Zbiórka Radioterapia dla Tymka. - zdjęcie główne

Radioterapia dla Tymka.

3 265 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest, że jeden pies trafia na kanapę, a drugi do schroniska? Ten pierwszy zadbany, wygłaskany i kochany. Drugi - przez nikogo nie chciany. Latami, w ciasnym kojcu, tkwi odcięty od świata i zapomniany przez ludzi. Jeden i drugi czasem nie różnią się niemal niczym, a czasem tylko wyglądem. Taki sam wzrok wpatrzony w ludzi. Te same pragnienia i identyczne potrzeby. Różnica tylko taka, że ten pierwszy miał szczęście, a nie miał szczęścia ten drugi.

Tymek jest tym drugim. Szczęście szerokim łukiem go ominęło. 14 lat i odsiadka za kratami. Jak dożywotnia kara za winy, których nie było. Starość, niedołężność, guz na pyszczku, i tylko nadal ten sam wzrok - wpatrzony w ludzi.

Wzięliśmy Tymka ze schroniska. Jest pod opieką fundacji i Waszą od września 2016. Dzięki Wam ma też opłacone najbliższe pół roku swojego hotelu, w którym mieszka i dobrą karmę oraz badania kontrolne. Serdecznie dziękujemy.

Jak wiecie Tymek ma duży guz na pyszczku. Lekarz prowadzący nie zaleca operacji usunięcia guza. Rana po jego wycięciu byłaby bardzo rozległa, a jej leczenie długotrwałe i bolesne, a Tymek to bardzo stary pies. Nie chcemy dokładać mu cierpienia, nie wiedząc ile życia mu zostało.

Ale pojawiła się nowa możliwość leczenia. To radioterapia. Jedyny gabinet w Polsce mający taką aparaturę jest na Dolnym Śląsku. Jesteśmy po rozmowach, Tymek został zakwalifikowany do serii zabiegów. To jedyna szansa, aby mu pomóc.

Koszt jednego zabiegu to 230 zł plus koszt znieczulenia ogólnego. Zabiegów będzie kilka, zależnie od tego, jak będzie na nie reagował. Do tego dochodzi cotygodniowy transport Tymka do kliniki. To też duże koszty, bo Tymek mieszkało koło Bydgoszczy.

Kolejny raz prosimy Was o pomoc dla Tymka. Aby był z nami jak najdłużej.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jadwiga Błażejak - awatar

  Jadwiga Błażejak

  11.02.2017
  11.02.2017

  Wracaj do zdrówka.

 • Andzelika ozog - awatar

  Andzelika ozog

  10.02.2017
  10.02.2017

  Trzymaj się Chłopczyku!

 • Aneta - awatar

  Aneta

  10.02.2017
  10.02.2017

  Trzymaj się słodziaku, dasz radę!

 • Adriana - awatar

  Adriana

  09.02.2017
  09.02.2017

  Zdrówka mały!

 • Eliza - awatar

  Eliza

  09.02.2017
  09.02.2017

  zdrówka śliczny Tymusiu :-)

3 265 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 115

janusz jakubczyk - awatar
janusz jakubczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona koprowska - awatar
Iwona koprowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Szulc - awatar
Monika Szulc
15
Łukasz - awatar
Łukasz
10
Roksana - awatar
Roksana
10
Jadwiga Błażejak - awatar
Jadwiga Błażejak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij