Zbiórka Na nowe życie schroniskowego psa - zdjęcie główne

Na nowe życie schroniskowego psa

200 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Kochani jest szansa na uratowanie kolejnego schroniskowego psiego życia!!! Potrzeba jedynie 200 zł, żeby zmienić życie 10 letniego psa, który od 8 lat przebywał w schronisku pod Częstochową, w którym nie ma wolontariatu, nie ma spacerów, były tylko kraty- 8 lat więzienia... za to że urodził się psem. Obecnie Dyzio przebywa w hoteliku, który jest rozwiązaniem tymczasowym. 

A teraz pojawiła się iskierka nadziei.... do spełnienia psich marzeń brakuje jedynie 200 zł na transport. Psiak może mieć dom z ogrodem i kochającą rodzinę, musimy tylko uzbierać na transport z Warszawy do Kętrzyna tak mało a jednocześnie tak dużo.. sprawa pilna!!!  Razem możemy odmienić życie psa.. Bardzo prosimy o wsparcie... 

Czy cena 200 zł za nowe życie... nowy dom... kochających ludzi to dużo? pomóżcie... wierzymy, że i tym razem uda się odmienić los psa, o którym świat zapomniał:(

Komentarze


 • Anna Klarcia Weronisia Kurowska - awatar

  Anna Klarcia Weronisia Kurowska

  06.03.18
  06.03.18

  Mam nadzieję że szybko będzie w domu 😉

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   06.03.18
   06.03.18

   dziękujemy i na pewno podzielimy się tą wieścią

200 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bożena - awatar
Bożena
10
Agnieszka Kulesza - awatar
Agnieszka Kulesza
20
Jolanta Brudzyńska - awatar
Jolanta Brudzyńska
30
Judyta - awatar
Judyta
50
Anna Klarcia Weronisia Kurowska - awatar
Anna Klarcia Weronisia Kurowska
20
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij