Zbiórka Rajskie kocięta błagają o pomoc! - zdjęcie główne

Rajskie kocięta błagają o pomoc!

3 224 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencje tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie. Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną, a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom.

Nigdy do tej pory nie byliśmy bombardowani zgłoszeniami o kocich dzieciach w potrzebie. To nie są koty z Pasłęka. Wszystkie maluszki są z gmin, czyli z miejsc, gdzie nie ma dla nich pomocy, gdzie nie ma dla nichżadnych pieniędzy. W naszym domu tymczasowym w tej chwili jest 20 maluchów. Przed wczoraj trafiły do naszego schroniska, z pobliskiego miasteczka, 2 maluchy z zaropiałymi oczkami. Wczoraj z pobliskiej gminy przywieziono nam 3 małe rudaski, ponieważ ich matkę zagryzł pies. Dzisiaj przywieziono nam kociego oseska, jeszcze z pepowiną. Większość z nich nie je samodzielnie. Nie mamy już klatek kenelowych, aby je gdzieś bezpiecznie umieszczać. Puszka mleka dla maluszków starcza na 1 dzień, a to koszt kilkudziesięciu złotych. Wszystkie maluszki przed wypuszczeniem na schronisko będą odrobaczone, zaszczepione oraz muszą mieć zrobione testy na choroby wirusowe. To wszystko zebrane do kupy da dużą kwotę, której nie mamy, za te biedy nikt nam nie zapłaci.  

 Sami nie damy rady, a odmówić pomocy nie potrafimy. Pamiętajcie, razem możemy więcej, a one mają tylko nas.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ewa Zakrzewska - awatar

  Ewa Zakrzewska

  04.06.2019
  04.06.2019

  Warto ponagać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.06.2019
  04.06.2019

  Cudowna sprawa, godna wsparcia.

 • Kamila - awatar

  Kamila

  04.06.2019
  04.06.2019

  ,,najdrobniejsza pomoc jest więcej wraca niż ogromne współczucie ,,

3 224 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Jessica - awatar
Jessica
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Monika Wiśniewska - awatar
Monika Wiśniewska
20
Anna Śliwowska - awatar
Anna Śliwowska
20
Janina i Marta Saczewa - awatar
Janina i Marta Saczewa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Maciejewska - awatar
Katarzyna Maciejewska
30
Agnieszka Kotlewska - awatar
Agnieszka Kotlewska
50
Ola K - awatar
Ola K
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij