Zbiórka Operacja łapki u psa Fifi - zdjęcie główne

Operacja łapki u psa Fifi

221 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Pöpke - awatar

Dorota Pöpke

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Dorota i jestem szczęśliwą posiadaczką Fifi, kundelka w typie pinczera. Jest to roczna, temperamentna i żywiołowa sunia. Uwielbia długie spacery, ganianie za piłką, frisbee oraz wskakiwanie na moje łóżko gdzie lubi spać. Teraz nie może żadnej z tych rzeczy ponieważ cierpi na powracające zwichnięcie rzepki. Rzepka wypada kilkanaście razy dziennie, a sunia porusza się tylko o 3 łapkach. Tylko operacja może zlikwidować ten problem by sunia mogła znów cieszyć się życiem i bawić się jak każdy pies. Jeżeli będzie zbyt długo obciążać tylną zdrową łapkę to jest ryzyko wypadnięcia rzepki również w niej...Pomóżcie jej stanąć na wszystkie 4 łapki :(

Hello, my name is Dorota and I am a happy owner of Fifi, a mongrel in the type of Pinscher. It is an one-year, temperamental and elemental girl. She loves long walks, chasing a ball, frisbee and jumping into my bed where she likes to sleep. Now she can not do any of these things because she suffers from a recurring patellar dislocation. It falls out a dozen times a day and only surgery can eliminate this problem so that Fifi can enjoy life again and play like any dog. Help her to stand on all 4 feet :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Dorota Pöpke - awatar

    Dorota Pöpke

    29.06.2018
    29.06.2018

    Tak teraz wyglądają spacery Fifi :( O 3 łapkach i tylko szybkie siusiu i kupka :(

221 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Pöpke - awatar

Dorota Pöpke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gabriela Turlej - awatar
Gabriela Turlej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Lux Ferre - awatar
Lux Ferre
20
Jolanta Białas - awatar
Jolanta Białas
50
Klaudia Browarska - awatar
Klaudia Browarska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij