Zbiórka Operacja łapki u psa Fifi - miniaturka zdjęcia

Operacja łapki u psa Fifi

Zbiórka Operacja łapki u psa Fifi - zdjęcie główne

Operacja łapki u psa Fifi

221 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Pöpke - awatar

Dorota Pöpke

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Dorota i jestem szczęśliwą posiadaczką Fifi, kundelka w typie pinczera. Jest to roczna, temperamentna i żywiołowa sunia. Uwielbia długie spacery, ganianie za piłką, frisbee oraz wskakiwanie na moje łóżko gdzie lubi spać. Teraz nie może żadnej z tych rzeczy ponieważ cierpi na powracające zwichnięcie rzepki. Rzepka wypada kilkanaście razy dziennie, a sunia porusza się tylko o 3 łapkach. Tylko operacja może zlikwidować ten problem by sunia mogła znów cieszyć się życiem i bawić się jak każdy pies. Jeżeli będzie zbyt długo obciążać tylną zdrową łapkę to jest ryzyko wypadnięcia rzepki również w niej...Pomóżcie jej stanąć na wszystkie 4 łapki :(

Hello, my name is Dorota and I am a happy owner of Fifi, a mongrel in the type of Pinscher. It is an one-year, temperamental and elemental girl. She loves long walks, chasing a ball, frisbee and jumping into my bed where she likes to sleep. Now she can not do any of these things because she suffers from a recurring patellar dislocation. It falls out a dozen times a day and only surgery can eliminate this problem so that Fifi can enjoy life again and play like any dog. Help her to stand on all 4 feet :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Dorota Pöpke - awatar

    Dorota Pöpke

    29.06.18
    29.06.18

    Tak teraz wyglądają spacery Fifi :( O 3 łapkach i tylko szybkie siusiu i kupka :(

221 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Pöpke - awatar

Dorota Pöpke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gabriela Turlej - awatar
Gabriela Turlej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Lux Ferre - awatar
Lux Ferre
20
Jolanta Białas - awatar
Jolanta Białas
50
Klaudia Browarska - awatar
Klaudia Browarska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij