Zbiórka Pomocna dłoń dla Helenki - zdjęcie główne

Pomocna dłoń dla Helenki

15 163 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 149 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Monika Wojtys - awatar

Monika Wojtys

Organizator zbiórki

Witam! Chcielibyśmy pomóc rodzinie Wojtyczków w leczeniu Helenki, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie uzbierać tak dużej kwoty. Wiemy, że macie gorące i otwarte serca, dlatego serdecznie prosimy o wsparcie. Helenka od urodzenia cierpi na przewlekłą niewydolność oddechową. Od narodzin  przez 17 miesięcy przebywała w wielu oddziałach intensywnej terapii. W tym okresie wiele razy uniknęła śmierci. Od grudnia 2018r. jest w programie wentylacji domowej. Całkowicie zależna od wentylacji, respiratora i wysokich stężeń tlenu. Jedyną opcją terapeutyczną jest przeszczep płuc. Transplantacja płuc stanowi jedyną realną szansę na życie Helenki. 

W Polsce nie przeprowadza się tego typu zabiegów u tak małych dzieci. Dlatego rodzina nawiązała kontakt z ośrodkiem w Austrii. Ośrodek ten wykonuje transplantacje płuc u dzieci i deklaruje możliwość objęcia Helenki opieką medyczną. Złożony został wniosek do NFZz prośbą o sfinansowanie transportu i operacji Helenki. Koszty biezace i te związane z przejazdem, pobytem i opłaceniem tłumacza będą wysokie. Rodzice chcą towarzyszyć dziecku. Helenka mimo choroby jest pogodnym dzieckiem. Daje wiele szczescia rodzinie i wszystkim którzy ją poznają. 

Bardzo prosimy o wsparcie. 

Komentarze


 • Marta Jankowiak - awatar

  Marta Jankowiak

  11.12.2019
  11.12.2019

  Serce pęka jak widzi się cierpiące dziecko😢wierzę że wszystko będzie dobrze. Dużo siły dla Aniołka i dla rodziny❤❤❤

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  17.10.2019
  17.10.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Natalia & Damian - awatar

  Natalia & Damian

  10.10.2019
  10.10.2019

  Pamięci Adasia: *Z życzeniami zdrowia dla Helenki:)

  • Monika Wojtys - awatar

   Monika Wojtys - Organizator zbiórki

   28.11.2019
   28.11.2019

   bardzo dziękujemy za dobre serce które przekazaliście Państwo Helence <3

 • Jay Jackson - awatar

  Jay Jackson

  09.10.2019
  09.10.2019

  Donation in memory of Adaś... Sending all our love to Helenka and family xx

 • Ruth - awatar

  Ruth

  09.10.2019
  09.10.2019

  This donation in is memory of Adas who was loved by many.

  • Monika Wojtys - awatar

   Monika Wojtys - Organizator zbiórki

   28.11.2019
   28.11.2019

   <3

15 163 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 149 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Monika Wojtys - awatar

Monika Wojtys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 149

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Jankowiak - awatar
Marta Jankowiak
50
Zbiorka Adasia - awatar
Zbiorka Adasia
3 000
Donation in memory of Adaś(justgiving page) Zdrowia dla Helenki - awatar
Donation in memory of Adaś(justgiving page) Zdrowia dla Helenki
2 260
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Martyna - awatar
Martyna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij