Zbiórka Ptyś - kiwaczkowy skarb - zdjęcie główne

Ptyś - kiwaczkowy skarb

600 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Magda Banach - awatar

Magda Banach

Organizator zbiórki

Ptysiek, któremu już pomogliście w diagnostyce to bardzo specjalny kotek. Ma ponad 3 lata, urodził się na gdańskich działkach. Ma hipoplazję móżdżku, wtórne wodogłowie, epilepsję, oczopląs, szczękościsk i inne problemy. Stale musi brać leki, takie jak: karsivan, witamina B1, luminal, diuramid. Według potrzeb: relanium i suplementy np. hepatiale, urinoloxan.

Ostatnio mały przeszedł bardzo poważne zakażenie dolnych dróg moczowych, mające podłoże neurologiczne. Koszt zabiegów, badań, kroplówek, płukania pęcherza, cewnikowania, antybiotykoterpia, leki i wizyty to niemal 600zł.

Ze względu na ograniczoną motorykę Ptysiek zuuzywa cała masę podkładów higienicznych.

Mimo wszystko jest cały czas radosnym, pogodnym kotem, który cieszy się z drzemki, przytulenia, głaskania, jedzenia. Jest cudowny i nie wie, że coś z nim nie tak :) Dla mnie, to najlepszy kot na świecie!

Koszty jednak nieco mnie przerastają, razem z nim mieszka tez 10 innych zwierzaków. Kazdy z nich jest z interwencji, z ulicy, ze śmietnika, z działki.... i tak dalej.

Gdyby ktoś chciał nas wspomóc to zapraszam serdecznie i dziękuję z całego serca.

Aktualności


 • Magda Banach - awatar

  Magda Banach

  18.10.18
  18.10.18

  Niestety mamy kolejny problem z pęcherzem... Pierwsza wizyta z badaniami 195zł, kolejna 117zł. Leki, kroplówki, suplementy...

  Zdjęcie aktualności 20 905

Komentarze


 • Renya - awatar

  Renya

  04.12.17
  04.12.17

  Powodzenia Madziu i duzoooo zdrowka dla Ptysia!!!Pozdrawiam

 • Gal Anonim - awatar

  Gal Anonim

  09.11.17
  09.11.17

  Kciukasy za Was 👍👍👍

  • Magda Banach - awatar

   Magda Banach - Organizator zbiórki

   10.11.17
   10.11.17

   Dziękujemy!

600 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Magda Banach - awatar

Magda Banach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Renya - awatar
Renya
50
Renya - awatar
Renya
100
Gal Anonim - awatar
Gal Anonim
50
Renya - awatar
Renya
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij