Zbiórka Walka z rakiem - zdjęcie główne

Walka z rakiem

5 238 zł  z 5 238 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Gabriela Liszka - awatar

Gabriela Liszka

Organizator zbiórki

5 maja , kocham najmocniej!! Musimy dać radę mamunia, wierzę w ciebie ❤

Witajcie kochani !!!

Znalazłam się tu nie przypadkiem, nazywam się Gabrysia i jestem córką tej wspaniałej kobiety ze zdjęcia, kobiety która dała mi życie i pokazywała każdego dnia jak najlepiej z niego korzystać, uczyła, dawała cenne rady, czasem pogroziła palcem jak to mamuśka. 

Na co dzień uśmiechnięta pełna energii kobieta, jednym słowem pełno jej wszędzie :) 

Aurelia moja mamunia !!! 

Przechodząc do sedna sprawy jest mi niezmiernie ciężko o tym opowiadać :(

Grudzień 2016 silne bóle kręgosłupa , wizyty u lekarza , podejrzenie korzonków , zastrzyki.

Brak poprawy w bólu , stan coraz gorszy kolejne dawki silniejszych zastrzyków, bez zmian....

w końcu skierowanie do szpitala, kolejne badania.... brak efektów, decyzja rezonans magnetyczny kręgosłupa :( pęknięty kręg i najgorsza wiadomość podejrzenie nowotworu, pobrany wycinek w do badania hist-pat ;( (wiadomość otrzymana przed wigilią) ..... wypis do domu i kolejne rezonanse, nie przespane w bólu noce, łzy, stres przed kolejnymi wiadomościami od lekarzy ... 

Styczeń 2017 kilkukrotnie wzywane pogotowie , zastrzyki domięśniowe przeciwbólowe ,które wystarczały na zaledwie 11 h :( ... Kolejna wizyta w szpitalu Luty , postanowienie wykonania wertebroplastyki L-1 orazstabilizacje Th12-L2 , wynik badania hist-pat potwierdzający nowotwór złośliwy ;((( gruczolakorak płuca lewego z przerzutami na trzustkę, skórę oraz kręgosłup . Zakwalifikowana do Radioterapii i Chemioterapii.

Wiadomość dla rodziny najgorsza z możliwych :( ciężkie chwile ciągłe łzy, walka... Jak już wcześniej wspomniałam pełna życia kobieta , uśmiechnięta . Dziś już tego uśmiechu brak :( bardzo mi tego brakuje , wspólnych zakupów, żartów :( normalnej codzienności wszystko tak bardzo się drastycznie zmieniło mam dopiero 23 lata i tak jak każdy z nas potrzebuje rodziców w swoim życiu ... moja 14-letnia siostra tak samo jej bardzo potrzebuje, jej rad, zakazów,wsparcia... potrzebujemy naszej mamy jeszcze tyle przed nią ma dopiero 56 lat , patrzymy na codzienność tej choroby , jest okropna :( 

Chciałam was ogromnie prosić o pomoc  która jest dla nas teraz bardzo ważna i potrzebna , na  potrzebne drobne rzeczy codzienności jak i dodatkowe leki, maści, balsamy kwota wydaję się duża i jest lecz potrzeby  chorego człowieka są naprawdę duże. Jedni mają mniej drudzy więcej ,ale to wraca do każdego w odpowiednim czasie :( będę bardzo wdzięczna za Pomoc ... 

Chcę znów widzieć ją uśmiechniętą i pełną życia jak wcześniej a nie zamkniętą w czterech ścianach bez sił w znikających kilogramach,  z łzami w oczach i wypowiadanymi słowami " kiedy to się skończy, już tak nie chcę" :( 

Komentarze


 • Marzena - awatar

  Marzena

  17.05.17
  17.05.17

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.17
  16.05.17

  Zdrowiej szybko

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.17
  14.05.17

  Trzymam kciuki,że się uda wygrać ,że Bóg nas wszystkich wysłucha,wierzę w to :)

 • Tomi - awatar

  Tomi

  13.05.17
  13.05.17

  Wszystkiego dobrego!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.17
  12.05.17

  Zdrowia i wytrwałosci

5 238 zł  z 5 238 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Gabriela Liszka - awatar

Gabriela Liszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Powodzenia! Trzymaj się! - awatar
Powodzenia! Trzymaj się!
50
Grey Daisy - awatar
Grey Daisy
15
Robert - awatar
Robert
50
Edzik - awatar
Edzik
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena - awatar
Marzena
10
mariusz - awatar
mariusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij