Zbiórka Roksanka i Presley-nierozłączni - zdjęcie główne

Roksanka i Presley-nierozłączni

1 010 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Roksanka i Presley to psy wychowane w domu, przywiązane do swojej opiekunki. Niestety w połowie stycznia straciły wszystko, ponieważ ich ukochana właścicielka bezpowrotnie zniknęła z ich życia. Nie znalazła się ani jedna osoba - z rodziny, znajomych czy sąsiadów, która mogła zająć się psami. Pilnie znaleźliśmy dom tymczasowy pod Warszawą, ponieważ na drugi dzień miały trafić do schroniska.
Po 10 latach stabilizacji ich świat przewrócił się do góry nogami a los okazał się wyjątkowo okrutny.

Obecnie Presley i Roksana przebywają razem w domu tymczasowym, zostały odrobaczone. Presley jest już po kastracji i czipowaniu, wszystko pięknie wygoiło się a piesek jest pogodny i energiczny, chętnie bawi się z domownikami i wychodzi na długie spacery.

Roksana jest w trakcie przygotowania do zabiegu mastektomii obu listew mlecznych, udało się ją odchudzić. Regularnie przyjmuje tabletki na serce, miała wykonane echo serca, EKG, badanie moczu i rozszerzone badania krwi co pozwoliło zakwalifikować ją do operacji.

Niestety prześwietlenie płuc wykazało zmianę przed sercem, najprawdopodobniej o charakterze nowotworowym. Przy takim obrazie rtg można nadal podjąć się zabiegu operacyjnego. Nastąpiło jednak podwyższenie poziomu cukru co odroczyło Roksankę z zabiegu na kilka tygodni, wykonano pomiar krzywej cukrowej podczas dziennego pobytu w lecznicy. Suczka będzie musiała otrzymywać zastrzyki z insuliny w celu ustabilizowania jej stanu przed operacją. Roksana ma dobry apetyt i jest pogodna, jednak problemy z cukrem osłabiają ją, dużo pije i nadal ma problemy z trzymaniem moczu w nocy. Jest pod stałą opieką weterynarza i wymaga częstych kontroli.

Każde wsparcie finansowe pomoże zapewnić tej słodkiej parze karmę, leki i niezbędne leczenie. Koszt usunięcia 1 listwy z guzami sutków to 500 zł a Roksanka potrzebuje dwóch operacji aby usunąć pierwotne ogniska nowotworowe. Dodatkowy koszt insuliny i leku na serce to 300zł miesięcznie. Każda pomoc jest na wagę złota.

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie.
Przy tak ogromnych kosztach bieżących, kwota 1000 zł za operacje obydwu list mlecznych Roxany jest dla nas nie do udźwignięcia.

1 010 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
420
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emka - awatar
Emka
20
Kamila Suchowicz - awatar
Kamila Suchowicz
30
Siła i Czosnek - awatar
Siła i Czosnek
20
GARZEGORZ - awatar
GARZEGORZ
30
Mart - awatar
Mart
20
Tomek,Monika,Kufel - awatar
Tomek,Monika,Kufel
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij