Zbiórka Pyszna, niech iskra nie zgaśnie - zdjęcie główne

Pyszna, niech iskra nie zgaśnie

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

     Radosna, szalona, otwarta i kochająca ludzi. Wulkan radości kipiący miłością do każdej istoty. Gejzer pozytywnej energii. Pyszna jest psem, który postanowił czerpać z życia pełnymi garściami.

  Była bezdomna. Została postrzelona. Prawdopodobnie również pobita. Chorowała
na babeszjozę. Trafiła do fundacji na granicy śmierci. Długo cierpiała ale ani na chwilę
nie straciła optymizmu. Przednia łapa była silnie poraniona, uszkodzone nerwy, ślady śrutu.
Tył połamany, zwyrodnienia. Niestety, mimo rehabilitacji doszło do martwicy jej przedniej nóżki, musiała zostać amputowana. Mieliśmy nadzieję, że to koniec  jej problemów i szybko znajdzie dom. Przecież Pyszna to wspaniały pies.

    Niestety happy end (jeszcze) się nie zdarzył. Za to przyszły kolejne problemy. Energia Pychotki sprawia, że mocno obciąża swoje trzy łapy.Stare złamanie zaczęło boleć, tylna noga przestała prawidłowo funkcjonować. Leki, badania, konsultacje. A Pyszna nadal, nawet
u weterynarza, kręci wesoło tyłeczkiem, macha radośnie ogonem.

     Brak przedniej nogi i chora łapka z tyłu  po tej samej stronie uniemożliwia użycia wózka.
Jeśli nic nie zrobimy, zostało jej kilka miesięcy życia.Ostatnia konsultacja przyniosła przełom. Jest innowacyjna metoda, która może uchronić nóżkę Pysznej przed dalszymi zwyrodnieniami. Jednak jej koszt to co najmniej 5 tysięcy złotych!  Operować musi cały zespół, trzeba ściągnąć z zagranicy sprzęt, materiały. Wszystko kosztuje.

   Tymczasem Pyszna nie zważa na problemy. Ona po prostu żyje, cieszy się całą sobą:
z każdego uścisku, buziaka, spaceru. Bez Was nie będziemy w stanie jej pomóc. Nie mamy takich środków. Prosimy niech ta iskierka nie zgaśnie!

Komentarze


 • Zlatan - awatar

  Zlatan

  21.06.2017
  21.06.2017

  Jest całość! Działamy:)

 • Wiola - awatar

  Wiola

  14.06.2017
  14.06.2017

  Trzymam kciuki <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2017
  14.06.2017

  SYLWIA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.2017
  13.06.2017

  Trzymaj sie piesku!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.2017
  13.06.2017

  Na Pyszną. Prawdziwie Pyszna !!!

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

Wpłaty: 143

Zlatan - awatar
Zlatan
200
Linda Czerniawska - awatar
Linda Czerniawska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zlatan - awatar
Zlatan
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Chemes - awatar
Chemes
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij