Zbiórka Koncert charytatywny dla RAFAŁA - zdjęcie główne

Koncert charytatywny dla RAFAŁA

5 591 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
San Sebastian - awatar

San Sebastian

Organizator zbiórki


Pomóżmy Rafałowi wrócić do samodzielnego funkcjonowania.

11 listopada 2016 roku w częstochowskim klubie Teatr From Poland zorganizujemy charytatywny koncert, na którym będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na leczenie Rafała Piecha. Zagrają między innymi: PAN CZASU, ESKALACJA, 7A BLUES, KRZYŻ KROSS, DARK PARASITE - zespoły, które Rafał bardzo lubił i szanował, a z niektórymi członkami zespołów znał się bardzo dobrze. 

Do 14 lutego 2014 roku Rafał był zdrowym 30 letnim chłopakiem z perspektywami i planami na przyszłość. Niestety trudny do wykrycia tętniak mózgu zniweczył te plany. Rafał po rozległym wylewie leżał w śpiączce ponad miesiąc. Obecnie Rafał jest sparaliżowany i przechodzi kosztowną i karkołomną rehabilitację. Z poprzedniej zbiórki sfinansowaliśmy dla niego schodołaz, który ułatwia życie rodzicom Rafała, a jemu samemu umożliwia częsty kontakt ze światem zewnętrznym. Światełkiem w tunelu jest dla niego skomplikowana operacja wszczepienia stymulatorów mózgu. Operacja ta bez oczekiwania w bardzo długiej kolejce kosztuje ponad 80 tyś. złotych i jest przeprowadzana w Olsztyńskiej klinice przez japońskich specjalistów. Każda złotówka jest ważna i zostanie przeznaczona na leczenie Rafała oraz na pomoc materialną dla rodziców.


Start koncertu planowany na godzinę 18:00. Bilety cegiełki w cenie 10 zł. Wystąpią:

PAN CZASU

https://web.facebook.com/panczasu

ESKALACJA

https://web.facebook.com/eskalacjaczestochowa

7A BLUES

https://web.facebook.com/7ablues

KRZYŻ KROSS

https://web.facebook.com/krzyzkross

DARK PARASITE

https://web.facebook.com/darkparasite1


Jesteśmy grupą najbliższych przyjaciół Rafała, razem wychowywaliśmy się na jednym podwórku. Bardzo zależy nam, aby Rafał do nas wrócił - to jest najważniejsze. Jesteśmy świadomi, że całej założonej kwoty może nie udać się zebrać, jednak liczy się każda złotówka. Wszystkie zebrane pieniążki przekażemy rodzicom Rafała na jego leczenie i rehabilitacje. Rodzice Rafała - pani Urszula oraz Andrzej Piech wyrazili zgodę na zbiórkę i będą dozgonnie wdzięczni za udzieloną pomoc.

Komentarze


 • Polski Sklep Edysia. - awatar

  Polski Sklep Edysia.

  15.10.2016
  15.10.2016

  Zdrowia... !!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.10.2016
  08.10.2016

  Obudź się

 • Edyta i Dawid - awatar

  Edyta i Dawid

  02.10.2016
  02.10.2016

  Szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Oskar i filip :) - awatar

  Oskar i filip :)

  02.10.2016
  02.10.2016

  Kochanemu Wujkowi:)

5 591 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
San Sebastian - awatar

San Sebastian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maggalena Polińska - awatar
Maggalena Polińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej Sobczak ; Karolina Tara - awatar
Maciej Sobczak ; Karolina Tara
420
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij