Zbiórka Spłata długu na leczenie kotów - zdjęcie główne

Spłata długu na leczenie kotów

10 791 zł z 10 131 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którym życie kazało się pewnego razu pochylić nad nieszczęściem. Nie, tym razem nie ludzkim, choć i na nie nie pozostajemy obojętni, ale nieszczęściem często omijanym szerokim łukiem – bo zwierzęcym. Dlatego jako Fundacja Koci Zakątek staramy się pomagać wolno żyjącym oraz bezdomnym kotom z Gminy Wrocław i okolic.

Nasz czas, siły i środki skupiliśmy wokół kotów, bo właśnie one zostały postawione kiedyś na naszej drodze, błagając o pomoc. Tym pięknym, inteligentnym i pożytecznym stworzeniom w mieście jest bardzo ciężko. Są narażone na śmierć, cierpienie z rąk ludzi, głód, choroby czy utratę miejsc bytowania. Staramy się to zmienić - ze wszystkich sił! W październiku 2017 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Kapitułę miejską odznaczeniem- - "Serce dla zwierząt".

Nasi wolontariusze, poświęcają swój czas, siły i pomysłowość żeby naszym podopiecznym zapewnić choć namiastkę „kociego raju”. Ciepły kąt, pełne miseczki, czułość i środki na leczenie. Niestety, choć chcielibyśmy widzieć każdego naszego kociego podopiecznego jak najszybciej w troskliwym, kochającym domu – wszystko wymaga czasu i niestety pieniędzy.

Obecnie doszliśmy do ściany! Mamy 100 podopiecznych. Brakuje nam pieniędzy na pokrycie naszych rachunków w lecznicach. Każde zgłoszenie o potrzebującym kocie to walka z samym sobą, walka z tym co podpowiada serce a co racjonalne myślenie. Częściej bierze górę serce, niestety doprowadziło do tego że potrzebujemy 10 131,00 zł na spłatę zadłużenia w lecznicach. Nie poradzimy sobie bez Was!

Gdyby za faktury z lecznic można byłoby płacić miłością, to w każdej z nich mielibyśmy spore konto oszczędnościowe – niestety tak nie jest. Tym światem rządzi pieniądz, a nie miłość. A przecież „W życiu potrzebna jest miłość, bez niej jest wielka pustka, która dusi, zabija, męczy.” (James Frey)

Jesteśmy przekonani, że i Wy myślicie w ten sam sposób. Robienie czegoś dobrego, to jak rozjaśnianie mroków w tym świecie. To możliwość zauważenia czyjegoś uśmiechu – pełnego wdzięczności. Albo spojrzenia, w których odbija się lojalność i oddanie naszych czworonożnych przyjaciół. Z Państwa pomocą, mamy nadzieję dalej NIEŚĆ POMOC, WIDZIEĆ i POKAZYWAĆ Państwu i sobie, że po prostu – WARTO POMAGAĆ!

Z góry bardzo dziękujemy za każdą wpłatę, która pozwoli nam opłacić najbardziej naglące rachunki w lecznicach weterynaryjnych.

Aktualizacje


 • Fundacja EBRA Koci Zakątek - awatar

  Fundacja EBRA Koci Zakątek

  25.02.18
  25.02.18

  Jedna z naszych ostatnich interwencji: Otrzymaliśmy sygnał, iż w pustym mieszkaniu znajduje się kilka kotów. Nie wiadomo czy i jak często karmionych... Właściciel czy też najemca był widywany bardzo rzadko. Niestety nie było czasu na planowanie i szukanie miejsc. Zarządca budynku, poinformowany przez lokatorów o fetorze, dobywającym się z mieszkania, postanowił wkroczyć do akcji. Nie powinniśmy w tej chwili przyjmować nawet pół kolejnego kota:( W mieszkaniu brud, zalegające śmieci i kocie odchody. Talerzyki na ziemi - puste. Okna zaklejone papierem. Brak prądu i ogrzewania, brak jakiegokolwiek kawałka koca czy tapicerowanego mebla Kotów miało być 3. Okazało się - 8 :( !!! Przerażone, chowające się w stertach śmieci, przyklejone do ścian za starymi piecami. W ten oto sposób staliśmy się "szczęśliwymi" posiadaczami 8 kocich łebków, które trzeba wykarmić, wyleczyć, zaszczepić. Na wszystko potrzebujemy pieniędzy.

  Zdjęcie aktualizacji 12 499

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  10.03.18
  10.03.18

  Jesteście niesamowici!!!!!! Dziękuje, że opiekującej się tymi wszystkimi maluchami!!!!!

 • Artur - awatar

  Artur

  02.03.18
  02.03.18

  Trzymam kciuki, pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.18
  01.03.18

  Trzymajcie sie! Robicie coś pięknego, gdyby nie Wy nie miałabym mojej koci ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.18
  26.02.18

  Jesteście cudowni. Kocham Was!!!!!!

 • Aleksandra Nie - awatar

  Aleksandra Nie

  25.02.18
  25.02.18

  Trzymajcie się, jesteście potrzebni.

10 791 zł z 10 131 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

Wpłaty: 190

jerzy kołtuński - awatar
jerzy kołtuński
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
111
wojtasRatMed - awatar
wojtasRatMed
20
Ewaa - awatar
Ewaa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Eliza - awatar
Eliza
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij