Zbiórka Zawieszone ziemniaki 6. transpo - miniaturka zdjęcia

Zawieszone ziemniaki 6. transpo Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zawieszone ziemniaki 6. transpo - zdjęcie główne

Zawieszone ziemniaki 6. transpo

12 901 zł  z 12 800 zł (Cel)
Wpłaciło 217 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Zimnicka - awatar

Agnieszka Zimnicka

Organizator zbiórki

Zbiórka na rzecz podopiecznych wspólnoty Chleb Życia siostry Małgorzaty Chmielewskiej oraz zaprzyjaźnionych organizacji. 

Znasz akcje "zawieszona kawa" i "zawieszony obiad"? To coś podobnego, tylko tym razem możesz zawiesić ziemniaki :) 

https://www.facebook.com/zawieszoneziemniaki/

Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Łukasz - mój kolega ze szkolnej ławy. Idea jest bardzo prosta - Ty wpłacasz pewną kwotę na tę zbiórkę, a po uzbieraniu 1600zł tona ziemniaków trafi w dobre ręce. 

Fundusze zebrane w tej zbiórce przeznaczymy na zakup ziemniaków dla podopiecznych wspólnoty Chleb Życia siostry Małgorzaty Chmielewskiej (m.in. Dom Samotnej Matki w Brwinowie) - ich potrzeby to cztery tony ziemniaków - oraz innych instytucji w potrzebie wskazanych przez siostrę Małgorzatę (kolejne cztery tony). 

Trwają inne zbiórki, dzięki którym dostarczymy ziemniaki m.in. do Domów Samotnej Matki, Domów Pomocy Społecznej i innych organizacji zajmujących się niepełnosprawnymi osobami.

Dlaczego akurat ziemniaki? Zaprzyjaźnieni hodowcy ziemniaków - Paulina z mężem - mieli już zakontraktowanego odbiorcę, który (ze względu na problemy związane z COVID) nie odebrał swojego zamówienia. Szkoda, żeby trud ich pracy się zmarnował...  W związku z tym upieczemy "dwa ziemniaki przy jednym ogniu" - wesprzemy działalność pięknych instytucji i pomożemy Paulinie.

To działa! Pierwsza tona ziemniaków trafiła już do Domu Chłopaków w Broniszewicach :) Dzięki Tobie kolejne tony będą działać cuda :)

Linki do pozostałych zbiórek w projekcie:

https://pomagam.pl/pyry1

https://pomagam.pl/pyry2

https://pomagam.pl/pyry3

https://pomagam.pl/pyry4 

https://pomagam.pl/pyry5

Zapraszam do wpłat i do włączania się w naszą akcję!

A może i Ty założysz kolejną zbiórkę? 


Agnieszka Zimnicka - zawodowo wykładowca Politechniki Warszawskiej, prywatnie żona i mama. Działam charytatywnie od ponad 20 lat, m.in. dziesięciokrotnie koordynowałam przygotowanie Szlachetnej Paczki.


fot. Wikimedia Commons

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Zimnicka - awatar

  Agnieszka Zimnicka

  19.11.2020
  19.11.2020

  Wyjściowy cel został osiągnięty - mamy 4 tony! Z całego serca wszystkim dziękujemy za dotychczasowe wpłaty :)

  Zbiórka toczy się dalej. Jesteśmy w kontakcie z siostrą Małgorzatą Chmielewską i ustaliliśmy, że wszelkie nadwyżki ziemniaków trafią do wskazanych przez siostrę instytucji w potrzebie.

  Zachęcamy również do wspierania i udostępniania naszych pozostałych zbiórek, w szczególności
  https://pomagam.pl/pyry4
  na rzecz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

12 901 zł  z 12 800 zł (Cel)
Wpłaciło 217 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Zimnicka - awatar

Agnieszka Zimnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 217

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Godek - awatar
Beata Godek
20
Beata Godek - awatar
Beata Godek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 520
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Teresa Skrzypczak - awatar
Teresa Skrzypczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij