Zbiórka Odrobina wolności - zdjęcie główne

Odrobina wolności

90 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Przybylska - awatar

Danuta Przybylska

Organizator zbiórki

Każdy z Was pewnie się dziwi dlaczego chcę zebrać 30 tys. na rower... Otóż rower ten jest wyjątkowy, tak jak osoba, która go potrzebuje. Nie jest to pojazd dla każdego, ale większość z nas powinna się ogromnie cieszyć, że go nie potrzebuje. To rower dostosowany do osoby niepełnosprawnej, która ma porażenie wszystkich kończyn.
Prezent taki chciałabym podarować mojemu przyjacielowi, poznanemu dawno temu przez przypadek Michałowi, który to swego czasu pomagał mi podnosząc mnie na duchu, gdy myślałam, że to mój świat się zawalił - nie miałam wtedy pojęcia w jakim on jest stanie i jak bardzo czyjeś życie może lec w gruzach w kilka sekund. W 2006 roku Michał uległ wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego uszkodził rdzeń kręgowy - scenariusz mało optymistyczny, ale życie macha mu marchewką na kiju przed nosem. Chłopak cały czas walczy i robi maleńkie kroczki w kierunku powrotu do normalności, choć droga przed nim jeszcze bardzo daleka. Jak każdy ma chwile wzlotów i upadków. I moim skromnym zdaniem przydałaby mu się nagroda za siłę i wolę walki, a zarazem solidny kopniak w chwilach zwątpienia. Takim właśnie motywatorem ma być owy "rydwan szczęścia i wolności" :)
Wiem, że Michał marzy o rowerze, by móc uwolnić się od wózka i czterech ścian w których spędza większość czasu. Dla niego byłaby to też swego rodzaju dodatkowa rehabilitacja :) 

Więc moi drodzy , pomożecie?
Michał wie, że chcę pomóc mu spełnić marzenie, choć niebardzo wierzy w to, że się uda - pokażmy mu, że się myli ;)   Niech jeszcze tego lata śmiga po okolicy na swoich trzech kółkach :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dorota - awatar

  Dorota

  08.05.2017
  08.05.2017

  Trzymam kciuki! :)

 • Danuta Przybylska - awatar

  Danuta Przybylska

  07.05.2017
  07.05.2017

  Od ziarnka do ziarnka , uzbiera się miarka :) Na dobry początek :*

90 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Przybylska - awatar

Danuta Przybylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Danuta Przybylska - awatar
Danuta Przybylska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij