Zbiórka Racuszek - rudy ogrom cierpienia - zdjęcie główne

Racuszek - rudy ogrom cierpienia

3 130 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Racuszek - rudy ogrom cierpienia

Białaczka. Świerzb. Ropa.

Oto Racuszek - kocurek, który poza białaczką cierpiał też na świerzb i na ogromną ilość ropy w obu uszkach. Prawdopodobnie tak długo nieleczona infekcja i obecność pasożytów doprowadziły do zaburzeń neurologicznych u tego dzielnego kocurka. 

Zdjęcie opisu zbiórki Racuszek - rudy ogrom cierpienia

Błagamy o pomoc dla niego

Racuszek nadal jest w trakcie leczenia - nadal cierpi na lewoskręt głowy i zaburzenia równowagi.
Doskwiera mu również kamień nazębny, stan zapalny przyzębia. Lewy ostatni trzonowiec szczęki prawdopodobnie do ekstrakcji - ropny wypływ wokół, silna bolesność, odsłonięta szyjka. Ma też nadżerkę na języku w trakcie gojenia.

Leczenie Racuszka już kosztowało nas ponad 3 tysiące złotych...

Błagamy o pomoc dla niego - szukamy także domu tymczasowego.

Zdjęcie opisu zbiórki Racuszek - rudy ogrom cierpienia

Aktualizacje


 • Zwierzaki z Mińska - awatar

  Racuszek - po rezonansie i zabiegu endoskopii

  14.08.16
  14.08.16

  Racuszek miał badanie MRI czyli rezonans - co wykazał? "Obraz MRI odpowiada aktywnemu procesowi zapalnemu w zakresie ucha środkowego i wewnętrznego po stronie lewej (otitis media et interna), rozprzestrzeniającego się nerw przedsionkowo - ślimakowy wraz z obecnością polipa zapalnego w okolicy błony bębenkowej. W diagnostyce różnicowej należy uwzględnić inne zmiany rozrostowe (nowotworowe)." Racuszek przeszedł zabieg usunięcia polipa - niestety nie udało się usunąć go w całości - i teraz czekamy na wyniki histopatologii. Samo badanie rezonansem to koszt 1150 zł, a zabieg i histopatologia to prawie drugie tyle... dlatego też BARDZO prosimy o Wasze wsparcie!

  Zdjęcie aktualizacji 1 211

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  22.09.16
  22.09.16

  Mały dzielny Karmelek!

 • Marta - awatar

  Marta

  09.09.16
  09.09.16

  Powidzenia rudziku! Trzymam za Ciebie mocno kciuki!

 • Aneta - awatar

  Aneta

  09.09.16
  09.09.16

  niech każdy dołoży chociaż kilka groszy a uzbiera się potrzebna kwota...

 • ona - awatar

  ona

  27.07.16
  27.07.16

  Łza się w oku zakręciła! Ludzie pomagajmy! Chociaż te 5 zł. Dla nas nieodczuwalne, dla niego ogromna różnica! Walcz dzielnie pięknoto!

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   14.08.16
   14.08.16

   <3 dziękujemy!

 • Teresa - awatar

  Teresa

  21.07.16
  21.07.16

  Walcz kochany.

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   14.08.16
   14.08.16

   WIELKIE DZIĘKI!

3 130 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Kika - awatar
Kika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta B. - awatar
Marta B.
10
Ania - awatar
Ania
10
Marta - awatar
Marta
50
Aneta - awatar
Aneta
10
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij