Zbiórka Radzymin dla Ukrainy - zdjęcie główne

Radzymin dla Ukrainy

70 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Z ogromnym smutkiem i niepokojem obserwujemy sytuację, która ma miejsce u naszych ukraińskich  sąsiadów. Jako obywatele polscy, jako patrioci czujemy się zobowiązani nieść pomoc wszędzie tam gdzie jest ona potrzebna. A potrzeby ukraińskiej ludności są przeogromne. W ciągu jednego dnia zostali pozbawieni niemalże wszystkiego… mieszkania, pracy, bezpieczeństwa, godnych warunków, a czasami niestety również i życia. Nie możemy stać obojętnie wobec tragedii osób, które stały się ofiarami bezwzględnego politycznego terroru.

W związku z tą sytuacją Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyminie wraz z Fundacją Daj Mi Skrzydła podjęli decyzję o otwarciu zbiórki środków pieniężnych przez Fundację na rzecz uchodźców, którzy schronili się na w Gminie Radzymin. W tej chwili jest to już ponad tysiąc osób. Dzięki zebranym środkom będziemy mogli wesprzeć ukraińskie rodziny w naszym najbliższym sąsiedztwie i uzupełnić pomoc rzeczową, którą mieszkańcy Gminy Radzymin od początku gromadzą w Radzymińskim Punkcie Pomocy Ukrainie. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby będą ogromne oraz długofalowe.

Zebraną kwotę przekażemy na zakup żywności, środków higienicznych oraz podstawowych rzeczy, niezbędnych do funkcjonowania w naszej społeczności. Zrobimy wszystko, aby uchodźcy z Ukrainy mogli poczuć choć namiastkę swojego domu. Społeczność Radzymina już niejednokrotnie pokazała jak potrafi się jednoczyć i wspólnie działać dla szczytnych celów. Liczymy na Was i tym razem! #RadzyminDlaUkrainy.

Więcej informacji o działaniach pomocowych Gminy Radzymin i jej mieszkańców na rzecz uchodźców: https://radzymin.pl/711/263/radzymin-pomaga-ukrainie.html

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Alina Bohachuk - awatar
Alina Bohachuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij