Zbiórka Monitoring-Fundacja Gramy z Tobą - zdjęcie główne

Monitoring-Fundacja Gramy z Tobą

1 150 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Dzień dobry!

 Jesteśmy fundacją Gramy z Tobą z Kielc, która wspiera osoby niepełnosprawne oraz ich rodziny w aktywizacji zawodowej i społecznej. Dodatkowo udzielamy pomocy w dbałości o zdrowie i poprawie jakości życia naszych podopiecznych.

Przy Fundacji działa zakład aktywności zawodowej Manufaktura Pietraszki, gdzie tworzymy rękodzieło, pieczemy ciasteczka i inne wyroby cukiernicze oraz zajmujemy się uprawą ekologicznych warzyw, owoców i ziół.

Ostatnimi czasy trzykrotnie włamano się do naszego zakładu i skradziono nam istotne dla naszej pracy i działalności rzeczy. Mamy podstawowy monitoring, jednak w tak dużym obiekcie sprawcy znaleźli tzw. "martwe" miejsce. 

Okradziono nas z rzeczy materialnych, jednak nie damy się pozbawić pasji
i radości, z tego co wykonujemy na co dzień!

Żeby dodatkowo zabezpieczyć miejsce naszej pracy potrzebujemy zamontować więcej kamer wokół budynku - i Ty możesz nam pomóc!

Dzięki Waszym wpłatom w szybkim czasie zakupimy potrzebny dla nas sprzęt 
i ochronimy się przed kolejnymi włamaniami.

Z całego serca dziękujemy za każdą złotówkę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 150 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 13

Darczyńca anonimowy - awatar
Darczyńca anonimowy
50
Justyna D - awatar
Justyna D
20
Anna - awatar
Anna
50
Urszula - awatar
Urszula
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
FAR świętokrzyskie - awatar
FAR świętokrzyskie
300
Basia - awatar
Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij