Zbiórka Spłata długu na leczenie kotów - zdjęcie główne

Spłata długu na leczenie kotów

10 791 zł  z 10 131 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którym życie kazało się pewnego razu pochylić nad nieszczęściem. Nie, tym razem nie ludzkim, choć i na nie nie pozostajemy obojętni, ale nieszczęściem często omijanym szerokim łukiem – bo zwierzęcym. Dlatego jako Fundacja Koci Zakątek staramy się pomagać wolno żyjącym oraz bezdomnym kotom z Gminy Wrocław i okolic.

Nasz czas, siły i środki skupiliśmy wokół kotów, bo właśnie one zostały postawione kiedyś na naszej drodze, błagając o pomoc. Tym pięknym, inteligentnym i pożytecznym stworzeniom w mieście jest bardzo ciężko. Są narażone na śmierć, cierpienie z rąk ludzi, głód, choroby czy utratę miejsc bytowania. Staramy się to zmienić - ze wszystkich sił! W październiku 2017 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Kapitułę miejską odznaczeniem- - "Serce dla zwierząt".

Nasi wolontariusze, poświęcają swój czas, siły i pomysłowość żeby naszym podopiecznym zapewnić choć namiastkę „kociego raju”. Ciepły kąt, pełne miseczki, czułość i środki na leczenie. Niestety, choć chcielibyśmy widzieć każdego naszego kociego podopiecznego jak najszybciej w troskliwym, kochającym domu – wszystko wymaga czasu i niestety pieniędzy.

Obecnie doszliśmy do ściany! Mamy 100 podopiecznych. Brakuje nam pieniędzy na pokrycie naszych rachunków w lecznicach. Każde zgłoszenie o potrzebującym kocie to walka z samym sobą, walka z tym co podpowiada serce a co racjonalne myślenie. Częściej bierze górę serce, niestety doprowadziło do tego że potrzebujemy 10 131,00 zł na spłatę zadłużenia w lecznicach. Nie poradzimy sobie bez Was!

Gdyby za faktury z lecznic można byłoby płacić miłością, to w każdej z nich mielibyśmy spore konto oszczędnościowe – niestety tak nie jest. Tym światem rządzi pieniądz, a nie miłość. A przecież „W życiu potrzebna jest miłość, bez niej jest wielka pustka, która dusi, zabija, męczy.” (James Frey)

Jesteśmy przekonani, że i Wy myślicie w ten sam sposób. Robienie czegoś dobrego, to jak rozjaśnianie mroków w tym świecie. To możliwość zauważenia czyjegoś uśmiechu – pełnego wdzięczności. Albo spojrzenia, w których odbija się lojalność i oddanie naszych czworonożnych przyjaciół. Z Państwa pomocą, mamy nadzieję dalej NIEŚĆ POMOC, WIDZIEĆ i POKAZYWAĆ Państwu i sobie, że po prostu – WARTO POMAGAĆ!

Z góry bardzo dziękujemy za każdą wpłatę, która pozwoli nam opłacić najbardziej naglące rachunki w lecznicach weterynaryjnych.

Aktualizacje


 • Fundacja EBRA Koci Zakątek - awatar

  Fundacja EBRA Koci Zakątek

  25.02.2018
  25.02.2018

  Jedna z naszych ostatnich interwencji:
  Otrzymaliśmy sygnał, iż w pustym mieszkaniu znajduje się kilka kotów. Nie wiadomo czy i jak często karmionych... Właściciel czy też najemca był widywany bardzo rzadko.
  Niestety nie było czasu na planowanie i szukanie miejsc. Zarządca budynku, poinformowany przez lokatorów o fetorze, dobywającym się z mieszkania, postanowił wkroczyć do akcji.
  Nie powinniśmy w tej chwili przyjmować nawet pół kolejnego kota:(
  W mieszkaniu brud, zalegające śmieci i kocie odchody. Talerzyki na ziemi - puste. Okna zaklejone papierem. Brak prądu i ogrzewania, brak jakiegokolwiek kawałka koca czy tapicerowanego mebla
  Kotów miało być 3. Okazało się - 8 :( !!! Przerażone, chowające się w stertach śmieci, przyklejone do ścian za starymi piecami.
  W ten oto sposób staliśmy się "szczęśliwymi" posiadaczami 8 kocich łebków, które trzeba wykarmić, wyleczyć, zaszczepić. Na wszystko potrzebujemy pieniędzy.

  Zdjęcie aktualizacji 12 499

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ania - awatar

  Ania

  10.03.2018
  10.03.2018

  Jesteście niesamowici!!!!!! Dziękuje, że opiekującej się tymi wszystkimi maluchami!!!!!

 • Artur - awatar

  Artur

  02.03.2018
  02.03.2018

  Trzymam kciuki, pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2018
  01.03.2018

  Trzymajcie sie! Robicie coś pięknego, gdyby nie Wy nie miałabym mojej koci ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.2018
  26.02.2018

  Jesteście cudowni. Kocham Was!!!!!!

 • Aleksandra Nie - awatar

  Aleksandra Nie

  25.02.2018
  25.02.2018

  Trzymajcie się, jesteście potrzebni.

10 791 zł  z 10 131 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

Wpłaty: 190

jerzy kołtuński - awatar
jerzy kołtuński
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
111
wojtasRatMed - awatar
wojtasRatMed
20
Ewaa - awatar
Ewaa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Eliza - awatar
Eliza
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij