Zbiórka Schronisko w Raciborzu - zdjęcie główne

Schronisko w Raciborzu

3 346 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Laura Humeniuk - awatar

Laura Humeniuk

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy?

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Raciborzu to miejsce pełne miłości oraz troski otaczającej naszych czworonożych podopiecznych. Celem schroniska jest zapewnienie "domu" dla samotnych zwierząt. Pracownicy wraz z wolontariuszami przez 7 dni w tygodniu zapewniają opiekę nad bezdomnymi psami i kotami.  W realizacji zadań wspiera nas lekarz weterynarii, który stale monitoruje stan zdrowia naszych podopiecznych oraz wykonuje wszystkie niezbędne zabiegi i szczepienia. 

Współpracujemy z wieloma organizacjami np. "Na pomoc onkom", OTOZ Animals Racibórz, "Ja pacze sercem","Psy Północy", "Sznaucery w potrzebie", "Kotewki z Rybnika" , znajdującymi się w regionie placówkami oświatowymi oraz innymi instytucjami. Organizujemy wiele zbiórek podczas, których mieszkańcy naszego miasta z chęcią dołączają się do pomocy dla naszych czworonożnych przyjacieli. Okres wakacyjny to najtrudniejszy czas dla schroniska. Co roku ogromna liczba zwierząt trafia do naszego schroniska, co powoduje wzrost kosztów jego utrzymania. Każda osoba posiadająca zwierzaka zdaje sobie sprawę ile to jest wydatków. Schronisko robi co może żeby zapewnić każdemu zwierzakowi właściwą opiekę. Niestety coraz częściej brakuje na karmę, leki, środki czystości i inne  akcesoria dla zwierząt. Każdy miłośnik zwierząt chciałby, aby każdy zwierzak posiadał swojego opiekuna oraz dom pełen miłości. Jednak nie wszystkie marzenia mogą być zrealizwane, dlatego każda pomoc się liczy.  Jeśli nie jest Ci obojętny los naszych małych bezdomnych przyjaciół wesprzyj naszą zbiórkę oraz udostępnij ją dalej. Liczy się każda złotówka! 

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie w imieniu mieszkańców naszego schroniska.

Komentarze


  • Max M. Polacy w Monachium - awatar

    Max M. Polacy w Monachium

    05.11.2019
    05.11.2019

    Zachęcam do pomocy.

3 346 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Laura Humeniuk - awatar

Laura Humeniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Dkstones - awatar
Dkstones
200
Marta Oliwa - awatar
Marta Oliwa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciejvlog - awatar
Maciejvlog
20
OG Piotr - awatar
OG Piotr
50
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij