, gdy COVID-19 trochę odpuści.


Zarząd Oddziału PTTK "Ziemi Tarnowskiej"

Aktualizacje


 • PTTK - ODDZIAŁ "ZIEMI TARNOWSKIEJ" - awatar

  PTTK - ODDZIAŁ "ZIEMI TARNOWSKIEJ"

  29.12.20
  29.12.20

  Kochani przyjaciele i sympatycy PTTK, dokonaliście tego! Dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy kwotę potrzebną do kontynuacji naszej pracy, więc oficjalnie możemy zamknąć zbiórkę i wejść w Nowy Rok z optymizmem oraz nadzieją, że już niedługo wszystko wróci do normalności i spotkamy się na szlaku! Dziękujemy za Waszą pomoc, wsparcie - zarówno finansowe, jak i moralne. Do zobaczenia w 2021! A na Nowy Rok, na barani skok, By ubyło nam nocy, a przybyło siły, Żeby wszyscy w domu zawsze zdrowi byli, Żeby dużo było szczęścia i miłości I żeby pozwolili podejmować gości!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.20
  11.10.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.20
  17.07.20

  Trzymajcie się. Pozdrawiam. Staszek

10 035 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sympatyk - awatar
Sympatyk
5
Bernadeta Chrzanowska - awatar
Bernadeta Chrzanowska
50
Kinga Smółka - awatar
Kinga Smółka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij