Zbiórka Maltańczyki z pseudo - zdjęcie główne

Maltańczyki z pseudo

8 465 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, dzisiaj przejęliśmy 10 maltańczyków z interwencji przeprowadzonej przez Sekcję Lublin Stowarzyszenia Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt. Koszmarna domowa rozmnażalnia, działająca przez lata. Psy żyły w niesamowitym brudzie, brodząc w moczu i własnych odchodach a wszystko to miało miejsce w kamienicy w centrum miasta…

Wszystkie psy, które do nas trafiły, były koszmarnie zapchlone. Pchły wręcz biegały po nich.Jest prawie pewne, że zwierzęta rozmnażały się miedzy sobą bez żadnej kontroli. Część z przyjętych  przez nas psów ma tyłozgryz lub przodozgryz. w związku z podejrzeniem chowu wsobnego psy musza przejść gruntowną diagnostykę.WSZYSTKIE muszą mieć wykonane badanie USG aby stwierdzić czy nie ma wad wrodzonych. U maltańczyków często występuje ZWO czyli zespolenie wrotno oboczne, które też musimy potwierdzić lub wykluczyć. Musimy także wykluczyć lub potwierdzić czy suczki nie są w ciąży.WSZYSTKIE psy muszą mieć zbadane serca.WSZYSTKIE  psy musza mieć zbadaną krew WSZYSTKIE psy musimy odrobaczyć, zachipować i  zabezpieczyć przeciwko kleszczom.CZTERY suczki musza zostać wykastrowane. 

Na to wszystko potrzebujemy ponad 7000zł

Badanie serca 1400z

USG 1400zł 

Kastracje 1500zł

Badanie krwi u młodszych psów 400zł

Badanie krwi u starszych psów 450zł

Szczepienie na wirusówki i wściekliznę oraz  odrobaczenie 880zł  

Zabezpieczenie przeciw kleszczom 140 zł 

WSZYSTKIE psy wymagają kontroli u dermatologa, mają problemy skórne, nie jesteśmy w stanie określić kosztów. 

Psiaki zostały wyrwane z koszmaru, śmierdzące, bojące się wszystkiego. Wymagają nie tylko pomocy finansowej potrzebnej na diagnostykę i leczenie ale tez spokojnej rozłożonej w czasie pracy z nimi.Kochani, wiemy, że święta za pasem ale bardzo prosimy was o pomoc… 🙏

Paragony za Jurgena i Cali krew rozszerzona badanie, książeczki  + 165zl za zabezpieczenie na kleszcze, kastracja Cali, Badanie USG Cali, Kinia, Jurgen, Bogota  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dla ukochanych psijaciół - awatar

  Dla ukochanych psijaciół

  05.04.2023
  05.04.2023

  ♥️

 • Wisienka - awatar

  Wisienka

  03.04.2023
  03.04.2023

  Dal Maltańczyków

 • Majki Psijaciel - awatar

  Majki Psijaciel

  01.04.2023
  01.04.2023

  Moi psijaciele teraz już będzie tylko lepiej

8 465 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 200

Maria Czarnomiedza - awatar
Maria Czarnomiedza
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
100
Paula i Dorota :) - awatar
Paula i Dorota :)
50
Eliza Moniakowska - awatar
Eliza Moniakowska
10
Angelika B - awatar
Angelika B
20
Aleksandra Dyśko - awatar
Aleksandra Dyśko
100
Katharina Handzel - awatar
Katharina Handzel
225

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij