Zbiórka Leczenie Pucka - zdjęcie główne

Leczenie Pucka

1 675 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Jak mówi przysłowie, najważniejsze w życiu to być zdrowym, a wszystko inne to kwestia chęci.

Pucek dobrze wie jak to jest, gdy zabraknie zdrowia i małe łapki nie  są w stanie dźwigać nawet ciężaru ciała. Nie mówiąc już nawet o  ulubionym skakaniu po meblach czy uganianiu się za zabawkami. Pucek to  rozrabiaka, jak mówi jego opiekunka - Pani Ania. To kot, który nie  usiedzi chwili na miejscu, zawsze skory do zabawy, zawsze szukający  wrażeń.

Niestety Puckowi zdarzył się wypadek - wypadł z balkonu. Z balkonu,  który od zawsze był zabezpieczony siatką. Niestety kot najpewniej  wypchnął głową mały fragment przy podłodze i spadł na chodnik. Pani Ania  trzy dni szukała swojego kota, a gdy go znalazła, okazało się, że Pucek  ma opuchnięte i bolące łapki. Natychmiastowa wizyta u lekarza i RTG  pokazało połamane palce w obu przednich łapkach, a co za tym idzie,  konieczność operacji i założenia drutów.

Pucek to kot prywatny. Kot kochany. Kot chciany. Jego właścicielka,  Pani Ania, to emerytka, ma pod opieką kilka zwierząt. Większość z nich  to staruszki wymagający opieki weterynaryjnej i podawania  specjalistycznej karmy. I choć bardzo się stara, to duży koszt leczenia  Pucka (sama operacja to kwota 700 zł) przerasta jej możliwości  finansowe. Dziś więc zwraca się do Was o pomoc w sfinansowaniu leczenia  rozrabiaki Pucka.

My też prosimy, pomóżcie opłacić jego leczenie. Dla osoby samotnej,  żyjącej z emerytury, kwoty, jakie generują operacje zwierząt, są  nieosiągalne.


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  09.11.18
  09.11.18

  Pucek w pełni zdrowy leni się na całego w swoim domu. Leczenie i rekonwalscencja po operacji zakończyły się pełnym sukcesem. Dziękujemy za Wasze niesamowite wsparcie. Z taką pomocą Pucek nie mógł nie wyzdrowieć.

  Zdjęcie aktualizacji 21 701

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.10.18
  18.10.18

  Pomagajmy jak możemy....zwierzaki nie mają pieniędzy ale mają serca pełne miłości do ludzi!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.10.18
  17.10.18

  trzymaj się, kotku :-)!

 • Monika - awatar

  Monika

  17.10.18
  17.10.18

  Mam nadzieje ze Pucek szybko wroci do zdrowka.

 • Aneta - awatar

  Aneta

  17.10.18
  17.10.18

  Powodzenia maleńki !

1 675 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioleta i Hubert - awatar
Wioleta i Hubert
10
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Makowska - awatar
Katarzyna Makowska
20
Ewa Rybka Idzi - awatar
Ewa Rybka Idzi
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij