Zbiórka Roksanka i Presley-nierozłączni - zdjęcie główne

Roksanka i Presley-nierozłączni

1 010 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Roksanka i Presley to psy wychowane w domu, przywiązane do swojej opiekunki. Niestety w połowie stycznia straciły wszystko, ponieważ ich ukochana właścicielka bezpowrotnie zniknęła z ich życia. Nie znalazła się ani jedna osoba - z rodziny, znajomych czy sąsiadów, która mogła zająć się psami. Pilnie znaleźliśmy dom tymczasowy pod Warszawą, ponieważ na drugi dzień miały trafić do schroniska.
Po 10 latach stabilizacji ich świat przewrócił się do góry nogami a los okazał się wyjątkowo okrutny.

Obecnie Presley i Roksana przebywają razem w domu tymczasowym, zostały odrobaczone. Presley jest już po kastracji i czipowaniu, wszystko pięknie wygoiło się a piesek jest pogodny i energiczny, chętnie bawi się z domownikami i wychodzi na długie spacery.

Roksana jest w trakcie przygotowania do zabiegu mastektomii obu listew mlecznych, udało się ją odchudzić. Regularnie przyjmuje tabletki na serce, miała wykonane echo serca, EKG, badanie moczu i rozszerzone badania krwi co pozwoliło zakwalifikować ją do operacji.

Niestety prześwietlenie płuc wykazało zmianę przed sercem, najprawdopodobniej o charakterze nowotworowym. Przy takim obrazie rtg można nadal podjąć się zabiegu operacyjnego. Nastąpiło jednak podwyższenie poziomu cukru co odroczyło Roksankę z zabiegu na kilka tygodni, wykonano pomiar krzywej cukrowej podczas dziennego pobytu w lecznicy. Suczka będzie musiała otrzymywać zastrzyki z insuliny w celu ustabilizowania jej stanu przed operacją. Roksana ma dobry apetyt i jest pogodna, jednak problemy z cukrem osłabiają ją, dużo pije i nadal ma problemy z trzymaniem moczu w nocy. Jest pod stałą opieką weterynarza i wymaga częstych kontroli.

Każde wsparcie finansowe pomoże zapewnić tej słodkiej parze karmę, leki i niezbędne leczenie. Koszt usunięcia 1 listwy z guzami sutków to 500 zł a Roksanka potrzebuje dwóch operacji aby usunąć pierwotne ogniska nowotworowe. Dodatkowy koszt insuliny i leku na serce to 300zł miesięcznie. Każda pomoc jest na wagę złota.

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie.
Przy tak ogromnych kosztach bieżących, kwota 1000 zł za operacje obydwu list mlecznych Roxany jest dla nas nie do udźwignięcia.

1 010 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
420
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emka - awatar
Emka
20
Kamila Suchowicz - awatar
Kamila Suchowicz
30
Siła i Czosnek - awatar
Siła i Czosnek
20
GARZEGORZ - awatar
GARZEGORZ
30
Mart - awatar
Mart
20
Tomek,Monika,Kufel - awatar
Tomek,Monika,Kufel
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij