Zbiórka Roksanka i Presley-nierozłączni - zdjęcie główne

Roksanka i Presley-nierozłączni

1 010 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Roksanka i Presley to psy wychowane w domu, przywiązane do swojej opiekunki. Niestety w połowie stycznia straciły wszystko, ponieważ ich ukochana właścicielka bezpowrotnie zniknęła z ich życia. Nie znalazła się ani jedna osoba - z rodziny, znajomych czy sąsiadów, która mogła zająć się psami. Pilnie znaleźliśmy dom tymczasowy pod Warszawą, ponieważ na drugi dzień miały trafić do schroniska.
Po 10 latach stabilizacji ich świat przewrócił się do góry nogami a los okazał się wyjątkowo okrutny.

Obecnie Presley i Roksana przebywają razem w domu tymczasowym, zostały odrobaczone. Presley jest już po kastracji i czipowaniu, wszystko pięknie wygoiło się a piesek jest pogodny i energiczny, chętnie bawi się z domownikami i wychodzi na długie spacery.

Roksana jest w trakcie przygotowania do zabiegu mastektomii obu listew mlecznych, udało się ją odchudzić. Regularnie przyjmuje tabletki na serce, miała wykonane echo serca, EKG, badanie moczu i rozszerzone badania krwi co pozwoliło zakwalifikować ją do operacji.

Niestety prześwietlenie płuc wykazało zmianę przed sercem, najprawdopodobniej o charakterze nowotworowym. Przy takim obrazie rtg można nadal podjąć się zabiegu operacyjnego. Nastąpiło jednak podwyższenie poziomu cukru co odroczyło Roksankę z zabiegu na kilka tygodni, wykonano pomiar krzywej cukrowej podczas dziennego pobytu w lecznicy. Suczka będzie musiała otrzymywać zastrzyki z insuliny w celu ustabilizowania jej stanu przed operacją. Roksana ma dobry apetyt i jest pogodna, jednak problemy z cukrem osłabiają ją, dużo pije i nadal ma problemy z trzymaniem moczu w nocy. Jest pod stałą opieką weterynarza i wymaga częstych kontroli.

Każde wsparcie finansowe pomoże zapewnić tej słodkiej parze karmę, leki i niezbędne leczenie. Koszt usunięcia 1 listwy z guzami sutków to 500 zł a Roksanka potrzebuje dwóch operacji aby usunąć pierwotne ogniska nowotworowe. Dodatkowy koszt insuliny i leku na serce to 300zł miesięcznie. Każda pomoc jest na wagę złota.

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie.
Przy tak ogromnych kosztach bieżących, kwota 1000 zł za operacje obydwu list mlecznych Roxany jest dla nas nie do udźwignięcia.

1 010 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
420
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emka - awatar
Emka
20
Kamila Suchowicz - awatar
Kamila Suchowicz
30
Siła i Czosnek - awatar
Siła i Czosnek
20
GARZEGORZ - awatar
GARZEGORZ
30
Mart - awatar
Mart
20
Tomek,Monika,Kufel - awatar
Tomek,Monika,Kufel
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij