Zbiórka Rafał dla WOŚP 2019! - zdjęcie główne

Rafał dla WOŚP 2019!

130 zł
Wpłaciły 4 osoby
Rafał Czech - awatar

Rafał Czech

Organizator zbiórki

Cześć!

W tym roku postanowiłem założyć własną internetową zbiórkę dla WOŚP na Pomagam.pl Z całego serca zachęcam Was do jej wsparcia - 100% zebranej kwoty trafi bezpośrednio na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

To co jest totalnie super to to, że każda wpłata na mojej zbiórce zwiększy licznik wszystkich wpłat dla WOŚP na Pomagam.pl!

Dzięki za każdą wpłatę! <3
Rafał

Od tej pory to nasza wspólna zbiórka! Udostępnij ją na Facebooku i zaproś do niej kolejne osoby ! A może wyślesz jeszcze wiadomość na czacie do 3 najbliższych znajomych ? Przy odrobinie wysiłku, wspólnie możemy zebrać naprawdę dużą kwotę!

Komentarze


 • Janek Muzykant - awatar

  Janek Muzykant

  02.01.2019
  02.01.2019

  wpłacone ;) super są te zbiórki internetowe na WOŚP, bez problemowo

 • Weronika Griz - awatar

  Weronika Griz

  02.01.2019
  02.01.2019

  Grosz do grosza i uzbieramy dla dzieci na sprzęt specjalistyczny. Grajmy do końca świata WOŚP <3

 • frelek - awatar

  frelek

  18.12.2018
  18.12.2018

  Hej! Super inicjatywa!!! Wsparłem chociaż tymi 10 zł :)

130 zł
Wpłaciły 4 osoby
Rafał Czech - awatar

Rafał Czech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Janek Muzykant - awatar
Janek Muzykant
20
Weronika Griz - awatar
Weronika Griz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
frelek - awatar
frelek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij