Zbiórka Zawieszone ziemniaki 3. transp - miniaturka zdjęcia

Zawieszone ziemniaki 3. transp Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zawieszone ziemniaki 3. transp - zdjęcie główne

Zawieszone ziemniaki 3. transp

1 601 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Świderska - awatar

Natalia Świderska

Organizator zbiórki

Zbiórka na rzecz "Nie marnujemy - wspieramy! Warszawa" organizacji, która dowozi żywność do osób unieruchomionych w domu (chorych, w trakcie chemioterapii, opiekujących się bliskim wymagającym całodobowego wsparcia) na terenie Warszawy. Organizacja jest częścią projektu "Spa dla mam" - oferującego wielowymiarowe wsparcie dla opiekunów osób z niepełnosprawnością. 

Dorzuć się na ziemniaki! :)

https://www.facebook.com/spadlamam/

https://www.facebook.com/groups/1041574926174041/
 

Niniejsza zbiórka jest częścią projektu "ZAWIESZONE ZIEMNIAKI". Inicjatorem jest mój kolega Łukasz Badowski. Weź udział w akcji ZAWIESZONY ZIEMNIAK i „upiecz dwa ziemniaki na jednym ogniu” tzn. pomóż Paulinie i Mikołajowi (rolnikom z ziemi kujawskiej) oraz potrzebującym ludziom. Paulina* i Mikołaj wiosną posadzili ziemniaki. Teraz jest czas zbierania, a umówiony nabywca dostarczający je do szkoły, ziemniaków nie potrzebuje:( Dlaczego? COVID = zamknięte klasy szkolne = mniej obiadów w szkole… Jeśli Paulina i Mikołaj nie znajdą nabywcy, ziemniaki się zmarnują... na marne pójdzie też trud włożony w uprawę ziemniaków. Tu nie chodzi o kilkaset kilogramów, ale o kilkanaście ton! Angażując się w pomoc Paulinie i Mikołajowi - pomagasz również potrzebującym np. dzieciom niepełnosprawnym, samotnym matkom. Jak? Płacisz za ziemniaki, a Paulina i Mikołaj przekażą je instytucjom, które na co dzień realnie opiekują się tymi ludźmi. *Właścicielka ziemniaków: Paulina Jabłońska https://www.facebook.com/profile.php?id=100001207301636

Kilka słów o mnie. Od ponad piętnastu lat mieszkam w Warszawie. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym. Jestem żoną i mamą.  Prowadzę blog https://almadecasa.blog.deon.pl/ 

https://www.facebook.com/mamaalmadecasa/

Włączyłam się w akcję #zawieszoneziemniaki bo jestem stęskniona za ludzką solidarnością, jednością.  Bruno Schultz pisał: "Bo czyż pod stołem, który nas dzieli, nie trzymamy się wszyscy skrycie za ręce". Wierzę, że tak jest. Trzymamy się! Potrafimy zrobić coś razem, nie patrząc na to co nas dzieli. Umiemy to!

Cenię tą akcję bo biorąc w niej udział okazujemy solidarność z rolnikami, którzy z powodu pandemii znaleźli się w trudnym położeniu, a także z organizacjami i instytucjami, które na co dzień wspierają potrzebujących.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Świderska - awatar

  Natalia Świderska

  26.11.2020
  26.11.2020

  Hura! 🎉🎉Mamy to! 1600 zł = tona ziemniaków. To dzięki Wam!
  👏👏👏
  Serdeczne dzięki za okazane serce ❤️❤️ ❤️ i każdą wpłatę 💰. Pieniądze trafią do Pauliny i Mikołaja na poczet ziemniaków, które zostaną dostarczone do Nie marnujemy. Wspieramy! Warszawa.

  Zachęcam do wspierania pozostałych zbiórek
  #zawieszoneziemniaki
  Szczególnie tej największej https://pomagam.pl/pyry4 na rzecz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Laskach
  Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkim zdrowia!

  Zdjęcie aktualizacji 58 748

1 601 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Świderska - awatar

Natalia Świderska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
104
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij