Zbiórka Na nowe życie schroniskowego psa - zdjęcie główne

Na nowe życie schroniskowego psa

200 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Kochani jest szansa na uratowanie kolejnego schroniskowego psiego życia!!! Potrzeba jedynie 200 zł, żeby zmienić życie 10 letniego psa, który od 8 lat przebywał w schronisku pod Częstochową, w którym nie ma wolontariatu, nie ma spacerów, były tylko kraty- 8 lat więzienia... za to że urodził się psem. Obecnie Dyzio przebywa w hoteliku, który jest rozwiązaniem tymczasowym. 

A teraz pojawiła się iskierka nadziei.... do spełnienia psich marzeń brakuje jedynie 200 zł na transport. Psiak może mieć dom z ogrodem i kochającą rodzinę, musimy tylko uzbierać na transport z Warszawy do Kętrzyna tak mało a jednocześnie tak dużo.. sprawa pilna!!!  Razem możemy odmienić życie psa.. Bardzo prosimy o wsparcie... 

Czy cena 200 zł za nowe życie... nowy dom... kochających ludzi to dużo? pomóżcie... wierzymy, że i tym razem uda się odmienić los psa, o którym świat zapomniał:(

Komentarze


 • Anna Klarcia Weronisia Kurowska - awatar

  Anna Klarcia Weronisia Kurowska

  06.03.2018
  06.03.2018

  Mam nadzieję że szybko będzie w domu 😉

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   06.03.2018
   06.03.2018

   dziękujemy i na pewno podzielimy się tą wieścią

200 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bożena - awatar
Bożena
10
Agnieszka Kulesza - awatar
Agnieszka Kulesza
20
Jolanta Brudzyńska - awatar
Jolanta Brudzyńska
30
Judyta - awatar
Judyta
50
Anna Klarcia Weronisia Kurowska - awatar
Anna Klarcia Weronisia Kurowska
20
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij