Zbiórka Spłata długu na leczenie kotów - zdjęcie główne

Spłata długu na leczenie kotów

10 791 zł  z 10 131 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którym życie kazało się pewnego razu pochylić nad nieszczęściem. Nie, tym razem nie ludzkim, choć i na nie nie pozostajemy obojętni, ale nieszczęściem często omijanym szerokim łukiem – bo zwierzęcym. Dlatego jako Fundacja Koci Zakątek staramy się pomagać wolno żyjącym oraz bezdomnym kotom z Gminy Wrocław i okolic.

Nasz czas, siły i środki skupiliśmy wokół kotów, bo właśnie one zostały postawione kiedyś na naszej drodze, błagając o pomoc. Tym pięknym, inteligentnym i pożytecznym stworzeniom w mieście jest bardzo ciężko. Są narażone na śmierć, cierpienie z rąk ludzi, głód, choroby czy utratę miejsc bytowania. Staramy się to zmienić - ze wszystkich sił! W październiku 2017 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Kapitułę miejską odznaczeniem- - "Serce dla zwierząt".

Nasi wolontariusze, poświęcają swój czas, siły i pomysłowość żeby naszym podopiecznym zapewnić choć namiastkę „kociego raju”. Ciepły kąt, pełne miseczki, czułość i środki na leczenie. Niestety, choć chcielibyśmy widzieć każdego naszego kociego podopiecznego jak najszybciej w troskliwym, kochającym domu – wszystko wymaga czasu i niestety pieniędzy.

Obecnie doszliśmy do ściany! Mamy 100 podopiecznych. Brakuje nam pieniędzy na pokrycie naszych rachunków w lecznicach. Każde zgłoszenie o potrzebującym kocie to walka z samym sobą, walka z tym co podpowiada serce a co racjonalne myślenie. Częściej bierze górę serce, niestety doprowadziło do tego że potrzebujemy 10 131,00 zł na spłatę zadłużenia w lecznicach. Nie poradzimy sobie bez Was!

Gdyby za faktury z lecznic można byłoby płacić miłością, to w każdej z nich mielibyśmy spore konto oszczędnościowe – niestety tak nie jest. Tym światem rządzi pieniądz, a nie miłość. A przecież „W życiu potrzebna jest miłość, bez niej jest wielka pustka, która dusi, zabija, męczy.” (James Frey)

Jesteśmy przekonani, że i Wy myślicie w ten sam sposób. Robienie czegoś dobrego, to jak rozjaśnianie mroków w tym świecie. To możliwość zauważenia czyjegoś uśmiechu – pełnego wdzięczności. Albo spojrzenia, w których odbija się lojalność i oddanie naszych czworonożnych przyjaciół. Z Państwa pomocą, mamy nadzieję dalej NIEŚĆ POMOC, WIDZIEĆ i POKAZYWAĆ Państwu i sobie, że po prostu – WARTO POMAGAĆ!

Z góry bardzo dziękujemy za każdą wpłatę, która pozwoli nam opłacić najbardziej naglące rachunki w lecznicach weterynaryjnych.

Aktualizacje


 • Fundacja EBRA Koci Zakątek - awatar

  Fundacja EBRA Koci Zakątek

  25.02.2018
  25.02.2018

  Jedna z naszych ostatnich interwencji:
  Otrzymaliśmy sygnał, iż w pustym mieszkaniu znajduje się kilka kotów. Nie wiadomo czy i jak często karmionych... Właściciel czy też najemca był widywany bardzo rzadko.
  Niestety nie było czasu na planowanie i szukanie miejsc. Zarządca budynku, poinformowany przez lokatorów o fetorze, dobywającym się z mieszkania, postanowił wkroczyć do akcji.
  Nie powinniśmy w tej chwili przyjmować nawet pół kolejnego kota:(
  W mieszkaniu brud, zalegające śmieci i kocie odchody. Talerzyki na ziemi - puste. Okna zaklejone papierem. Brak prądu i ogrzewania, brak jakiegokolwiek kawałka koca czy tapicerowanego mebla
  Kotów miało być 3. Okazało się - 8 :( !!! Przerażone, chowające się w stertach śmieci, przyklejone do ścian za starymi piecami.
  W ten oto sposób staliśmy się "szczęśliwymi" posiadaczami 8 kocich łebków, które trzeba wykarmić, wyleczyć, zaszczepić. Na wszystko potrzebujemy pieniędzy.

  Zdjęcie aktualizacji 12 499

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  10.03.2018
  10.03.2018

  Jesteście niesamowici!!!!!! Dziękuje, że opiekującej się tymi wszystkimi maluchami!!!!!

 • Artur - awatar

  Artur

  02.03.2018
  02.03.2018

  Trzymam kciuki, pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2018
  01.03.2018

  Trzymajcie sie! Robicie coś pięknego, gdyby nie Wy nie miałabym mojej koci ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.2018
  26.02.2018

  Jesteście cudowni. Kocham Was!!!!!!

 • Aleksandra Nie - awatar

  Aleksandra Nie

  25.02.2018
  25.02.2018

  Trzymajcie się, jesteście potrzebni.

10 791 zł  z 10 131 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

Wpłaty: 190

jerzy kołtuński - awatar
jerzy kołtuński
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
111
wojtasRatMed - awatar
wojtasRatMed
20
Ewaa - awatar
Ewaa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Eliza - awatar
Eliza
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij