Zbiórka Rajskie kocięta błagają o pomoc! - zdjęcie główne

Rajskie kocięta błagają o pomoc!

3 224 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencje tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie. Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną, a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom.

Nigdy do tej pory nie byliśmy bombardowani zgłoszeniami o kocich dzieciach w potrzebie. To nie są koty z Pasłęka. Wszystkie maluszki są z gmin, czyli z miejsc, gdzie nie ma dla nich pomocy, gdzie nie ma dla nichżadnych pieniędzy. W naszym domu tymczasowym w tej chwili jest 20 maluchów. Przed wczoraj trafiły do naszego schroniska, z pobliskiego miasteczka, 2 maluchy z zaropiałymi oczkami. Wczoraj z pobliskiej gminy przywieziono nam 3 małe rudaski, ponieważ ich matkę zagryzł pies. Dzisiaj przywieziono nam kociego oseska, jeszcze z pepowiną. Większość z nich nie je samodzielnie. Nie mamy już klatek kenelowych, aby je gdzieś bezpiecznie umieszczać. Puszka mleka dla maluszków starcza na 1 dzień, a to koszt kilkudziesięciu złotych. Wszystkie maluszki przed wypuszczeniem na schronisko będą odrobaczone, zaszczepione oraz muszą mieć zrobione testy na choroby wirusowe. To wszystko zebrane do kupy da dużą kwotę, której nie mamy, za te biedy nikt nam nie zapłaci.  

 Sami nie damy rady, a odmówić pomocy nie potrafimy. Pamiętajcie, razem możemy więcej, a one mają tylko nas.

Komentarze


 • Ewa Zakrzewska - awatar

  Ewa Zakrzewska

  04.06.19
  04.06.19

  Warto ponagać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.06.19
  04.06.19

  Cudowna sprawa, godna wsparcia.

 • Kamila - awatar

  Kamila

  04.06.19
  04.06.19

  ,,najdrobniejsza pomoc jest więcej wraca niż ogromne współczucie ,,

3 224 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Jessica - awatar
Jessica
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Monika Wiśniewska - awatar
Monika Wiśniewska
20
Anna Śliwowska - awatar
Anna Śliwowska
20
Janina i Marta Saczewa - awatar
Janina i Marta Saczewa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Maciejewska - awatar
Katarzyna Maciejewska
30
Agnieszka Kotlewska - awatar
Agnieszka Kotlewska
50
Ola K - awatar
Ola K
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij