Zbiórka Ptyś - kiwaczkowy skarb - zdjęcie główne

Ptyś - kiwaczkowy skarb

600 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Magda Banach - awatar

Magda Banach

Organizator zbiórki

Ptysiek, któremu już pomogliście w diagnostyce to bardzo specjalny kotek. Ma ponad 3 lata, urodził się na gdańskich działkach. Ma hipoplazję móżdżku, wtórne wodogłowie, epilepsję, oczopląs, szczękościsk i inne problemy. Stale musi brać leki, takie jak: karsivan, witamina B1, luminal, diuramid. Według potrzeb: relanium i suplementy np. hepatiale, urinoloxan.

Ostatnio mały przeszedł bardzo poważne zakażenie dolnych dróg moczowych, mające podłoże neurologiczne. Koszt zabiegów, badań, kroplówek, płukania pęcherza, cewnikowania, antybiotykoterpia, leki i wizyty to niemal 600zł.

Ze względu na ograniczoną motorykę Ptysiek zuuzywa cała masę podkładów higienicznych.

Mimo wszystko jest cały czas radosnym, pogodnym kotem, który cieszy się z drzemki, przytulenia, głaskania, jedzenia. Jest cudowny i nie wie, że coś z nim nie tak :) Dla mnie, to najlepszy kot na świecie!

Koszty jednak nieco mnie przerastają, razem z nim mieszka tez 10 innych zwierzaków. Kazdy z nich jest z interwencji, z ulicy, ze śmietnika, z działki.... i tak dalej.

Gdyby ktoś chciał nas wspomóc to zapraszam serdecznie i dziękuję z całego serca.

Aktualizacje


 • Magda Banach - awatar

  Magda Banach

  18.10.2018
  18.10.2018

  Niestety mamy kolejny problem z pęcherzem... Pierwsza wizyta z badaniami 195zł, kolejna 117zł. Leki, kroplówki, suplementy...

  Zdjęcie aktualizacji 20 905

Komentarze


 • Renya - awatar

  Renya

  04.12.2017
  04.12.2017

  Powodzenia Madziu i duzoooo zdrowka dla Ptysia!!!Pozdrawiam

 • Gal Anonim - awatar

  Gal Anonim

  09.11.2017
  09.11.2017

  Kciukasy za Was 👍👍👍

  • Magda Banach - awatar

   Magda Banach - Organizator zbiórki

   10.11.2017
   10.11.2017

   Dziękujemy!

600 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Magda Banach - awatar

Magda Banach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Renya - awatar
Renya
50
Renya - awatar
Renya
100
Gal Anonim - awatar
Gal Anonim
50
Renya - awatar
Renya
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij