Zbiórka Morisek zbiera na leczenie - zdjęcie główne

Morisek zbiera na leczenie

2 854 zł z 2 730 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Katarzyna Kubik - awatar

Katarzyna Kubik

Organizator zbiórki


3,5-letni Moris apeluje o pomoc!

Moris z dnia na dzień z nieznanych przyczyn doznał paraliżu znacznej części ciała. Początkowa diagnoza wskazywała, iż jest to spowodowane uciskiem kręgów szyjnych na układ nerwowy. Obecnie psiak nie jest w stanie ustać na łapkach, ani się podnieść. Od kilku dni leży na boku i wymaga ciągłej opieki, w tym m.in. podawania doustnie płynów i antybiotyków.

Moris to psiak, który uwielbia bawić się piłką i wylegiwać się na słoneczku. Właściciel bardzo pragnie, aby jego ukochany czworonóg powrócił do pełni zdrowia, jednak w tym celu niezbędne jest przeprowadzenie trudnej i kosztownej operacji, na którą obecnie właściciela nie stać. W związku, z tym apelujemy do ludzi dobrego serca o wsparcie tej zbiórki.

Dajmy szansę Morisowi na radosne, szczenięce życie! Niech ten psiak i jego właściciel odzyskają z powrotem uśmiech na twarzy.

Aktualizacje


 • Katarzyna Kubik - awatar

  Katarzyna Kubik

  08.05.18
  08.05.18

  R.I.P. Morisek - 08.05.2018 r. Po wykonanym rezonansie lekarz postawił diagnozę - "martwicowe, rozpływowe zapalenie układu komorowego". Dla nas i dla Moriska wiązało się to z jednym - eutanazja. Po wybudzeniu z narkozy Morisek miał problemy z samodzielnym oddychaniem oraz stracił świadomość z otaczającym go światem. Byliśmy z Moriskiem do końca. ;(((((( Chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy wsparli naszą akcję finansowo oraz nagłośnili sprawę Moriska. Dzięki Wam mogliśmy zrobić dla tego psiaka wszystko, co było w naszej mocy. Nic więcej już dla niego nie mogliśmy zrobić, jak tylko skrócić jego cierpienie. DZIĘKUJEMY!!! ❤️❤️❤️

  Zdjęcie aktualizacji 14 894

Komentarze


 • Katarzyna Kisiołek - awatar

  Katarzyna Kisiołek

  09.05.18
  09.05.18

  Trzymaj się i do zdrowia

 • FREDZIK - awatar

  FREDZIK

  08.05.18
  08.05.18

  Niech malutki Morisek jak najszybciej wyzdrowieje.

 • Sylwia Dobrenko - awatar

  Sylwia Dobrenko

  08.05.18
  08.05.18

  tylko zwierzęta kochają bezinteresownie :)

 • MAGDA - awatar

  MAGDA

  07.05.18
  07.05.18

  Zdrówka kochanie będziesz zdrowy trzymam kciuki ❤️❤️❤️❤️

  • Katarzyna Kubik - awatar

   Katarzyna Kubik - Organizator zbiórki

   08.05.18
   08.05.18

   Dziękujemy, na pewno tak będzie ❤

 • Barbara - awatar

  Barbara

  07.05.18
  07.05.18

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia pieskowi , mam taki trzy pociechy i wiem jak to jest jak chorują . Trzymaj się słoneczko.

  • Katarzyna Kubik - awatar

   Katarzyna Kubik - Organizator zbiórki

   08.05.18
   08.05.18

   Dziękujemy ❤ najgorsze jest to że nie wiemy jeszcze jaka jest przyczyna więc leczenie na razie jest ogólne ale może jutro będziemy w końcu coś wiedzieć ☺

2 854 zł z 2 730 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Katarzyna Kubik - awatar

Katarzyna Kubik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 114

Katarzyna Kisiołek - awatar
Katarzyna Kisiołek
15
Od Yorków- trzymaj się Morisku! - awatar
Od Yorków- trzymaj się Morisku!
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
FREDZIK - awatar
FREDZIK
200
Sylwia Dobrenko - awatar
Sylwia Dobrenko
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij